Verilerinizi Optimize Edin ve Yönetin


Mobildev kişilerinizin potansiyel müşteriniz oldukları ilk andan itibaren, çıkış yaptıkları son ana kadar sürecek olan yolculukları boyunca gerçekleştirecekleri tüm iletişim sürecini yönetmenizi sağlar.

Bu süreci kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz için size araçlar sunar siz de verilerinizi ayrıntılı bir biçimde analiz ederek düzenleyebilir, belli kriterler çerçevesinde segmentler oluşturarak verilerinizi kişiselleştirebilir, farklı kanallar üzerinden iletişim kurabilir ve yüksek geri dönüşler elde edebilirisiniz.

Web Form

SMS

QR Kod

API

Website

Web Form

SMS

QR Kod

API

Website

Veri Karmaşını Ortadan Kaldırın

Gerçek zamanlı raporlar ile kampanyalarınızın yatırım getirisini optimize edin!


Hemen Başvur

Veri Yönetim Süreçleri


Tutarsızlıkları ve mükerrerlikleri tespit edebilir, ortadan kaldırır, zenginleştirir ve verilerinizin farklı uygulama ve sistemlerle senkronize bir şekilde paylaşılmasını sağlayabilir; süreçleri etkin şekilde yönetirsiniz.

Ret Bildirimi


Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’a göre, tüm ticari iletilerin içeriğinde ret bildirimi hakkı yer almak zorundadır.

Kişilerinize özel ya da paylaşımlı interaktif kısa numaralar üzerinden anahtar kelimeler aracılığı ile gönderim listenizden ücretsiz çıkış hakkı sunabilirsiniz. Her mesaja yerleştirdiğiniz mesaja özel anahtar kelimeler ile çıkışın hangi mesajdan yapıldığını anlayabilirsiniz. Çıkış sonunda, anket aracılığı ile kişilerinizin ret bildirim yapmalarının nedenlerini öğrenebilirsiniz.


Cezalardan Korunun