Dinamik Landing Page


Tamamen Ona Özel İçeriklerle, Kişilerinizi Özel Hissettirin!

Kişiye özel kampanyalar, randevu bilgileri, test sürüşleri, kişiye özel anketler gibi bir işleme bağlı ve o işleme özel bilgilerle oluşan özel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. İşlem gerçekleştiğinde sayfa oluşur ve URL bilgisi sunucularınıza gönderilir. Oluşan sayfayı dilerseniz SMS, dilerseniz e-posta ya da WhatsApp gibi bir kanal üzerinden dağıtabilirsiniz.

Anında Dinamik İçerikler

Tamamen kişiye özel içeriklerle; kampanyalarınızı kişiselleştirin, operasyonunuzu kolaylaştırın.


Hemen Başvur

Anında Oluşur


İçerikleri sunucularımıza API servisleri üzerinden gönderdiğiniz anda açılış sayfanız oluşur. Sayfanın oluşturulması için beklemezsiniz, saniyeler içerinde ziyaret edilemeye hazırdır. Tüm ekranlara uyumlu (responsive) olarak, alan adınız ve özelleştirilmiş kısa URL ile görüntülenebilir.

Her Gönderimde Farklı İçerikler


Tam olarak kişisel sayfalarla kampanyalarının yanı sıra, randevu bilgileri gibi tamamen kişisel bilgilerden oluşan sayfalar oluşturabilirsiniz. Sayfanın içerisinde belirlenen tüm öğeler özelleştirilebilir. Buna videolar, görseller ve tüm metinler dahildir. Özelleştirme işlemi dilediğiniz her an ve dilediğiniz sayıda yapılabilir.

Servisin Özellikleri


Özelleştirilmiş sayfalar oluşturmanız için gerekli tüm alt yapıyı API servislerimiz üzerinden sunuyoruz.

Zengin İçerikler


Youtube videoları, görseller, Carousel görseller (birden fazla sırayla gösterim), uzun ve farklı stillerde metinlerin yanında; araçları kullanarak içeriğinizi zenginleştirebilir ve kişilerinizi etkileşime ikna edebilirsiniz.