Veri Toplama


Veri tabanınız, dinamik yapısı nedeni ile zamanla eskir ya da işlevini yitirir. Veri tabanınızın hızla erimemesi ve veriminin azalmaması için gelişmiş veri toplama yöntemleri ile veri tabanınızı genişletebilirsiniz.

Kişi Kartı kişileri veri tabanına kişi kartı üzerinden tek tek kaydedebilirsiniz. Dosyadan Aktarım Excel, CSV ya da txt dosyasında kayıtlı olan verilerinizi aktarmak istediğiniz alanları seçerek, mükerrer kontrolüyle içeriye aktarabilirsiniz. API İle Farklı yazılımlar üzerinde sakladığınız verilerinizi Mobildev API’lerini kullanarak ürün içerisine aktarabilirsiniz. Doğrudan Bağlantı Doğrudan veri tabanına bağlanabilirsiniz ve sorgular yazarak, tablolardaki ilgili kayıtları veri tabanından içeriye aktarabilirsiniz. Formlar ile Kısa numaralar üzerinden SMS aracılığı ile Web ve Sosyal Medya üzerinden ya da kişilerinizle yüz yüze bağlantı kurduğunuz noktalarda İzin Formlarımızı kullanarak ETK’ya uygun şekilde veri toplama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Web Form

SMS

QR Kod

API

Website

Sosyal Medya

Mobil Uygulama

Veri Tabanınızı Büyütmeye Başlayın

Mobildev, veri tabanınızı büyütmeniz için, size özgün çözümler üretir.


Hemen Başvur

İzinli Veri Toplama

ETK'ya Uyumlu Olarak Dijital Formlar Üzerinden Kişilerden İzin Toplamaya Başlayın

Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun çerçevesinde, elektronik mesaj gönderilmeden önce, kişilerden izin alınması zorunlu hale getirilmiştir. Mobildev, ETK’ya uyumlu olacak şekilde online ve offline kanallardan izin toplamanıza ve izinli veri tabanınızı genişletmenize olanak tanır. Ayrıca, farklı kanallardan topladığınız izinleri ayrıştırabilirsiniz. E-posta ve SMS mesajları için ayrı ayrı izin yönetimi yapabilirsiniz. Bu çözümler aracılığı ile dijital ortamda tüm izin kayıtlarını saklayabilirsiniz.

Form Araçları

Farklı Kanallardan Veri Toplama


Dijital bir form üzerinden kişileriniz hakkında veri toplayabilir ve formları farklı kanallar aracılığı ile dağıtabilirsiniz. Topladığınız verileri dağıtım kanallarına göre karşılaştırarak, performans bazlı takip yapabilirsiniz.

Inbound Pazarlama Kanalları


Veri toplamanızı sağlayacak birçok iletişim kanalını entegre olarak kullanın; mesajınıza, reklamınıza ilgi gösteren kişileri Mobildev İzin Toplama Formlarına yönlendirin. ETK'ya uygun olarak veri tabanınıza kaydedin, dijital olarak arşivleyin.

Dijital Arşiv ve İspat


Dijital arşiv özelliği ile kişilerinize ait tüm izin bilgilerini saklayabilirsiniz.

İznin ispatını sağlayacak lokasyon, gelen ve giden SMS mesajı, doğrulama link ve kodları, onay e-postası gibi bilgileri kişi kartına ekleyebilirsiniz. Mobildev’in sunduğu formlar dışında ses kaydı ve ıslak imza ile kişilerinizden topladığınız izinlerin bilgilerini de kişi kartına ekleyebilirsiniz. Böylece, herhangi bir şikâyet anında, iznin ispatını sağlayabilir ve olası cezalardan kurtulabilirsiniz.


Ücretsiz Dene