Hikayemiz Tutkumuzla Başlar.


2002 yılından beri tutkuyla ve inançla çalışan, sürekli kendini yenileyen, değişen dünyamızda değişen müşteri ihtiyaçlarına en hızlı ve en verimli şekilde servisler ve hizmetler sunan, sunduğu servis ve hizmetleri hep katma değer yaratarak farklılaştırarak öncülük eden bir ekibiz.

Pazarlama değerlerle alakalıdır. Bu son derece karmaşık bir dünya. Oldukça gürültülü bir dünyadayız ve insanların bizi hatırlamalarını sağlamak için elimize fazla fırsat geçmeyecek. Hiçbir şirketin geçmeyecek.

Müşterilerimiz Mobildev’in kim olduğunu ve neyi temsil ettiğini bilmek istiyor. Yaptığımız şey, insanların Toplu SMS göndermelerini sağlamak değil, bunu da fena yapmıyoruz elbette, AMA Mobildev bundan fazlası demek. Mobildev’in asıl değeri , işini TUTKUYLA yapan bir ekibin, hep daha İYİSİNİ arayan müşterilerin Pazarlama ihtiyaçlarını daha iyi yapmalarını sağlayabilecek çözüm, araç ve hizmetler üretmek.

Başarının sırrı , yeniden meşgul olmak için gün doğumunu beklemeye bile tahammül edemeyeceğiniz kadar uğraşmaya sevdiğiniz bir şey bulmaktır.

Mobildev’de hikayeleri seviyoruz. Bunlarda bir şeyler var. Bunları anlatmayı seviyoruz. Duyduklarımız aklımızda kalıyor. Hikayeleri tekrar ediyor ve başkalarına aktarıyoruz. Ayrıca bunları yazıyoruz da. Hep birlikte Mobildev’in hikayesini yazıyoruz.

İyi bir hikayenin, kahramanları, kötü adamları, ve şaşırtıcı dönüm noktaları vardır ve sonunda kahraman günü kurtarır.

Mobildev hikayesinde, Kahraman, Ortaklar ve Mobildev’in Tutkulu Fark Yaratan Çalışanlarıdır.

Hikayenin bir AŞK unsuru vardır. Şirketimizin Müşterileri ve İş Ortakları.

Hikayenin bir SÜRPRİZİ vardır. Değişen Müşteri İhtiyaçları, Regülasyonlar.

Hikayenin kötü adamları vardır. Zayıf Rakipler, Bürokrasi , Rehavet ve Ağırdan Alma.

Doğru tutum, ekip çalışması, değer yaratan çalışanlar ve sağduyu sayesinde kötü adamları yenecek ve müşterilerin kalplerini kazanacağız.


Yönetici Kadro


Kariyeriniz İçin Doğru Yerdesiniz

Yenilikçi, kendine güvenen, öğrenmeye açık, üreten ve paylaşmayı seven bir ekibin üyesi olmaya ne dersiniz?


Açık Pozisyonalar