LINK SMSCLIENT

Link® SMSClient, Link® Güneş Sistemi (Kurumsal Kaynak Planlaması 4.0) veritabanı üzerinden SMS gönderimi için tasarlanmış bir SMSClient sürümüdür.

Çalıştığınız kurumlarla olan iletişimlerinizi etkili, ekonomik ve hızlı olarak yürütmeniz için Link® SMSClient size yardımcı olur.Link SMSClient ile Toplu Mesajlaşma Servislerini Daha Hızlı ve Etkili Kullanın. Üstelik Ücretsiz!

Hemen Başvur

Link SMSClient ile Beraber Kullanabileceğiniz Servisler İçin Siz de Başvurun!

Yetkili Kişilere SMS Gönderimi;
Link® veritabanınızdaki yetkili kişilerin cep telefonlarına mesajlarınızı gönderebilirsiniz. Bu alandan göndereceğiniz mesajlar yetkili kişi kartlarından okunacak veriler ile gönderilecektir. Bu sayede yetkili kişilerin, kişisel bilgileri doğrultusunda yapacağınız filtrelemelerle daha etkili mesaj gönderimleri gerçekleştirebilirsiniz.

Müşterilerinize SMS Gönderimi;
Bu alandan göndereceğiniz mesajlar, müşteri cari hesap kartından okunacak veriler ile gönderilir. Bu alandan gönderim yaparken yapacağınız filtrelemelerle daha etkili SMS gönderimleri gerçekleştirebilirsiniz. Mesajlarınızı göndereceğiniz numaraları belirlemek için, Link® veritabanınızdaki özel tanımlanmış alanlarınıza göre (Kod1, ….., Kod13) kriterlerinizi belirlemeniz yeterlidir.

Gruplara SMS Gönderimi;
Link® veritabanınızda bulunan cari hesap kartları tablosundaki grup kodlarını kullanarak mesaj göndermenizi sağlar. Gelişmiş filtreleme seçenekleri, mesaj göndereceğiniz müşterilerinizi, tüm veritabanından ayrıştırabilme olanağı sağlar.
LinkSMS servisinden yararlanabilmek için İnternet Explorer 7 ve üstü, Firefox, Opera, Chrome, Safari tarayıcılarına sahip olmanız yeterlidir.

Desteklediği Servisler

TOPLU MESAJLAŞMA

Kampanya, kutlama, bilgilendirme, duyuru, bilgi alma gibi birçok iletişim ihtiyacında kitlelere hızla ve aynı anda ulaşmanın en etkili, en kolay ve en ekonomik yöntemi Toplu Mesajlaşma araçlarını kullanmaktır.


İNTERAKTİF SERVİSLER

Hedef kitlenizle karşılık iletişim olanağı sağlayan, sipariş, bilgi, görüş ve talep toplanabilen; kampanya, anket, bilgi sorgulamaları yaptırabileceğiniz etkili ve ekonomik İnteraktif Servis’lerden yararlanın!


Hemen Başvur

Link SMSClient ile Beraber Kullanabileceğiniz Servisler İçin Siz de Başvurun!