Güvenli İletişim Platformu beta


Hız mı? yoksa Güvenlik mi? Ya da Her İkisi Birden mi?

Sunucularınıza kurularak; mesajlarınızı arada aracı bir firma olmadan doğrudan operatöre göndermenizi sağlayan bir mesajlaşma yazılımı sunuyoruz. Böylece kişilerinize ait tüm bilgileri operatörler dışında 3. bir kişiyle paylaşmadan gizliliğini koruyabilirsiniz. Ayrıca operatör  iş ortağın hizmet verdiği diğer diğer firmaların yarattığı mesaj yoğunluğu sizi etkilemez; mesajlarınız doğrudan operatör mesaj kuyruğuna girer.

Güvenli İletişim Platformu

Yasaya uyum sağlayın, gönderimlerinizi hızlandırın.


Hemen Başvur

Güvenli İletişim


6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile birlikte markalara (veri sorumlusu) bir çok sorumluluk yüklenmiştir. Güvenli İletişim Platformu bu amaçla geliştirilmiştir. Sunucularınız üzerine kurularak operatör API servisleri ile doğrudan operatörlere bağlanır. Böylece;

  • Fiziksel erişimi kontrol edersiniz,
  • Farklı firmaların sunucularına kayıtlarınız saklanmaz,
  • API servisi ile kişilerinize ulaşan uygulamaları kontrol edersiniz,
  • Anonimleştirme ve silme işlemlerini hızlıca yapabilirsiniz,
  • Kişilerle yaptığınız İletişim geçmişini süre sınırı olmadan saklayabilirsiniz.

Daha Hızlı Gönderim


Eğer iyi bir operatör iş ortağı ile çalışıyorsanız, muhtemelen sizin gibi binlerce kuruma aynı anda hizmet veriyordur. Operatör iş ortağının teknik kapasitesini diğer binlerce kurum ile birlikte paylaşımlı olarak kullanırsınız. Özel günlerde yaşanabilecek olası yoğunluklardan etkilenebilirsiniz. Güvenli İletişim Platformu ile mesajlarınız doğrudan operatöre gönderilir ve siz ne kadar hızlıysanız mesajlarınızda o kadar hızlı teslim edilir.

Servisin Özellikleri


Güvenli İletişim Platformunun özellikleri ile tanışın!

SMS Servisleri


Güvenli iletişim platformunu kullanarak kişilerinize SMS mesajlarınızı;
toplu SMS, OTP ve TC Kimlik No'ya SMS servisleri üzerinde gönderebilirsiniz.

İletişiminizi ve Raporlarınızı Koruyun


Birden fazla operatör ile aynı anda çalışabilir; operatör ya da operatör iş ortağı değişikliklerinde portföyünüzü, blacklistinizi (ret bildirimi yapanlar) ve kişilerinizle yaptığınız iletişim geçmişini asla kaybetmezsiniz.


Ücretsiz Dene