Toplu MMS


Kelimeler Yetersiz Kaldığında...

Görsel nesneler ve ses kullanarak etkili mesajlar gönderebileceğiniz Toplu MMS, %87 izlenme oranına sahiptir. Gönderimlerinizde fark yaratın, müşterilerinize akılda kalıcı, görsel destekli mesajlarla ulaşın.


Akılda Kalıcı Mesajlar

Toplu MMS Mesaj Servisi ile mesajlarınıza ses kaydı, görsel, animasyon, video gibi unsurlar ekleyebilir, daha etkili ve akılda kalıcı kampanyaların altına imzanızı atabilirsiniz.


Hemen Başvur

Daha Uzun Metinler Kullanın


Resim ve video gönderimin yanı sıra MMS mesajlarına, metinler de ekleyebilirsiniz. Üstelik SMS'den farklı olarak 160 karakterden fazla kullanabilirsiniz.


Resimler
Gönderin


Kişilerinize zengin ve kaliteli görüntüler gönderebilirsiniz. Resimler, mobil kuponlar, ürün fotoğrafları, mağaza görselleri ve davetiyeler gibi.

Videolar Gönderin


MMS servisi ile mobil videoları kişilerinize gönderebilirsiniz. Videolarınız 30 saniyeye uzunluğunda ve direkt mesajlaşma uygulaması içinde görünürler.


Animasyonlu GIF
Gönderin


Mobildev MMS servisi, hareketli resimleri de kişilerinize gönderebilirsiniz. 300kb'ı aşmayan görüntülerle kampanya, kutlama, davet mesajları gönderebilirsiniz .

Tek Ekran Kolay Kullanım


Toplu MMS Mesaj Servisi ile ses kayıtlarınızı ve görsel mesajlarınızı sesinizi duyurmak istediğiniz tüm kişilere ulaştırabilirsiniz. Ulaşmasını istediğiniz hareketli dosyalarınızı ve animasyonlarınızı MMS mesaj servisi aracılığı ile seslendiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz. Çektiğiniz videoları, kişilerinize MMS mesajı olarak da gönderebilirsiniz.