Acil • Care


Güvende Olmak Herkesin Hakkı

Tehlikeli toplumsal olaylarda, afete dönüşen hava şartlarında firma olarak çalışanlarınızın güvenlik durumlarını öğrenebilir ya da tehlikeli durumlara maruz kalan çalışanınız, bireysel olarak sistemden yardım talebinde bulunabilir. Yardım çağrıları internet bağlantısı kullanmadan sadece SMS ile ya da dilerseniz de Mobil uygulama üzerinden SMS ve interneti birlikte kullanarak gönderilebilir.Acil • Care

Acil • Care ile hemen tanışın, aklınız çalışanlarınızda kalmasın.


Hemen Başvur

Toplumsal Olaylar


Güvenliği tehdit eden sıra dışı bir durum yaşandığında, tanımlı bir numaraya sadece bir SMS göndererek; daha önce oluşturduğunuz listede bulunan kişilere SMS ile toplu bir acil durum mesajı gönderebilir ve onlara güvende olup olmadıklarını sorabilirsiniz. SMS mesajını alan kişiler, mobil uygulama ya da SMS aracılığı ile size güvenlik durumları ile ilgili bilgi verebilirler.

Bireysel Tehlikeler


Bireysel olarak şiddet mağduru olan ya da herhangi bir tehlikeli durumun ortasında kalan kişi, mobil uygulama ya da SMS aracılığı ile nerede ve neye ihtiyacı olduğuna dair yardım mesajını gönderebilir. Yardım çağrısı belirlediğiniz yetkili kişilere SMS ile hızlıca ulaştırılır. 

Servisin Özellikleri


Servisin özelliklerini keşfetmeye başlayın.

Mobil Uygulama


Dilerseniz sadece SMS ile yardım toplamanın yanında IOS ve Android platformlarında çalışan mobil uygulamaları kullanarak; kişilerinizden yardım çağrısı toplayabilirsiniz. Mobil uygulamaya özel; yardım kategorisi belirleme, multi medya içeriklerden oluşan yardım çağrıları, telefonu sallayarak yardım gönderme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.


Ücretsiz Dene