VERGİ NO'ya SMS
“Ulaşamıyorum” Dediğiniz Kurumsal Müşteriniz Kalmasın!

Vergi No'ya SMS; vergi numarasını bildiğiniz fakat GSM numaralarını bilmediğiniz kişilere SMS gönderilmesini sağlar. Turkcell izinli veri tabanında yer alan kurumsal müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen servis ile bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarınızı rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Vergi No'ya SMS servisinden yararlanarak; Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi, Karar Vericilerine şirketin vergi numarası aracılığı ile SMS gönderebilirsiniz. SMS göndereceğiniz yetkililerin mesajı alabilmesi için Turkcell rehbere kayıtlı olması gereklidir.

Kurumsal müşterilerinize hızlıca ulaşmak istiyorsanız Vergi No'ya SMS tam size göre!

Servisi kullanmaya başlamak için Mobildev Abonesi olmanız yeterlidir.

Zim.li


Zengin İçerikli Mesaj (Zim.li), kanunlar aracılığı ile kısıtlanan karakter sayılarını kişiye özel açılış sayfaları aracılığı ile aşmanızı sağlayan ve tüm bunları, kişiye özel URL ile tercih ettiğiniz iletişim kanalları üzerinden dağıtmanızı sağlayan bir servistir.

Zengin İçerikli Mesaj

Açılış sayfalarınızı mesajlarınıza Zim.li ile ekleyerek; kişiye özgü benzersiz rapor seçeneklerine ulaşın.


Hemen Başvur

Toplu SMS


Mobildev, SMS ile pazarlamayı daha aktif ve verimli kullanmanız için,
size diğer iletişim kanalları ile entegre çalışan gelişmiş bir platform sunmaktadır. Mobil pazarlamanın temel öğesi olan SMS ile mesajların yanı sıra; kuponlar, bağlantılar ve zengin içeriklere sahip açılış sayfaları gönderebilir, kişilerinizin harekete geçmesini sağlayabilirsiniz.
Mobil İstek servisini kullanabilmek için aşağıdaki servislere abone olmak/satın almak gerekmektedir.
 • Toplu SMS
 • Uzun ya da kısa numara tahsisi
Mobil LCV servisini kullanabilmek için aşağıdaki servislere abone olmak/satın almak gerekmektedir.
 • Toplu SMS
 • Uzun ya da kısa numara tahsisi
Kişilerinizden ürün ve hizmetleriniz hakkında; hızlı geri bildirim almanızı sağlayan Mobil Anket ile sorularınız cevapsız kalmasın. Mobil Anket, saha maliyetlerini düşürür, katılımcıları doğrular ve görüşlerine anında ulaştırır ve size hız kazandırır.
Aşağıdaki ürünlerimizi kullanarak Mobil Kupon kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
 • SMCollector
Aşağıdaki ürünlerimizi kullanarak Mobil Çekiliş kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
 • SMCollector

SMS ile Hızlı ve Direkt Pazarlama

Kişilerinize ortalama %98 açılma oranına ve 4 dk açılma süresine sahip bir kanal üzerinden ulaşın.


Toplu SMS Göndermeye Hemen Başla

Toplu E-Posta


Markanızın toplu e-posta gönderimlerini kolaylıkla yapabilmesini sağlamanın yanında, farklı mesajlaşma kanalları ile entegre çalışabilen toplu e-posta servisi ile iletişim süreçlerinizi etkin bir biçimde yönetebilirsiniz.

Mobildev toplu e-posta servisi; geri dönüşleri ve mesajınızın iletim başarısını artırabilmeniz için birçok araç ile birlikte sunuluyor; SPAM riskini henüz e-posta gönderim gerçekleşmeden ölçüyor, e-posta adreslerinizin geçerliliğini doğruluyoruz. Doğru mesajı oluşturduğunuzdan emin olmanız için A/X testi yapabilirsiniz. Birçok farklı kanal üzerinden profilleme yaparak en doğru gönderim listesini oluşturabilirsiniz. Mesajlarınıza gösterilen ilgiyi ölçebilmeniz için linklerinizi etiketleyebilir ya da puanlayabilirsiniz. Okuma, tıklama, ilgili düzeyi vb. birçok rapor alabilir ve rapor sonucuna göre ister e-posta kanalı üzerinden isterseniz de farklı kanallar üzerinden yeni mesajlar kurgulayabilirsiniz.E-postala gönderimi yapılmadan önce, gönderime yetkili bir kullanıcı belirlenir. Yetkili kullanıcı gönderime onay vermeden toplu e-posta gönderimine başlanmaz. Onay gerçekleşmediğinde, yetkili kullanıcı aynı ara yüzden onayı engelleyen sebeplerle ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapar.

Toplu E-posta mesajı gönderimlerinizi hızlı bir biçimde portföyünüzde yer alan kayıtları kullanarak, grup oluşturarak ve manuel olarak yapabilirsiniz.

İleri Tarihli Gönderim

Gönderimlerinizi belirli aralıklarla ve birden fazla seferde yapabilirsiniz. Gönderimlerinizin, şimdiden ileri bir tarihe kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Gönderim

Önemli tarihlerde kişilerinize belirlediğiniz şablon halindeki e-posta mesajını otomatik olarak gönderebilirsiniz.

Periyodik Gönderim

Periyodik olarak tekrarlanacak e-posta mesajı gönderimlerinizin kurulumunu yapabilirsiniz.  


Toplu E-posta

Gelişmiş e-posta pazarlama yetenekleri ile ilgi çekici kampanyalar oluşturun.


E-Posta Servisi için Başvur

Zengin İçerikli Mesaj


Görsel nesneler kullanarak etkin mesajlar gönderebileceğiniz aynı zamanda yüksek izlenme oranına sahip Zengin İçerikli Mesaj ile bir adım öne çıkın.

Hem Daha Ekonomik Hem Daha Zengin

Müşterilerine görsel açıdan zengin içeriğe sahip mesajlarla ulaşıp, aynı zamanda az ödemek isteyenlere güzel bir teklifimiz var. Kampanya ve tanıtım duyurularınızı, özel gün kutlamalarınızı ya da ürünlerinizi tanıtmak için Zengin İçerikli Mesaj servisinden yararlanabilirsiniz.

SMS’ten daha etkili ve akılda kalıcı,
İçerik olarak daha özgün ve zengin,
Anlaşılması kolay,
Farklılaşma imkanı veren,
Müşterinin dikkatini çeken


Akılda Kalıcı Mesajlar

Toplu MMS Mesaj Servisi ile mesajlarınıza ses kaydı, görsel, animasyon, video gibi unsurlar ekleyebilir, daha etkili ve akılda kalıcı kampanyaların altına imzanızı atabilirsiniz.


Hemen Başvur

IVR ( Sesli Mesaj )


IVR (İnteractive Voice Response) ile kişilerinize sesli mesaj gönderebilir ve hazırladığınız kurgularla, menüleri takip ederek işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz. Kişileriniz telefon tuşlarını kullanarak kolayca katılım sağlar.


IVR servisini kullanarak kişilerinizin; ürünlerinizden, hizmetlerinizden, kampanyalarınızdan kısa zamanda bilgi edinmesini sağlayabilirsiniz. İş akışınızı hızlandıracak ve kişilerinizin ilgisini çekecek IVR servisi sayesinde, binlerce kişiye aynı anda ulaşabilir ve işlemlerini yapmalarını sağlayabilirsiniz.

IVR Servisi

Kişilerinizle, üstelik onların dilinden konuşarak kolayca etkileşime geçin.


Hemen Başvur

Toplu MMS


Kelimeler Yetersiz Kaldığında...

Görsel nesneler ve ses kullanarak etkili mesajlar gönderebileceğiniz Toplu MMS, %87 izlenme oranına sahiptir. Gönderimlerinizde fark yaratın, müşterilerinize akılda kalıcı, görsel destekli mesajlarla ulaşın.


E-postala gönderimi yapılmadan önce, gönderime yetkili bir kullanıcı belirlenir. Yetkili kullanıcı gönderime onay vermeden toplu e-posta gönderimine başlanmaz. Onay gerçekleşmediğinde, yetkili kullanıcı aynı ara yüzden onayı engelleyen sebeplerle ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapar.

Akılda Kalıcı Mesajlar

Toplu MMS Mesaj Servisi ile mesajlarınıza ses kaydı, görsel, animasyon, video gibi unsurlar ekleyebilir, daha etkili ve akılda kalıcı kampanyaların altına imzanızı atabilirsiniz.


Hemen Başvur

TC Kimlik No ya SMS


T.C. Kimlik No’ya SMS (TCKN SMS) servisi ile GSM numaralarını bilmediğiniz ama sesinizi duyurmak istediğiniz kişilerinize ulaşabilir; onlara davet, hatırlatma ve resmi bilgilendirme mesajları gönderebilirsiniz. T.C. Kimlik Numarasına SMS mesajı gönderdiğinizde, ilgili TC Kimlik numarasını operatör veri tabanında sorgular. Bu numaraya kayıtlı olan bir GSM numarası varsa, gönderdiğiniz SMS mesajı hızlı bir biçimde yerine ulaşır.

“Elektronik Ticaret Hakkındaki Kanun” kapsamında her mesaja Ret Bildirimi, Mersis Numarası ve Servis Sağlayıcı Adı gibi bilgilerin eklenmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle, SMS mesajlarında sınırlar 80-90 karaktere kadar düşmüştür. Zim.li sayesinde, dar alanlara sıkışmak zorunda kalmaz, sınırsız metin gönderimi yapabilirsiniz.

E-postala gönderimi yapılmadan önce, gönderime yetkili bir kullanıcı belirlenir. Yetkili kullanıcı gönderime onay vermeden toplu e-posta gönderimine başlanmaz. Onay gerçekleşmediğinde, yetkili kullanıcı aynı ara yüzden onayı engelleyen sebeplerle ilgili gerekli bilgilendirmeyi yapar.

TC Kimlik No'ya SMS

GSM Numarasını Bilmediğiniz Kişilerinize Anında Ulaşın.


Hemen Başvur

Profilli SMS


Turkcell Profilli Toplu Mesajlaşma Servisi ile kişilerinizi Turkcell’in sahip olduğu bilgileri kullanarak
25 adet kriter üzerinden hedefleyebilirsiniz.

Mesajlarınız sadece teklifiniz ile ilgilenebilecek kişilere gönderilir. Doğru hedefleme ile geri dönüş oranlarınızı artırır, müşteri memnuniyeti sağlar ve maliyet avantajı elde edersiniz. Sadece İzmir’de yaşayanları ilgilendiren bir ürünün iletişimini yapmak ama İzmir’de yaşamayanları rahatsız etmek istemiyorsanız Profilli SMS ile kişileriniz arasında doğru hedeflemeyi yapabilirsiniz.

Profilli SMS

Farklı kriterlere göre portföyünüzdeki kişileri hedefleyerek doğru mesajı, doğru kişilere iletin.


Hemen Başvur

Push Notification


Push bildirimlerini almayı kabul etmiş izinli kullanıcılara doğrudan teslim edilen anlık mesajlar gönderilmesini sağlar.
Geniş cihaz desteği bulunan bu yenilikçi çözüm ile;

Uyarı, Reklam, Bilgi mesajları gönderebilir ya da farklı kurgular yapabilirsiniz.

Mevcut uygulamalarınıza Push Notification özelliği ekleyerek farklı kurgular üzerinden mesajlar oluşturabilirsiniz. Push Notification ile mesajlarınız hedef kitle üzerinde farkındalık yaratacaktır. Uygulamanızı kullananlar ile devamlı iletişim halinde olmanızı sağlayacak Push bildirimleri uygulamanıza eklemeniz için Mobildev abonesi olmanız yeterli. Uygulamanız o an kullanılmıyor olsa bile, mesajınız okuduğunda, otomatik olarak uygulamanın çalışması sağlanır. Telefonun ana ekranında görüntülenen Push Notification mesaj servisiyle tanışmak için geç kalmayın!

Hemen Kullanmaya Başlayın

Tek bir platform üzerinden kişilerinizle etkileşime başlayın; portföyünüze yeni kişiler ekleyin ve dönüşümlerinizi artırın.


Başvur

Lokasyona SMS


Veri tabanınızda bulunan kişilere bulundukları konuma göre SMS mesajı gönderebilir;
onları kampanya ve fırsatlarınız hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Kişilerinize belirlediğiniz konumda bulundukları anda ulaşmak istiyorsanız Lokasyona SMS servisi ile harekete geçin. Örneğin; bir alışveriş merkezinde açılan yeni mağazanızın kampanyalı ürünleri için mağazanız yakınlarından geçen müşterilerinize anında SMS gönderebilir, onları mağazanıza davet edebilirsiniz.

Kişilerinizden ürün ve hizmetleriniz hakkında; hızlı geri bildirim almanızı sağlayan Mobil Anket ile sorularınız cevapsız kalmasın. Mobil Anket, saha maliyetlerini düşürür, katılımcıları doğrular ve görüşlerine anında ulaştırır ve size hız kazandırır.
Aşağıdaki ürünlerimizi kullanarak Mobil Kupon kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
 • SMCollector
Mobil LCV servisini kullanabilmek için aşağıdaki servislere abone olmak/satın almak gerekmektedir.
 • Toplu SMS
 • Uzun ya da kısa numara tahsisi
Aşağıdaki ürünlerimizi kullanarak Mobil Çekiliş kampanyaları düzenleyebilirsiniz.
 • SMCollector
Aşağıdaki ürünlerimizi kullanarak Mobil Broşür gönderimi yapabilirsiniz.
 • Mobil Eğitim
Mobil LCV servisini kullanabilmek için aşağıdaki servislere abone olmak/satın almak gerekmektedir.
 • Toplu SMS
 • Uzun ya da kısa numara tahsisi

Lokasyona SMS

Kişileriniz, belirlediğiniz lokasyonda bulundukları anda SMS gönderin!


Hemen Başvur

Vergi No'ya SMS
“Ulaşamıyorum” Dediğiniz Kurumsal Müşteriniz Kalmasın!

Vergi No'ya SMS; vergi numarasını bildiğiniz fakat GSM numaralarını bilmediğiniz kişilere SMS gönderilmesini sağlar. Turkcell izinli veri tabanında yer alan kurumsal müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen servis ile bilgilendirme, reklam/pazarlama mesajlarınızı rahatlıkla gönderebilirsiniz.

Vergi No'ya SMS servisinden yararlanarak; Turkcell hattı olan kurumsal abonelerin Özel Şifre Yetkilisi, İrtibat Kişisi, İmza Sirküleri Yetkilisi, Karar Vericilerine şirketin vergi numarası aracılığı ile SMS gönderebilirsiniz. SMS göndereceğiniz yetkililerin mesajı alabilmesi için Turkcell rehbere kayıtlı olması gereklidir.

Kurumsal müşterilerinize hızlıca ulaşmak istiyorsanız Vergi No'ya SMS tam size göre!

Servisi kullanmaya başlamak için Mobildev Abonesi olmanız yeterlidir.

Vergi No ya SMS

Müşterinizin GSM Numarasını Bilmiyor musunuz? Vergi No’ya SMS ile Kurumsal Müşterilerinize Hızlıca Ulaşın!


Hemen Başvur

Hedefli Mesaj


30 milyona yakın izinli veri tabanına Hedefli Mesaj servisiyle ulaşın,
kampanya ve tanıtımlarınızı potansiyel müşterilerinize gönderin!


Hedefli Mesaj servisi ile, operatör ve anlaşmalı izinli veri tabanlarında yer alan kişilere, ilgi ve profil özelliklerine uygun kampanya ve tanıtım mesajlarınızı iletebilirsiniz. Yeni müşteriler kazanmanızın yolunu açan Hedefli Mesaj servisi ile potansiyelinizi geliştirin, pazar payınızı artırın!

Hedefli Mesaj

Cinsiyet, yaş, medeni durum gibi 25 adet kriterden en fazla 4 tanesini kullanarak kişileriniz arasında hedef kitlenizi belirleyebilir ve mesajınızı doğru kitleye gönderebilirsiniz..


Hemen Başvur