Hikayenizi Özgürce Anlatın!


Zengin İçerikli Mesaj (Zim.li), kanunlar aracılığı ile kısıtlanan karakter sayılarını kişiye özel açılış sayfaları aracılığı ile aşmanızı sağlayan ve tüm bunları, kişiye özel URL ile tercih ettiğiniz iletişim kanalları üzerinden dağıtmanızı sağlayan bir servistir.

Zengin İçerikli Mesaj

Açılış sayfalarınızı mesajlarınıza Zim.li ile ekleyerek; kişiye özgü benzersiz rapor seçeneklerine ulaşın.


Hemen Başvur

Açılış Sayfaları


Zim.li ile kişilerinize anketler, bilgi güncelleme ve izin formları gibi çeşitli formlar sunarak, içeriklerinizi daha da zenginleştirebilirsiniz, kişiye özgü ayrıntılı raporlara ulaşabilirsiniz, seslendiğiniz kişileri ilgi alanlarına ve davranış alışkanlıklarına göre gruplayabilirsiniz.

Farklı Dağıtım Kanalları

Zim.li ile oluşturduğunuz içerikleri SMS, E-posta ya da kısa numaralar üzerinden anahtar kelimeler aracılığı ile kişiye özel olarak dağıtabilirsiniz.

160 Karakterden Daha Fazlası


“Elektronik Ticaret Hakkındaki Kanun” kapsamında her mesaja Ret Bildirimi, Mersis Numarası ve Servis Sağlayıcı Adı gibi bilgilerin eklenmesi zorunlu hale gelmiştir. Bu nedenle, SMS mesajlarında kullanılabilir alanın sınırları 80-90 karaktere kadar düşmüştür. Mesajınıza eklediğiniz Zim.li sayesinde, 160 karakterin dar alanına sıkışmak zorunda kalmaz, aksine sınırsız metin gönderimi yapabilirsiniz.

Kişiye Özgü Benzersiz Raporlar


Mesajlarınızda Zim.li kullandığınızda, her bir kişiye farklı bir URL’i gönderilir. Linkin kişiye göre özelleşmesi, o linke tıklayan kişinin kim olduğunu öğrenmenizi ve ona özgü ilave rapor seçeneklerine ulaşmanızı sağlar.

Kişiselleştirilmiş İletişim


Seslendiğiniz her kişi birbirinden farklıdır. Onların dikkatini çekebilmek için onlara özgü yazılmış içeriklerle iletişime geçin. 

Ziml.li platformu hem açılış sayfası içerisinde yer alan metinlerin, görsellerin, videoların hem de açılış sayfalarının URL adreslerinin kişiye özel olarak oluşmasını sağlar. Mesajınızı alan her kişi, kendine özel oluşmuş, gönderilen diğer mesajlardan tamamen farklı bir içerikle karşılaşır. Böylece kişiye özel kampanyalar ve bilgilendirme mesajları oluşturmanızı sağlayarak, geri dönüş oranlarınızı artırır.

Güvenli ve Kurumsal


Zim.li, Mobildev ile sözleşme çerçevesinde yalnızca kurumlara sunulan bir servistir; virüs ve sahtecilik gibi tehditler içermez. Kişileriniz bu sayfaları güvenle ziyaret edebilir.


Ücretsiz Dene