ISP İLE ÖDEME

ISP ile Ödeme; sabit telefon hattı üzerinden gerçekleştirilen ödemeler için kullanılan bir servistir. Hedef kitlenin anlaşmalı üye iş yerinden gerçekleştirdiği alışveriş tutarı sabit telefon hattının faturasına yansıtılmaktadır. Bu alt yapı hizmetinden yararlanarak yaklaşık 14 milyonu bulan sabit telefon abonesine ulaşabilir ve kar oranınızı artırabilirsiniz. Hedef kitlenin ISP ile Ödeme sistemini kullanarak gerçekleştirdiği işlemleri ve kazancınızı detaylı olarak raporlayabilirsiniz.

Hedef kitle ISP ile Ödeme sistemini sadece sanal ürün kategorisinde yaptığı alışverişlerde kullanabilir. ISP ile Ödeme sistemi, fiziksel ürünlerin ödemeleri için geçerli değildir.

Ödemenin gerçekleşmesi için satın almayı yapan kişinin GSM hattına gelen SMS’e onay vermesi yeterlidir.

Hedef kitlenin kolay ve hızlı bir şekilde ödeme gerçekleştirebildiği ISP ile Ödeme sisteminde, tek seferde 100TL’ye kadar işlem yapılabilir. ISP Ödeme sisteminden Siz de yararlanmaya başlayın, müşterilerinize alternatifli ödeme seçenekleri sunarak fark yaratın!

Hemen Başvur

ISP Ödeme Servisinden Yararlanmak için Hemen Başvuru Yapın!

  • KOLAY TAHSİLAT

  • Kullanıcının gelen SMS’e onay vermesi ödeme almanız için yeterlidir..
  • RAPORLANABİLİR

  • ISP ile Ödeme sistemi üzerinden gerçekleşen tüm işlemleri detaylı olarak raporlayabilirsiniz.
  • YENİ MÜŞTERİ KAZANIMI

  • Yaklaşık 14 milyon sabit telefon hattı abonesi kullanabilir.

ISP İLE ÖDEME SİSTEMİ KATEGORİLERİ

Kategori Açıklama Destekleyen Operatör
Dijital İçerik / Servis İnternet üzerinden müzik, video gibi dijital içerik ve servis satışı gerçekleştiren web siteleri ya da online destek hizmeti sağlayan firmalar
Sosyal Ağ / Sohbet / Arkadaşlık / Topluluk İnternette var olan spor, kültür, eğitim vb. içerikli kulüp, sosyal grup, sohbet, arkadaşlık ve paylaşım siteleri.
Online Oyun İnternet üzerinden online oyun hizmeti veren siteler, oyun aboneliği, karakter, oyun gereci vb.
Online Eğitim İnternet üzerinden online eğitim hizmeti veren firmalar

OPERATÖRLER