Sürüm: V 1
Yayınlama Tarihi: 01.11.2011
Web Sitesi: www.atilimyazilim.com
Telefon:
Sektörler:
CRM  Perakende / Mağazacılık 

Ürün Özellikleri


Siparişlerinizi el terminali, dokunmatik ekran, paket serviste arayan numarayı tanıma özelliği ile hızlı ve kolayca alabilirsiniz. Sınırsız sayıda masa tanımlayabilirsiniz. Yapılan satışların istatistiksel raporlarını alabilirsiniz. Ürünlerinizi gruplara göre tanımlayabilir, yapılan satışların mutfak ve adisyon yazıcılarından ayrı ayrı çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Aybit Aybit - Restorant Otomasyon Programı Restoran Adisyon Programı Restorant Programı Restaurant Programı Restoran Paket Servis Programı Pizza Takip Programı Delivery Programi Pizza Mutfak Kurye Programı

Firma Bilgileri


Atılım Yazılım 7 yıldır yazılım sektöründe kendisini sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir. Ürettiğimiz yazılımlar tamamen kendi ekibimiz tarafından oluşturulmakta, sade ve kullanışlı olmasına dikkat edilmektedir.
Firmamız, yazılım üretim ve satışının yanında, web tasarımı, network çözümleri sunmaktadır. Bilgi işlem ve internet teknolojileri ile ilgili her türlü ihtiyaç ve problemlerinize, hızla değişen teknolojinin yeni yapısına uygun "Size Özel Çözümler“ sunmaktadır.
Adres: Gaziler Mh. İbrahimağa cd. Okan apt. No:149 K:1 D:4
GEBZE / KOCAELİ
Çağrı Merkezi: 0 262 644 90 91
Telefon 0 262 644 90 91
Faks: 0 262 642 23 05
Web Sitesi: www.atilimyazilim.com