CyberVadis Assesment Bilgi Güvenliği Konusunda Mobildev' i Onayladı

selen guvenc
Kasım 18, 2022
  • 279

Mobildev olarak, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanlığı tarafından tutulan, VERBİS sistemine kayıtlıyız. Ürün ve hizmetlerimizi kullanan kurumların bilgi güvenliğine önem veriyor, bilgi güvenliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilerek sürdürülmesine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. 

Ürün ve hizmetlerimizi kullanan kurumların bilgi güvenliğini üst düzey önlemlerle koruduğumuzun kanıtı olarak, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri (BGYS) için uluslararası bir standart olan ISO 27001 sertifikasına sahibiz. Bağımsız bir belgelendirme kuruluşu tarafından düzenli olarak denetleniyoruz. 

Son olarak, uluslararası ilaç şirketlerinin kullandığı CyberVadis Assesment sistemi, bilgi güvenliği kapsamında sistemlerimizi test etti. Yapılan bu değerlendirmenin sonuçlarına göre; GDPR kapsamında veri gizliliği, data veri koruma, üçüncü parti yönetimi ve iş sürekliliği konularında, 1000 üzerinden 920 gibi yüksek bir puan aldık. 

Bilgi güvenliği konusunda hassasiyet gösteren başlıca şirketlerden biri olarak, bu konu üzerindeki çalışmalarımız artarak devam edecek. Aldığımız üst düzey önlemler ve oluşturduğumuz güvenlik politikalarıyla, kurumların güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!
İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

selen guvenc Kasım 30

Siber Güvenlikte Uyumluluğun Rolü

Siber güvenlik, karmaşık ama temel bir sistemdir; açıkça tanımlanmış kurallara, sınırlara, düzenlemelere ve yönergelere ihtiyaç duyar.

selen guvenc Kasım 30

Futbol Kulüpleri Siber Savunmalarını Neden Artırmalı?

Genel olarak spora ve özellikle Avrupa futboluna olan hayranlığımız -ve birçokları için saplantımız- en üst düzey sporcuların oyunlarına kattığı ilham verici beceri, fiziksel güç, takım çalışması ve hızdan besleniyor.

selen guvenc Kasım 30

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

selen guvenc Kasım 30

Pazarlamada Veri Analitiği Neden Önemli?

Pazarlama, tüm işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle sorunsuz ve gereksinimleri karşılayabilen bir pazarlama stratejisine sahip olmak çok önemlidir.

selen guvenc Kasım 30

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

selen guvenc Kasım 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.