Mobildev'in Hakkında

Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren her zaman yenilikçi bir teknoloji şirketidir.

MOBİLDEV KİMDİR?

Mobildev, müşterilerinin satış ve pazarlama ihtiyaçlarına yönelik katma değerli servisler geliştiren, Türkiye’nin önde gelen servis sağlayıcı şirketleri ile iş birliği yaparak, portföyüne 20 yılda 23.000'den fazla kurumu katmış bir teknoloji şirketidir. Müşteri ve İş Ortaklarının değişen ihtiyaçlarına ve regülasyonlara her zaman hızlı ve en yeni teknolojileri kullanarak cevap verir. Teknoloji sektöründeki deneyimleri ile, birlikte çalıştığı firmalara kanunlara uyumlu, yüksek güvenlikli ürün ve servisler sunar.

Mobildev, birlikte çalıştığı firmaların rekabet yolculuklarına, her zaman kendini geliştirerek eşlik eder. Firmaların büyümesine yenilikçi bakış açısıyla katkı sağlayarak, katma değerli ve eşsiz ürün ve servisleri ile firmaların, sektörlerinde ve rekabet ettikleri pazarda lider kalmalarını sürekli hale getirir.

Mobildev’in Vizyonu

Mobildev, birlikte çalıştığı kurumların, müşterileri ile yolculuğunun her aşamasında, mükemmel bir deneyim sunabilmeleri için gerekli olan ürün ve hizmetleri iş ortakları ile birlikte kusursuz çalıştıran bir dünya şirketi olmayı hedefliyor.

Mobildev’in Stratejik Öncelikleri

Mobildev, müşterileri ile ilişkilerini yeni ürün ve entegrasyonlarla derinleştirerek kalıcı çözümler üretiyor. İletişim ve teknoloji alanlarındaki fırsatları değerlendirerek, farklı iş alanlarında yeni iş ortaklıkları ile büyümeyi hedefliyor. Yerinde AR-GE merkezi olarak akademik iş birlikleri ile hizmet alanına uygun ve Türkiye’ için yeni yerli ve milli yazılımlar geliştiriyor.

Mobildev’in Değerleri

Her zaman açık iletişimi destekleyen ve yenilikçi bir bakış açısına sahip olan Mobildev, değişen ihtiyaçlara hızlı refleksleri ile cevap veren bir ekibe sahiptir. Cinsiyet, din, dil, ırk gibi farklılıkların kurumları zenginleştirdiğine inanır. Bu özellikleri ile müşterilerini bir parçası olarak görerek sürekli üretmeye devam eder.

Açık İletişim

Mobildev her zaman müşterileri ile açık ve şeffaf bir iletişim kurar.

Yenilikçi Bakış Açısı

Mobildev her konuya yenilikçi bakış açısı ile bakar.

Araştırmacı

Mobildev tüm süreçlerinin ilk adımına araştırmayı koyar.

Hızlı Uyum

Değişen ihtiyaçlara ve regülasyonlara, hızlı ve çözüm odaklı yaklaşarak uyum sağlar.

İnsan Merkezli

İnsan merkezli yönetimi sayesinde tüm paydaşlarıyla uzun süreli ilişkiler geliştirir.

Farklılıklarıyla Zengin

Cinsiyet, din, dil, ırk gibi farklılıkların kurumları zenginleştirdiğine inanır.

SERTİFİKALARIMIZ

1/
ISO/IEC 27001:2013

Mobildev ürün ve hizmetlerini kullanan kurumların bilgi güvenliğini üst düzey önlemlerle ve oluşturduğu güvenlik politikaları tüm süreçlerine uygulayarak koruduğunu, uluslararası ISO 27001 Bİlgi Güvenliği Sertifikası alarak kanıtladı.

TürkAk Sertifika Sorgusu

ISO 9001

Mobildev, müşterilerinin değişen ihtiyaç ve beklentilerini kendini sürekli yenileyerek ve geliştirerek karşıladığını, ürün ve hizmetlerinde yüksek kaliteyi ön planda tutarak üretim yaptığını uluslararası ISO 9001 Kalite Yönetim Sertifikasını alarak kanıtladı.

ISO 22301:2019

Mobildev, iş sürekliliği yönetim sistemi politikası çerçevesinde, olağanüstü bir durumda tüm kritik süreç ve hizmetlerinin devamlılığını sağladığını ISO 22301:2019 sertifikasını alarak kanıtladı

ISO/IEC 10002:2018

Mobildev, müşterilerinin ihtiyaçlarını sürekli geliştirerek ve iyileşme yaparak karşıladığını, müşteri odaklı yaklaşımı benimseyerek ve memnuniyeti ön planda tutarak hizmet verdiğini, ISO/IEC 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Standardı sertifikasını alarak kanıtladı.

ISO/IEC 27701:2019

Mobildev, ürün ve hizmetlerini kullanan müşterilerin kişisel verilerinin gizliliği ve güvenliğini, aldığı üst düzey önlemlerle sağladığını uluslararası ISO/IEC 27701:2019 Kişisel Veri Yönetim Sistemi sertifikasını alarak kanıtladı.

RAKAMLARLA MOBİLDEV

 1. 21

  yıllık

  Deneyim

 2. 23.000

  Mutlu Müşteri

 3. 250

  ~İş Ortağı

 1. 10

  Servis Sağlayıcı

 2. 400

  M

  ~ Mesaj / Ay

 3. 100

  ~ Ürün

ÜYELİKLERİMİZ

İstanbul ofisimiz ile tüm müşterilerimize hizmet veriyoruz. 

 • 2002 'den beri
 • 50+ çalışan
 • 1 ofis
 • 20000+ müşteri
GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Başladığımız günden bugüne kadar hikayemizin km taşları

2002
2003
2006
2008
2010
2012
2015
2017
2019
2002
Kuruluş Yılımız

Mobildev, Levent'de küçük bir ofiste kablosuz modem cihazı satışı yapan, 2 ortaklı bir şirket olarak kuruldu

2003
SMS Pazarına Giriş Yaptık

Mobildev, kendi geliştirdiği Gateway yazılımı, kendi ürünleri ve markası ile toplu SMS pazarına giriş yaptı.

2006
M2M Ürünleri Geliştirdik

Yarattığı Devtakip markası altında araç takip, uzaktan sayaç okuma ve sağlık metre gibi ürünler geliştirdi ve pazarladı.

2008
Turkcell'in Çözüm Ortağıyız

Mobildev, Mesajlaşma, Mobil pazarlama ve Mobil ödeme alanlarında Turkcell ile kurumsal hizmetler çözüm ortağı oldu.

2010
En Başarılısıyız

Mobildev, Moor Mobil Organizasyon ürünü ile Turkcell en başarılı kurumsal uygulama ödülünü aldı.

2012
En Çok Tercih Edileniz

Mobildev Ağustos ayında, Turkcell'in tüm zamanların en çok gelir yaratan çözüm ortağı seçildi.

2015
Kapsama Alanımızı Genişlettik

Mobildev, Vodafone ve Türk Telekom ile kurumsal SMS ve mobil pazarlama çözüm ortağı olarak operatör kapsama alanını genişletti.

2017
Ar-Ge Faaliyetlerimiz Tescillendi

Her zaman yenilikçi ürünler geliştiren Mobildev, TC Sanayi Bakanlığı tarafından yerinde AR-GE merkezi ilan edildi.

2019
Tubitak'tan Onay Aldık

Yerinde AR-GE merkezi olarak geliştirdiği Datamin projesi ile Tubitak’tan ilk onayını aldı.

Ekibimize Katılın!

Sana ilham verecek her şeye sahip olan, bu ekibin bir üyesi olman için seni aramıza bekliyoruz.

Detaylı Bilgi
Duyurular
Tümü
Genel

2024'te Dijital Reklamcılıkta Yeni Yönelimler: Programatik Reklamın Geleceği

Dijital reklamcılık, sürekli olarak evrilen ve değişen bir alan. Teknolojideki hızlı ilerlemeler ve tüketici davranışlarındaki değişimler, pazarlamacıları sürekli olarak yeni yöntemler aramaya yönlendiriyor. Bu yönelimlerden biri de programatik reklam.

 Nisan  4, 2024
Genel

Acil Durumlarda Hızla Koordine Olun!

Doğal afetler, yangınlar, sağlık krizleri, toplumsal olaylar gibi beklenmedik durumlar, ani müdahale ve koordinasyon gerektirir. Bu noktada, hızlı ve etkili bir iletişim ve yönetim sistemi, yaşanan krizlerin etkilerini en aza indirmekte hayati önem taşır.

 Nisan  4, 2024
Genel

Google İzin Modu V2: Barış Gürbüzler'den Tavsiyeler

Barış Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin nasıl çalıştığını, işletmelerin bu modu nasıl kullanabileceğini ve bu kullanımın pazarlama stratejilerine nasıl etki edebileceğini detaylı bir şekilde anlattı.

 Nisan  4, 2024
Genel

QR Kodlu Kimlik Avı Saldırıları: Tehdit Aktörleri Artık Sizden Online Alışveriş Yapıyor

Son yıllarda QR kodları eskisinden daha verimli ve kullanışlı bir şekilde yeniden ortaya çıkan birçok teknolojiden biri oldu.

 Nisan  4, 2024
Genel

İşletmeler 2024'te Riskleri Nasıl Azaltabilir ve Uyumluluğu Nasıl Koruyabilir?

Hassas içerik iletişimlerinin gizliliğini ve uyumluluğunu yönetmenin zor olmasının bir nedeni de, pek çok ortak aracın silolarda bulunması ve farklı bir çağda geliştirilmiş olmasıdır. Peki 2024'te dikkat edilmesi gereken diğer önemli konular nelerdir?

 Nisan  4, 2024
Genel

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 19 Nisan Cuma günü gerçekleşecek olan "Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!" konulu on dördüncü webinarı ile devam ediyor.

 Nisan  4, 2024