Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü
Dev webinar serimiz 5 aydır hız kesmeden devam ediyor! Nisan ayının ilk webinarı olan, "Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü" konulu on ikinci webinarımız, 7 Nisan 23 Cuma Günü gerçekleşecek.
Detaylı Bilgi
"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!
Tüketici Gizliliği konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.
Detaylı Bilgi
Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"
Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor. Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.
Detaylı Bilgi

Güncel Yazılar

Tüm Yazılar

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

Mart 6

Eşitliği Kucaklayın! #EmbraceEquity

International Women’s Days (IWD) bu yılın resmi temasını, Eşitliği Kucaklayın olarak belirledi. Bu tema, kadınların eşit haklara sahip olması için çaba sarf eden herkesi kapsıyor.

Mart 3

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

Mart 3

ChatGPT Uygulamalarını Arayanlar Siber Suçluların Hedefinde!

OpenAI'nin sohbet robotu ChatGPT'nin muazzam popülaritesi siber suçluların gözünden kaçmadı: Kullanıcıların, Windows ve Android kötü amaçlı yazılım indirmeleri ve kimlik avı sayfalarını ziyaret etmeleri için ChatGPT’yi deneme hevesinden yararlanıyorlar.

Mart 3

Mobildev'in Kullanıcı Dostu Anket Platformu: Kolay Hazırlama ve Katılım

Doğru bilgi, pazarlamada güçlü bir araçtır ve bu bilgiyi elde etmek için doğru soruları sormak önemlidir. Mobildev Anket, hedef kitlenizi anlamak ve onların fikir ve deneyimlerini öğrenmek için tasarlanmış bir veri toplama yöntemidir.

Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.