Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"
İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!
Detaylı Bilgi
Yurtdışına Ürün Satışında Pazarlama Stratejileri: Emrah Pamuk' tan İpuçları
Mobildev Pazarlama Sohbetleri, 1 Eylül Cuma günü Digital Exchange Kurucu Ortağı Emrah Pamuk'u ağırladı. Emrah Pamuk, katılımcıların sorularını yanıtlarken, yurtdışı pazarlama stratejileri hakkında değerli bilgiler paylaştı.
Detaylı Bilgi
Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?
Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.
Detaylı Bilgi

Güncel Yazılar

Tüm Yazılar

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

Eylül 13

2023' ün 4.Çeyreği için Başarılı Bir Pazarlama Stratejisi Nasıl Hazırlanır?

Ekim, Kasım ve Aralık ayları, tüketici harcamalarının yoğunlaştığı dönemlerdir. Bu dönemler, işletmeler için büyük fırsatlar sunarken aynı zamanda büyük rekabeti de beraberinde getirir.

Eylül 13

Kıdemli Satış Mühendisi Arıyoruz!

Çalışanları ile birlikte büyüyen ve gelişen Mobildev, yeni ekip arkadaşları arıyor!

Eylül 4

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.