Aramıza 
Katılmak İster misin?

Kariyer planında en yeni teknolojiler ile deneyim kazanmak ve kendini geliştirerek yükselmek varsa;
Seni Mobildev'e Bekliyoruz.

EKİBİMİZİN Mutluluğu BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

Mobildev, tüm çalışanlarını önemsiyor ve çalışanlarının mutluluğunu, motivasyonunu yüksek tutmak için her zaman çalışmaya devam ediyor.

EKİBİMİZİN Mutluluğu BİZİM İÇİN ÖNEMLİ EKİBİMİZİN Mutluluğu BİZİM İÇİN ÖNEMLİ EKİBİMİZİN Mutluluğu BİZİM İÇİN ÖNEMLİ
değerlerimiz
DEĞERLERİMİZ

Mobildev tüm ekibinin yenilikçi, araştırmaya ve öğrenmeye açık, motivasyonu yüksek, iletişim becerisi kuvvetli kişilerden oluşmasını ister. Tüm Mobildev çalışanları analitik düşünür, gelişmeye ve geliştirmeye hazırdır ve işlerini tutkuyla yaparlar.

Organizasyonumuz

Bilgi Teknolojileri
Finans
Hukuk ve Uyum
İş Ortaklığı Yönetimi
Pazarlama
Satış
Bilgi Teknolojileri

Yerinde AR-GE merkezimizde, IT ekibimiz üst düzey teknik bilgileri ile, en yeni teknolojileri takip edip uzmanlaşır. Üniversitelerle akademik iş birlikleri yaparak geliştirdikleri yeni metot ve faydalı modellerle ilgili yayınladıkları makalelerle akademik dünyaya hizmet ederken; güvenli ve güçlü alt yapıya sahip, kullanımı kolay Mobildev ürün ve servislerini müşterilerimiz için geliştirir.

Hasan APİK
Hasan APİK
Bilgi Teknolojileri Direktörü
Saber MOGADDAS
Saber MOGADDAS
Yazılım Geliştirici
Finans

Mobildev Finans ekibimiz, yatırım stratejilerimizin etkili olması için tüm muhasebe ve finans kayıtlarını doğru bir şekilde kayıt altında tutarak, şirketimizin doğru finansal raporlamasını yapar.

Ayşegül AKINCI
Ayşegül AKINCI
Mali İşler Uzmanı
Hukuk ve Uyum

Mobildev Hukuk ekibimiz, KVKK başta olmak üzere, alanımızdaki tüm yeni ulusal ve uluslararası kanunlara uyum sürecini, mevzuat takibini ve bu konularda iş ortakları ve müşterileri bilgilendirmelerini, sözleşme mutabakatlarını yapar.

Onur ÇUBUKCU
Onur ÇUBUKCU
Hukuk ve Uyum Müdürü
İş Ortaklığı Yönetimi

Mobildev İş Ortaklığı Yönetimi ekibimiz güçlü müşteri ilişkileri ve geniş bağlantıları sayesinde, bizi ileri taşıyacak, geliştirecek ve yeni pazarlara girmemizi sağlayacak yeni iş ortakları bulur. Ürün ve servislerimizin entegre bir şekilde yeni iş kolları ile çalışmasını sağlar.

Özlem KAPDAN
Özlem KAPDAN
İş Ortakları ve İş Geliştirme Müdürü
Berker SALTOĞLU
Berker SALTOĞLU
İş Ortakları ve İş Geliştirme Uzmanı
Pazarlama

Yaratıcı pazarlama ekibi, Mobildev’i her zaman ileri taşımayı hedefleyen yeteneklerden oluşuyor. Ekibimiz yenilikçi, farklılaştırıcı bakış açısı ile, yeni ürün ve servislerimiz için her zaman rakiplerinde var olanın daha fazlasını yapmak için araştırır, geliştirir ve üretir. Kendini her gün tazeleyen uzman pazarlama ekibimiz, müşterilerimize en doğru ürünleri ve servisleri sunmak, doğru stratejileri geliştirmek için heyecanla işine başlıyor.

Vedat AYBAR
Vedat AYBAR
Pazarlama Direktörü
Beyza Büşra ACAR
Beyza Büşra ACAR
Müşteri Başarı Takım Lideri
Sevcan İÇÖZ
Sevcan İÇÖZ
Ürün Yöneticisi
Erkan AYTAÇ
Erkan AYTAÇ
Grafik Tasarımcı
Gözde MERMERCİ
Gözde MERMERCİ
Dijital Pazarlama Uzmanı
Hilal DENİZ
Hilal DENİZ
Aktivasyon ve Raporlama Uzmanı
Hüseyin DÜZ
Hüseyin DÜZ
Entegrasyon Destek Uzmanı
Oğuzhan ALOĞLU
Oğuzhan ALOĞLU
Müşteri Başarı Uzmanı
Satış

Mobildev Satış ekibimiz güçlü müşteri iletişimi yönü ile doğru müşterileri bularak, ihtiyaçlarını doğru analiz eder ve hem Mobildev’i, hem kendisini, hem de müşterimizi geliştirmeyi ve ileri taşımayı hedefleyip, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak alternatif çözüm önerileri sunar. Satış ekibimiz yeni teknolojilere uyumluluğumuz sayesinde baştan sona teknoloji danışmanlığı verir. Müşteriler ile Mobildev arasındaki satın alım işlemini baştan sona kadar aktif olarak takip ederek yönetir ve aktif danışmanlığı sayesinde müşterilerimize kusursuz, keyifli bir satın alma süreci sunar.

Bülent Taşkın
Bülent Taşkın
Satış Direktörü
Gizem BAL
Gizem BAL
Kobi Müşterileri Takım Lideri
Cihan PEHLİVANLI
Cihan PEHLİVANLI
Özel Müşteriler Yöneticisi
Zuhal Melis ŞENER
Zuhal Melis ŞENER
Büyük Müşterileri Yöneticisi
Didem YILMAZ
Didem YILMAZ
Özel Müşteriler Yöneticisi
Merve KESKİN
Merve KESKİN
Büyük Müşteriler Yöneticisi
Selin GÜNGÖR
Selin GÜNGÖR
Özel Müşteriler Yöneticisi
Selen Çağla Öztürk
Selen Çağla Öztürk
Kobi Müşterileri Yöneticisi
Mobİldev'de Yaşam

Mobildev ofisleri, çalışanların kendini rahat hissederek yeteneklerini sergileyebilmesi ve tüm verimliliği ile çalışabilmesi için tüm standartlara sahip olarak düzenlenmiştir.

mobildevde yaşam mobildevde yaşam mobildevde yaşam mobildevde yaşam
evde kal
UZAKTAN ÇALIŞMA #EVDEKAL

Yazılım ve donanım alt yapısını, iş süreçlerini uzaktan çalışmaya imkan verecek şekilde hazırlayarak dijital dönüşümü tamamlayan Mobildev, çalışanlarının verimliliklerini ve işe bağlılıklarını arttırmak amacıyla uzaktan çalışma sistemini hayata geçirmiştir. Mobildev, belirli pozisyonlar ve belirli süreler için çalışanlarına ofise gelmeden uzaktan çalışma imkanı sunmaktadır.

Mobİldev'de Çalışmayı Sevİyorum, Çünkü

Mobildev'i çalışanlarından dinleyebilirsiniz.

 • Bilişim ve teknolojiyi yakından takip ederek, teknoloji ağımı genişletiyorum ve her gün bildiklerime bir yenisini ekliyorum.

  Özlem Kapdan / İş Ortaklığı ve İş Geliştirme Müdürü
 • Her sektörden çok sayıda müşterisinin zamanla değişen ihtiyaçlarına hızlıca karşılık veren bir şirket, böylece kendimi yenilememi ve her koşula hazır hissetmemi sağlıyor.

  Serhan Şahbenderoğlu / Büyük Müşteriler Yöneticisi
 • Yazılımcı olarak her zaman yeni projeler geliştirmek beni mutlu etmiştir, Mobildev profesyonel ekibi olarak sürekli yeni fikirler üretip yaşamı kolaylaştıran projeler hayata katıyoruz.

  Saber Mogaddas / Front-End Geliştirici
 • İşimi severek yapabileceğim en güzel yer. Güçlü kadrosu ile tüm deneyimlerden kendimi geliştirmem için harika bir fırsat. Her gün yeni soru ve cevaplar:)

  Gizem Bal / Tele Satış Takım Lideri
 • Mobildev gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir şirket ve her zaman yenilikler öğrenerek kendimi geliştiriyorum.

  Gözde Mermerci / Dijital Pazarlama Uzmanı
 • Başvuruların Toplanması

  Gelen tüm başvurular özenle incelenir, uygun olan öz geçmişler belirlenir.

 • İlk Mülaka

  Pozisyonun bağlı olduğu departman yöneticisi ile yüz yüze mülakat gerçekleştirilir.

 • Çalışma

  Pozisyonun isterlerine uygun olacak şekilde adaydan bir çalışma istenir. Aday hazırladığı çalışmayı e-posta ile paylaşır.

 • İkinci Mülakat

  Yapılan çalışmayı adayla birlikte değerlendirme için üst yöneticinin de katıldığı bir görüşme yapılır.

 • Değerlendirilme

  Özgeçmişler, mülakakatlar ve aday çalışmaları değerlendirilerek kısa bir liste oluşturulur.

 • Teklif Süreci

  Uygun adaylara özgeçmişlerine ve pozisyonun bütçesine göre yazılı bir teklif iletilir.

6 Adımda
İşe Alım Süreci

Ekibimizde çalışan herkes alanında teknik uzmanlığa, bilgi birikimine sahiptir ve gelişmeye açıktır.  Mobildev gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir şirkettir ve bu nedenle bizimle çalışacak kişilerin bilgi birikimlerini yetenekleriyle entegre kullanarak bizi ileri taşımasını bekliyoruz. Başvuru ve seçim sürecini belirlediğimiz adımlar doğrultusunda değerlendirerek aday kişileri tanımaya ve doğru seçimleri yapmaya özen gösteriyoruz.

Tüm açık pozisyonlarımız için yenilikçi, araştırmayı seven, fikirleri ile bizi ileri taşıyacak, motivasyonu yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Eğer Mobildev ile gelişmeye ve geliştirmeye hazırım diyorsan başvurunu bekliyoruz.

Açık PozİsyonlaR

Her zaman pozisyonlar için en uygun kişileri seçmeyi hedefliyoruz.

Yenilikçiysen, araştırmaya ve öğrenmeye açıksan, motivasyonun yüksekse, iletişim becerin kuvvetliyse, analitik düşünürüm, gelişmeye ve geliştirmeye hazırım ve işimi tutkuyla yaparım diyorsan, fikirlerinle bizi ileri taşıman için heyecanla başvurunu bekliyoruz.

Bizi Takip Et
Mobildev’de
Staj Olanakları

Öğrenimleri süresince iş hayatıyla ve bilişim sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen, öğrenmeye ve gelişime açık öğrencilere; her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunuyoruz.

Hemen Başvur
stajyerlik