Aramıza 
Katılmak İster misin?

Kariyer planında en yeni teknolojiler ile deneyim kazanmak ve kendini geliştirerek yükselmek varsa;
Seni Mobildev'e Bekliyoruz.

EKİBİMİZİN Mutluluğu ve BAŞARISI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!

Mobildev, tüm çalışanlarını önemsiyor ve çalışanlarının mutluluğunu, motivasyonunu yüksek tutmak için her zaman çalışmaya devam ediyor. İnovatif bakış açısına sahip olan Mobildev; yabancı dil, yüksek lisans ve doktora teşviki gibi sunduğu teşvik programları ve eğitimlerle bünyesinde bulunan tüm çalışanlarının gelişimlerine destek olur.

EKİBİMİZİN Mutluluğu ve BAŞARISI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ! EKİBİMİZİN Mutluluğu ve BAŞARISI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ! EKİBİMİZİN Mutluluğu ve BAŞARISI BİZİM İÇİN ÖNEMLİ!
değerlerimiz
DEĞERLERİMİZ

Mobildev tüm ekibinin yenilikçi, araştırmaya ve öğrenmeye açık, motivasyonu yüksek, iletişim becerisi kuvvetli olan ve işini tutkuyla yapan kişilerden oluşmasını ister. Tüm Mobildev çalışanları analitik düşünür, gelişmeye ve geliştirmeye hazırdır ve işlerini tutkuyla yaparlar.

 • İletişim Becerisi Yüksek: İnsan ilişkileri kuvvetli, etkili iletişim kurabilen.
 • Araştırmacı: Alanındaki yenilikleri araştıran, takip eden, yeni fikirler sunabilen.
 • Tutkulu: Yaptığı işi önemseyen ve onu heyecanla yapan.
 • Analitik: Etkili stratejiler geliştirerek, karşılaştığı problemleri hızlı bir şekilde çözebilen.
 • Öğrenmeye Açık: Alanında fark yaratmak ve değer üretmek için, öğrenmeye açık olan.
 • Motivasyonu Yüksek: Üstlendiği görevleri arzu ve istekle yapabilen.
 • Soru Soran: Her zaman sorgulayan ve gelişime açık olan.

Organizasyonumuz

Bilgi Teknolojileri
Finans
Hukuk ve Uyum
İş Ortaklığı Yönetimi
Pazarlama
Satış
Bilgi Teknolojileri

Araştırma ve geliştirme çalışmalarına uygun ortama sahip Ar-Ge merkezimizde, doğal dil işleme, makine öğrenmesi, derin öğrenme, görüntü ve ses işleme konularında en güncel teknolojiler ve metotlar kullanılmakta, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak projeler geliştirilmektedir.

Hasan APİK
Hasan APİK
Bilgi Teknolojileri Direktörü
Reza ESMAEİLİ
Yazılım Geliştirici
Saber MOGADDAS
Yazılım Geliştirici
Finans

Mobildev Finans ekibimiz, yatırım stratejilerimizin etkili olması için tüm muhasebe ve finans kayıtlarını doğru bir şekilde kayıt altında tutarak, şirketimizin doğru finansal raporlamasını yapar.

Ayşegül AKINCI
Mali İşler Uzmanı
Hukuk ve Uyum

Mobildev Hukuk ekibimiz, KVKK başta olmak üzere, alanımızdaki tüm yeni ulusal ve uluslararası kanunlara uyum sürecini, mevzuat takibini ve bu konularda iş ortakları ve müşterileri bilgilendirmelerini, sözleşme mutabakatlarını yapar.

İş Ortaklığı Yönetimi

Mobildev İş Ortaklığı Yönetimi ekibimiz güçlü müşteri ilişkileri ve geniş bağlantıları sayesinde, bizi ileri taşıyacak, geliştirecek ve yeni pazarlara girmemizi sağlayacak yeni iş ortakları bulur. Ürün ve servislerimizin entegre bir şekilde yeni iş kolları ile çalışmasını sağlar. Yazılım firmaları, danışmanlık şirketleri, entegratör firmalar, servis sağlayıcılar ve pazarlama ajansları gibi çeşitli iş ortaklarımız bulunmakta, yaptığımız entegrasyonlar sayesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak, hayatlarını kolaylaştırmaktayız.

Özlem KAPDAN
Özlem KAPDAN
İş Ortakları ve İş Geliştirme Müdürü
Ahsen ÜZÜM
İş Ortakları ve İş Geliştirme Yöneticisi
Pazarlama

Yaratıcı pazarlama ekibi, Mobildev’i her zaman ileri taşımayı hedefleyen yeteneklerden oluşuyor. Ekibimiz yenilikçi, farklılaştırıcı bakış açısı ile, yeni ürün ve servislerimiz için her zaman rakiplerinde var olanın daha fazlasını yapmak için araştırır, geliştirir ve üretir. Kendini her gün tazeleyen uzman pazarlama ekibimiz, müşterilerimize en doğru ürünleri ve servisleri sunmak, doğru stratejileri geliştirmek için heyecanla işine başlıyor. Bunu yaparken hem online hem de geleneksel kanalları kullanıyoruz. İş ortaklarımız ile birlikte etkinlikler düzenliyor, paydaşlarımızı etkileyecek pazardaki değişiklikler, yeni ürün ve servisler, teknoloji alanındaki gelişmeler ve kanunlarla ilgili düzenlemeleri, yaptığımız düzenli webinarlar ile onlara aktarıyoruz. Müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve abonelerimiz için aylık bültenler hazırlıyor, sitemize gelen ziyaretçilerimiz için fayda odaklı bloglar yayınlıyoruz.

Vedat AYBAR
Vedat AYBAR
Pazarlama Direktörü
Beyza Büşra ACAR
Müşteri Başarı Takım Lideri
Meltem KALAYCI
Ürün Yöneticisi
Erkan AYTAÇ
Grafik Tasarımcı
Selen GÜVENÇ
Dijital Pazarlama Uzmanı
Hilal DENİZ
İK, Aktivasyon ve Raporlama Uzmanı
Inas TALHI
Proje Yöneticisi
Oğuzhan ALOĞLU
Müşteri Başarı Uzmanı
Satış

Mobildev Satış ekibimiz güçlü müşteri iletişimi yönü ile doğru müşterileri bularak, ihtiyaçlarını doğru analiz eder ve hem Mobildev’i, hem kendisini, hem de müşterimizi geliştirmeyi ve ileri taşımayı hedefleyip, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak alternatif çözüm önerileri sunar. Satış ekibimiz yeni teknolojilere uyumluluğumuz sayesinde baştan sona teknoloji danışmanlığı verir. Müşteriler ile Mobildev arasındaki satın alım işlemini baştan sona kadar aktif olarak takip ederek yönetir ve aktif danışmanlığı sayesinde müşterilerimize kusursuz, keyifli bir satın alma süreci sunar. Müşteri portföyümüzde tanınmış global markalar, Türkiye’de sektörünün lideri olmuş ulusal firmalar ve bunların yanı sıra; dernekten güzellik salonuna, KOBİ segmentinde olan birçok şirket yer almaktadır.

Bülent Taşkın
Bülent Taşkın
Satış Direktörü
Gizem BAL
Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi
Cihan PEHLİVANLI
Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi
Zuhal Melis ŞENER
Özel Müşteriler Yöneticisi
Didem YILMAZ
Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi
Meryem KURKUT
Özel Müşteriler Yöneticisi
Ayşe Merve KARAKAŞ
Özel Müşteriler Yöneticisi
Eylül ERSOY
Özel Müşteriler Yöneticisi
Göktuğ DEVECİ
Özel Müşteriler Yöneticisi
Selin GÜNGÖR
Kıdemli Özel Müşteriler Yöneticisi
Ceren ASKER
Özel Müşteriler Yöneticisi
Mobildev'de Yaşam

Mobildev ofisleri, çalışanların kendini rahat hissederek yeteneklerini sergileyebilmesi ve tüm verimliliği ile çalışabilmesi için tüm standartlara sahip olarak düzenlenmiştir.

mobildevde yaşam mobildevde yaşam mobildevde yaşam mobildevde yaşam
evde kal
İSTER EVDE, İSTER OFİSTE EN VERİMLİ OLDUĞUN YERDE ÇALIŞ

Yazılım ve donanım alt yapısını, iş süreçlerini uzaktan çalışmaya imkan verecek şekilde hazırlayarak dijital dönüşümü tamamlayan Mobildev, çalışanlarının verimliliklerini ve işe bağlılıklarını arttırmak amacıyla uzaktan çalışma sistemini hayata geçirmiştir. Mobildev, belirli pozisyonlar ve belirli süreler için çalışanlarına ofise gelmeden uzaktan çalışma imkanı sunmaktadır.

Mobİldev'de Çalışmayı Sevİyorum, Çünkü

Mobildev'i çalışanlarından dinleyebilirsiniz.

 • Bilişim ve teknolojiyi yakından takip ederek, teknoloji ağımı genişletiyorum ve her gün bildiklerime bir yenisini ekliyorum.

  Özlem Kapdan / İş Ortaklığı ve İş Geliştirme Müdürü
 • Her sektörden çok sayıda müşterisinin zamanla değişen ihtiyaçlarına hızlıca karşılık veren bir şirket, böylece kendimi yenilememi ve her koşula hazır hissetmemi sağlıyor.

  Serhan Şahbenderoğlu / Büyük Müşteriler Yöneticisi
 • Yazılımcı olarak her zaman yeni projeler geliştirmek beni mutlu etmiştir, Mobildev profesyonel ekibi olarak sürekli yeni fikirler üretip yaşamı kolaylaştıran projeler hayata katıyoruz.

  Saber Mogaddas / Front-End Geliştirici
 • İşimi severek yapabileceğim en güzel yer. Güçlü kadrosu ile tüm deneyimlerden kendimi geliştirmem için harika bir fırsat. Her gün yeni soru ve cevaplar:)

  Gizem Bal / Tele Satış Takım Lideri
 • Mobildev gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir şirket ve her zaman yenilikler öğrenerek kendimi geliştiriyorum.

  Gözde Mermerci / Dijital Pazarlama Uzmanı
 • Başvuruların Toplanması

  Gelen tüm başvurular özenle incelenir, uygun olan öz geçmişler belirlenir.

 • İlk Mülakat

  Pozisyonun bağlı olduğu departman yöneticisi ile yüz yüze mülakat gerçekleştirilir.

 • Çalışma

  Pozisyonun isterlerine uygun olacak şekilde adaydan bir çalışma istenir. Aday hazırladığı çalışmayı e-posta ile paylaşır.

 • İkinci Mülakat

  Yapılan çalışmayı adayla birlikte değerlendirme için üst yöneticinin de katıldığı bir görüşme yapılır.

 • Değerlendirilme

  Özgeçmişler, mülakakatlar ve aday çalışmaları değerlendirilerek kısa bir liste oluşturulur.

 • Teklif Süreci

  Uygun adaylara özgeçmişlerine ve pozisyonun bütçesine göre yazılı bir teklif iletilir.

6 Adımda
İşe Alım Süreci

Ekibimizde çalışan herkes alanında teknik uzmanlığa, bilgi birikimine sahiptir ve gelişmeye açıktır.  Mobildev gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen bir şirkettir ve bu nedenle bizimle çalışacak kişilerin bilgi birikimlerini yetenekleriyle entegre kullanarak bizi ileri taşımasını bekliyoruz. Başvuru ve seçim sürecini belirlediğimiz adımlar doğrultusunda değerlendirerek aday kişileri tanımaya ve doğru seçimleri yapmaya özen gösteriyoruz.

Tüm açık pozisyonlarımız için yenilikçi, araştırmayı seven, fikirleri ile bizi ileri taşıyacak, motivasyonu yüksek takım arkadaşları arıyoruz. Eğer Mobildev ile gelişmeye ve geliştirmeye hazırım diyorsan başvurunu bekliyoruz.

Kariyerini Mobildev' de Çiz

Her zaman pozisyonlar için en uygun kişileri seçmeyi hedefliyoruz.

Yenilikçiysen, araştırmaya ve öğrenmeye açıksan, motivasyonun yüksekse, iletişim becerin kuvvetliyse, analitik düşünürüm, gelişmeye ve geliştirmeye hazırım ve işimi tutkuyla yaparım diyorsan, fikirlerinle bizi ileri taşıman için heyecanla başvurunu bekliyoruz.

Bizi Takip Et
Mobildev’de
Staj Olanakları

Öğrenimleri süresince iş hayatıyla ve bilişim sektörü ile ilgili staj deneyimleri elde etmek isteyen, öğrenmeye ve gelişime açık öğrencilere; her yıl yaz dönemi boyunca staj olanağı sunuyoruz.

Hemen Başvur
stajyerlik