SMS API Entegrasyonu İle İlgili Bilgilendirme

Erkan Aytac
Eylül 7, 2020
  • 957

SMS API’lerimizi Entegre Eden Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

Sizlerin mesaj gönderimlerinizi daha hızlı hale getirmek ve sistemimizde oluşan SMS yoğunluğunu azaltmak, hizmet kalitemizi yükseltmek için, API üzerinden gönderim yaparken bize ilettiğiniz paketleri her GSM numarası tek tek paket olacak şekilde değil, toplu olarak 30 binlik paketler şeklinde göndermenizi rica ediyoruz.
İVT Uyarı
1 Ekim itibariyle tekil paketler ileten firmaların gönderimleri hızımızı ve hizmet kalitemizi korumak için engellenecektir.
İVT Destek
Entegrasyon ile ilgili destek almak için; apidestek@mobildev.com


İlgili İçerik

Duyurular

İYS Üzerinde Operatör Kontrolü Başladı!

İleti Yönetim Sistemi üzerinde kişilerin geçmiş tarihli izin kontrolü yapmaları için verilen süre 15 Temmuz itibariyle doldu. Kişiler kontrollerini iys.org.tr ve e devlet üzerinde yapabildiler.

Gozde Mermerci Temmuz 19

Mesai Bilgilendirmesi

Kurban Bayramı sebebi ile, müşteri hizmetleri ekibimiz bayramın 1. ve 2. günü 20.07.2021 ve 21.07.2021 tarihlerinde 09:30 – 17:30 saatleri arasında sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Gozde Mermerci Temmuz 17

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

Gozde Mermerci Temmuz 9

İYS ile Birlikte Yeni Döneme Hazırlık

Mobildev’i İYS iş ortağı olarak yetkilendiren firmaların, Mobildev İVT ve İVT Lite ürünleri aracılığıyla izinli iletişim adreslerinin İYS’ye aktarımı tamamlandı.

Gozde Mermerci Haziran 11

İYS Uyum Webinarları Tamamlandı

Katılımcılar, webinarların sağladığı faydaları ve memnuniyetlerini webinar sonrası anketlerimize katılıp yüksek puan vererek belirtti. Webinarlarımız bu ve farklı konularda devam edecektir.

Gozde Mermerci Haziran 1

Java Yazılım Uzmanı Arıyoruz

We are looking for Java Developers to join our developer team who will be able to work with an enthusiasm for implementing pioneering steps on the subject of marketing solutions.

Gozde Mermerci Mart 22

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.