İş Ortakları Yöneticisi

Gozde Mermerci
Ekim 2, 2020
  • 120
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden ve tercihen bilgi teknolojileri (yazılım, bilgisayar mühendisleri vb.) bölümlerinden mezun, Satış veya iş ortaklığı yönetimi konusunda en az 2 yıl bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen yazılım sektöründe deneyime sahip ve yazılım projeleri yönetmiş, Veri analizi, yorumlama ve sunum kabiliyeti yüksek, Çok partili iş yönetebilen ve iletişimi kuvvetli, Analitik, inisiyatif alabilen, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Müzakere ve ikna yeteneği kuvvetli, Çok iyi derecede Excel ve PowerPoint bilgisi olan, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip ve aktif olarak kullanan, 35 yaşını aşmamış. Seyahat engeli olmayan. İş ortaklığı ağını geliştirmek ve yeni iş ortaklarının kazandırılmasını sağlamak, Mevcut İş ortaklarının yönetimini yapmak ve şirket ile iletişimi sağlamak, Tüm finansal süreçlerin takibini ve yönetimini gerçekleştirmek, Hukuk departmanı ile birlikte sözleşme süreçlerini yönetmek, Periyodik raporlama ve analiz çalışmalarını yürütmek, İş ortakları ile yapılacak teknik geliştirmeleri organize etmek ve takibini yapmak, Stratejik planlara uygun olarak iş ortakları için tanımlanmış faaliyetleri gerçekleştirmek ve raporlamasını yapmak, Satışları artırmaya yönelik stratejiler geliştirmek, Pazar ve trend verilerini (iş ortağı, rekabet, sektör) toplamak, iletmek ve analizlerini raporlamak, İş ortaklarının sorun, talep ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek.

İlgili İçerik

Duyurular

İYS ve Yeni İzinli İletişim Dönemi

Yeni yönetmelik artık hizmet sağlayıcıların, İYS ye kaydolmalarını ve tüm izinli iletişim adreslerini İYS ye aktarmalarını ve paralel olarak İYS platformunda da izinlerini güncel tutmalarını istemektedir.

Gozde Mermerci Kasım 17

1 Aralık a Kadar İletişim İzinlerinizi İYS ye Aktarmazsanız Tüm İzinleriniz Silinecek!

İYS (İleti Yönetim Sistemi) 1 Aralık’tan sonra geçmişe yönelik izinlerin aktarımına izin vermeyecek ve 16 Ocak tarihinden itibaren operatörler tarafından gönderimleri engelleyecek.

Gozde Mermerci Kasım 12

Kapalı Portföye Sahip Saha Ekipleri İle İzin Yönetimi

Mobildev İzinli Veri Tabanı (İVT ) servisi kişileriniz ile temasta bulunduğunuz her noktada kesintisiz olarak; hem izinli veri tabanınızı güncel tutmanıza hem de genişletmenize imkan sağlamaktadır.

Sevcan Icoz Ekim 27

Toplu SMS - Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

Gozde Mermerci Ekim 22

Tacirlerin İYS’ye İzin Aktarımı

tacir olan alıcıların iletişim adreslerine gönderilen ticari elektronik iletiler, sesli arama, SMS, e-posta için önceden onay alınmasına gerek olmaz.

Gozde Mermerci Ekim 13

Yılın son çeyreğinde alışveriş yapan tüketicilerle ilgili 5 gerçek

Yılın son çeyreğinde alışveriş yapan tüketicilerle ilgili 5 gerçek

Gozde Mermerci Ekim 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.