İş Ortakları Yöneticisi

Gozde Mermerci
Ekim 2, 2020
  • 283
Üniversitelerin 4 yıllık lisans bölümlerinden ve tercihen bilgi teknolojileri (yazılım, bilgisayar mühendisleri vb.) bölümlerinden mezun, Satış veya iş ortaklığı yönetimi konusunda en az 2 yıl bilgi ve deneyim sahibi, Tercihen yazılım sektöründe deneyime sahip ve yazılım projeleri yönetmiş, Veri analizi, yorumlama ve sunum kabiliyeti yüksek, Çok partili iş yönetebilen ve iletişimi kuvvetli, Analitik, inisiyatif alabilen, dinamik ve takım çalışmasına yatkın, Müzakere ve ikna yeteneği kuvvetli, Çok iyi derecede Excel ve PowerPoint bilgisi olan, Yazılı ve sözlü İngilizce bilgisine sahip ve aktif olarak kullanan, 35 yaşını aşmamış. Seyahat engeli olmayan. İş ortaklığı ağını geliştirmek ve yeni iş ortaklarının kazandırılmasını sağlamak, Mevcut İş ortaklarının yönetimini yapmak ve şirket ile iletişimi sağlamak, Tüm finansal süreçlerin takibini ve yönetimini gerçekleştirmek, Hukuk departmanı ile birlikte sözleşme süreçlerini yönetmek, Periyodik raporlama ve analiz çalışmalarını yürütmek, İş ortakları ile yapılacak teknik geliştirmeleri organize etmek ve takibini yapmak, Stratejik planlara uygun olarak iş ortakları için tanımlanmış faaliyetleri gerçekleştirmek ve raporlamasını yapmak, Satışları artırmaya yönelik stratejiler geliştirmek, Pazar ve trend verilerini (iş ortağı, rekabet, sektör) toplamak, iletmek ve analizlerini raporlamak, İş ortaklarının sorun, talep ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek.

İlgili İçerik

Duyurular

4 İşlemde Yeni Operatör Servislerine Geçiş ve İYS’ye Uyum!

4 İşlemde Yeni Operatör Servislerine Geçiş ve İYS’ye Uyum!

Gozde Mermerci Şubat 22

5 Soruda Değişen SMS API Servisleri Hakkında

4 Ocak 2020 tarihinde yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik yayınlandı.

Erkan Aytac Şubat 12

Sevgililer Günü Kampanyalarınızın Dönüşümünü Artırmak için Pazarlama Kanallarınızı Etkin Şekilde Yönetin

Erişiminizi genişletmek ve Sevgililer Günü pazarlama kampanyalarınızın dönüşümünü artırmak için bu pazarlama kanallarını en efektif şekilde kullanmanın bazı yollarını inceleyeceğiz.

Gozde Mermerci Şubat 10

İYS Uyum Sürecinde API Entegrasyonunda Yapılması Gereken Zorunlu Değişiklikler!

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) geçiş ile birlikte SMS/OTP servislerinde daha önce duyurusunu paylaşmış olduğumuz şekilde zorunlu bir değişikliğe gidilmiştir.

Erkan Aytac Şubat 1

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) geçiş ile birlikte SMS/OTP servislerinde zorunlu değişikliğe gidilmiştir. Tarafınızca yapılması gerekenler önemli konular bulunmaktadır.

Gozde Mermerci Ocak 22

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.