Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri"

selen guvenc
Kasım 11, 2022
  • 419

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin dördüncüsü " Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri " konulu webinarımız, 18 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

İşletmelere dijital dönüşümleri konusunda danışmanlık desteği veren Me Consultancy’ nin kurucusu Murat Erdör’ ün moderatörlüğünü yapacağı ve Decathlon Teknoloji Direktörü Egemen Onan’ ın konuk olacağı ücretsiz webinarımıza katılımlarınızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

Perakende sektörü için verinin önemi
Veri toplama ve anlamlandırma
Analiz yöntemleri
Small Data vs Big Data
Segmentasyon
Veri analitiği teknolojileri 

Tarih: 18.11.2022 Cuma
Saat: 14.00 – 15.00
Etkinlik Linki: https://youtu.be/rn6M0q0dL6A

Webinarlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, mobildevtv’ ye abone olarak, yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.
İlgili İçerik
Duyurular

Kuruluşunuz İçin Yılda Bir Kez Sızma Testi Yeterli mi?

Hassas verileri işleyen herhangi bir kuruluş, düzenli penetrasyon testide dahil olmak üzere güvenlik çabalarında gayretli olmalıdır. Küçük bir veri ihlali bile bir kuruluşun itibarına ve kârlılığına önemli ölçüde zarar verebilir.

selen guvenc Şubat 3

Nedir Bu Botnet?

Her gün yeni saldırı türleri ortaya çıktığı için siber suçlulara ayak uydurmak tam zamanlı bir iştir. Siber güvenlik analistleri, klasik fidye yazılımı ve kimlik avı düzenleri arasında botnet saldırılarını dikkate almalıdır.

selen guvenc Şubat 3

6R - Buluta Geçiş Stratejisi

Buluta geçiş sürecinizin başındayken, temel bilgileri gözden geçirmek ve ileride iyi bir planınız olduğunu bilmek her zaman yararlıdır. Her bulut geçişi farklı olacaktır, dolayısıyla her birinin net bir geçiş stratejisine ihtiyacı olacaktır.

selen guvenc Şubat 3

Mobildev’den Şubat Ayında 2 Büyük Webinar!

Yeni yılda da hız kesmeden devam edeceğimiz webinar serimiz, şubat ayında da birbirinden değerli konu ve konuklarla sizlerle olacak.

selen guvenc Şubat 3

"Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?" Şimdi Youtube ve Spotify'da Yayında!

"Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?” konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Şubat 3

Sevgililer Günü’nde Tüketicileri Markanıza Aşık Edin!

Geçtiğimiz yıl Sevgililer Günü harcamaları 23,9 milyar dolara ulaştı ve bu kaydedilen en yüksek ikinci yıldı. 2023’ te bu miktarın ortalama 25,9 milyar dolar olması bekleniyor.

selen guvenc Şubat 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.