Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

selen guvenc
Kasım 30, 2022
  • 3393

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında başlattığımız dev webinar serimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugüne kadar toplamda 4 webinar gerçekleştirdik. Gerçekleşen webinarlar, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Webinarlarımıza, Teknosa, MediaMarkt ve Decathlon gibi Türkiye’nin lider firmalarında bulunan ve her biri alanında uzman isimlerden; Duygu Özkan, Mehmet içmen ve Egemen Onan konuk olarak katıldı. Murat Erdör moderatörlüğündeki webinarlarda konuklarımız, katılımcılarla çok değerli bilgiler paylaştılar. 

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

24 oturum ve 48 saatten oluşan, 40’ tan fazla konuk ve 80’den fazla konunun bulunduğu, 12 ay boyunca devam edeceğimiz dev webinar serimiz Aralık ayında da, birbirinden değerli konuklar ve konularla sizlerle olacak.

2 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “E-Ticarette İzinli Pazarlama” konulu webinarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, 16 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri” konulu webinarımıza; Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

Webinarlarımızla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.