Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

selen guvenc
Kasım 30, 2022
  • 1806

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında başlattığımız dev webinar serimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugüne kadar toplamda 4 webinar gerçekleştirdik. Gerçekleşen webinarlar, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Webinarlarımıza, Teknosa, MediaMarkt ve Decathlon gibi Türkiye’nin lider firmalarında bulunan ve her biri alanında uzman isimlerden; Duygu Özkan, Mehmet içmen ve Egemen Onan konuk olarak katıldı. Murat Erdör moderatörlüğündeki webinarlarda konuklarımız, katılımcılarla çok değerli bilgiler paylaştılar. 

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

24 oturum ve 48 saatten oluşan, 40’ tan fazla konuk ve 80’den fazla konunun bulunduğu, 12 ay boyunca devam edeceğimiz dev webinar serimiz Aralık ayında da, birbirinden değerli konuklar ve konularla sizlerle olacak.

2 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “E-Ticarette İzinli Pazarlama” konulu webinarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, 16 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri” konulu webinarımıza; Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

Webinarlarımızla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"

İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!

selen guvenc Eylül 22

Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.

selen guvenc Eylül 13

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

selen guvenc Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

selen guvenc Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

selen guvenc Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

selen guvenc Eylül 13

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.