Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

selen guvenc
Kasım 30, 2022
  • 505

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında başlattığımız dev webinar serimize hız kesmeden devam ediyoruz. Bugüne kadar toplamda 4 webinar gerçekleştirdik. Gerçekleşen webinarlar, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Webinarlarımıza, Teknosa, MediaMarkt ve Decathlon gibi Türkiye’nin lider firmalarında bulunan ve her biri alanında uzman isimlerden; Duygu Özkan, Mehmet içmen ve Egemen Onan konuk olarak katıldı. Murat Erdör moderatörlüğündeki webinarlarda konuklarımız, katılımcılarla çok değerli bilgiler paylaştılar. 

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

24 oturum ve 48 saatten oluşan, 40’ tan fazla konuk ve 80’den fazla konunun bulunduğu, 12 ay boyunca devam edeceğimiz dev webinar serimiz Aralık ayında da, birbirinden değerli konuklar ve konularla sizlerle olacak.

2 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “E-Ticarette İzinli Pazarlama” konulu webinarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, 16 Aralık Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri” konulu webinarımıza; Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

Webinarlarımızla ilgili detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Kuruluşunuz İçin Yılda Bir Kez Sızma Testi Yeterli mi?

Hassas verileri işleyen herhangi bir kuruluş, düzenli penetrasyon testide dahil olmak üzere güvenlik çabalarında gayretli olmalıdır. Küçük bir veri ihlali bile bir kuruluşun itibarına ve kârlılığına önemli ölçüde zarar verebilir.

selen guvenc Şubat 3

Nedir Bu Botnet?

Her gün yeni saldırı türleri ortaya çıktığı için siber suçlulara ayak uydurmak tam zamanlı bir iştir. Siber güvenlik analistleri, klasik fidye yazılımı ve kimlik avı düzenleri arasında botnet saldırılarını dikkate almalıdır.

selen guvenc Şubat 3

6R - Buluta Geçiş Stratejisi

Buluta geçiş sürecinizin başındayken, temel bilgileri gözden geçirmek ve ileride iyi bir planınız olduğunu bilmek her zaman yararlıdır. Her bulut geçişi farklı olacaktır, dolayısıyla her birinin net bir geçiş stratejisine ihtiyacı olacaktır.

selen guvenc Şubat 3

Mobildev’den Şubat Ayında 2 Büyük Webinar!

Yeni yılda da hız kesmeden devam edeceğimiz webinar serimiz, şubat ayında da birbirinden değerli konu ve konuklarla sizlerle olacak.

selen guvenc Şubat 3

Mobildev’de Her 1 Milyon SMS ve Her Lisans Bir Fidana Dönüşüyor!

Teknolojinin güçlü potansiyelini, doğal alanlarımızın korunması ve gelişmesi için kullanmak amacıyla başlattığımız; "Her Bir Milyon SMS Bir Fidan" ve "Her Lisans Bir Fidan" dönüşüm projelerinin öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz.

selen guvenc Şubat 3

"Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?" Şimdi Youtube ve Spotify'da Yayında!

"Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?” konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Şubat 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.