Rize Belediyesi’nden, SMS İle İnteraktif Sorgulama Uygulaması

Temmuz 25, 2012
Toplu SMS hizmetlerinde kurumların öncelikli tercihi olan Mobildev aynı başarıyı İnteraktif SMS uygulamalarında da sürdürüyor. Mobildev altyapısıyla sunulan İnteraktif SMS uygulamaları bu kez de Rize Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı.

Rize Belediyesi, belediyecilik hizmetlerinde önemli uygulamalara imza atan ve aynı zamanda Mobildev Çözüm Ortağı olan Sampaş’ın geliştirdiği AKOS (Akıllı Kent Otomasyon Sistemi) ile yeni bir dönem başlattı.

AKOS kapsamında şeffaf, katılımcı ve üretken belediyecilik anlayışıyla, Rize Belediyesi, vatandaşların borçlarını ve şikayet durumlarını interaktif olarak sorgulamalarına imkan tanıyor.

Rize Belediyesi’nin başlattığı İnteraktif SMS uygulaması ile vatandaşlar, üç GSM operatörüne bağlı cep telefonlarından, Su Borcu, Emlak Vergisi, ÇTV Vergisi, Genel Borç ve Şikayet Durumu sorgulamalarını abone numarasıyla birlikte Mobildev İnteraktif SMS kısa numarası 4730’a göndererek, hızla gerçekleştirebiliyorlar.

Siz de mobil uygulamaları günlük hayatın bir parçası haline getirerek zamandan kazanmak ve çok daha verimli hizmetler sunabilmek için hemen Mobildev Müşteri Hizmetleri’yle iletişime geçin.

Mobildev İletişim
www.mobildev.com | 444 0 554 | destek@mobildev.com

İlgili İçerik

Duyurular

Kapalı Portföye Sahip Saha Ekipleri İle İzin Yönetimi

Mobildev İzinli Veri Tabanı (İVT ) servisi kişileriniz ile temasta bulunduğunuz her noktada kesintisiz olarak; hem izinli veri tabanınızı güncel tutmanıza hem de genişletmenize imkan sağlamaktadır.

Sevcan Icoz Ekim 27

Hatırlatma Mesajlarının Önemi ve Etkisi

Kişilerin firmanızla oluşturdukları randevu saati, tarihi, konusu vb. hatırlanması gereken programları, ödeme tarihlerini, yenilenmesi gereken sözleşmelerini bunun gibi daha birçok önemli ama atlanabilen konuyu akıllarında tutmaları oldukça zordur.

Gozde Mermerci Ekim 22

Tacirlerin İYS’ye İzin Aktarımı

tacir olan alıcıların iletişim adreslerine gönderilen ticari elektronik iletiler, sesli arama, SMS, e-posta için önceden onay alınmasına gerek olmaz.

Gozde Mermerci Ekim 13

Yılın son çeyreğinde alışveriş yapan tüketicilerle ilgili 5 gerçek

Yılın son çeyreğinde alışveriş yapan tüketicilerle ilgili 5 gerçek

Gozde Mermerci Ekim 8

Yeni Doküman Tespiti Modelimiz ile SIU2020 Konferansındayız!

Mobildev, Boğaziçi Üniversitesi danışmanlığında Datamin Kişisel Veri Keşif Aracı isimli yeni bir ürün geliştirdi.

Gozde Mermerci Ekim 6

Ticari İleti Şikayet Süreçlerinizde Mobildev Yanınızda

Elektronik ticari İletiler, iletişime geçilecek kişilere ancak önceden izinleri alınmak şartıyla gönderilebilir.

Gozde Mermerci Eylül 18

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.