Rize Belediyesi’nden, SMS İle İnteraktif Sorgulama Uygulaması

Temmuz 25, 2012
Toplu SMS hizmetlerinde kurumların öncelikli tercihi olan Mobildev aynı başarıyı İnteraktif SMS uygulamalarında da sürdürüyor. Mobildev altyapısıyla sunulan İnteraktif SMS uygulamaları bu kez de Rize Belediyesi tarafından kullanılmaya başlandı.

Rize Belediyesi, belediyecilik hizmetlerinde önemli uygulamalara imza atan ve aynı zamanda Mobildev Çözüm Ortağı olan Sampaş’ın geliştirdiği AKOS (Akıllı Kent Otomasyon Sistemi) ile yeni bir dönem başlattı.

AKOS kapsamında şeffaf, katılımcı ve üretken belediyecilik anlayışıyla, Rize Belediyesi, vatandaşların borçlarını ve şikayet durumlarını interaktif olarak sorgulamalarına imkan tanıyor.

Rize Belediyesi’nin başlattığı İnteraktif SMS uygulaması ile vatandaşlar, üç GSM operatörüne bağlı cep telefonlarından, Su Borcu, Emlak Vergisi, ÇTV Vergisi, Genel Borç ve Şikayet Durumu sorgulamalarını abone numarasıyla birlikte Mobildev İnteraktif SMS kısa numarası 4730’a göndererek, hızla gerçekleştirebiliyorlar.

Siz de mobil uygulamaları günlük hayatın bir parçası haline getirerek zamandan kazanmak ve çok daha verimli hizmetler sunabilmek için hemen Mobildev Müşteri Hizmetleri’yle iletişime geçin.

Mobildev İletişim
www.mobildev.com | 444 0 554 | destek@mobildev.com

İlgili İçerik

Duyurular

Türk Telekom Planlı Çalışma

Mobil Kurumsal/VIP SMS Planlı Çalışma

Erkan Aytac Ocak 7

Proje Yöneticisi Arıyoruz!

Pazarlama Departmanımızda görevlendirilmek üzere Proje Yöneticisi arıyoruz.

Gozde Mermerci Aralık 28

Toplu SMS İle Pazarlama

SMS ile pazarlama çok güçlü bir iletişim aracıdır. Bununla birlikte, doğru anlamanız önemlidir çünkü tüketiciler, ilgilenmedikleri promosyon mesajlarını aldıklarında bunu gerçekten sinir bozucu bulabilirler.

Erkan Aytac Aralık 16

İleti Yönetim Sistemi’ne (İYS) Kayıt ve Aktarım Tarihlerinde Süre Uzatımı

28.08.2020 tarihli ve 31227 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik'te Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik (Yönetmelik) uyarınca elektronik ticari ileti gönderecek hizmet sağlayıcıların nezdin

Erkan Aytac Kasım 30

İYS ve Yeni İzinli İletişim Dönemi

Yeni yönetmelik artık hizmet sağlayıcıların, İYS ye kaydolmalarını ve tüm izinli iletişim adreslerini İYS ye aktarmalarını ve paralel olarak İYS platformunda da izinlerini güncel tutmalarını istemektedir.

Gozde Mermerci Kasım 17

150.000 Altındaki İletişim İzinlerinizi İYS ye Aktarmanız İçin Son Tarih 31 Mayıs

İYS (İleti Yönetim Sistemi) 31 Mayıs’tan sonra geçmişe yönelik izinlerin aktarımına izin vermeyecek ve 16 Ocak tarihinden itibaren operatörler tarafından gönderimleri engelleyecek.

Gozde Mermerci Kasım 12

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.