Bayramda Hazırlıklı Olun: Önceden Planlayarak SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

selen guvenc
Nisan 14, 2023
  • 2167

Bayram yaklaşıyor ve firmalar müşterilerine bayramda iletecekleri kurumsal tebrik mesajlarını şimdiden planlıyorlar. Bayramlar, özel günler ve kampanya dönemleri gibi yoğun zamanlarda müşterilerinizle iletişim kurmak, onlara özel teklifler sunmak ve farkındalık yaratmak için SMS pazarlama stratejileri oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak, bu yoğun dönemlerde birden fazla SMS gönderimi planlamak ve yönetmek oldukça zor bir iş olabilir. İşte bu noktada Mobildev’in SMS Marketing Suite ürünü devreye giriyor.

SMS Marketing Suite, size tek bir platformda tüm SMS pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında, özelleştirilebilir şablonlar, segmentasyon, otomatik yanıt mesajları, ileri tarihli gönderim özelliği, raporlar ve çok daha fazlası bulunur.

İleri tarihli gönderim özelliği, kurumsal toplu SMS' lerinizi önceden planlayarak zaman yönetimini daha iyi yapmanıza ve müşterilerinizle daha etkili bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır. Bayram kutlamaları için önceden hazırlanan mesajlar, SMS Marketing Suite'de ileri tarihli kurulumlarla kolayca ayarlanabilir. Bu özellik sayesinde, özel günler ve bayram dönemleri gibi yoğun zamanlarda, tüm toplu SMS gönderilerinizi tek seferde planlayabilir ve işinizi daha önceden bitirebilirsiniz. 

Mobildev'in SMS Marketing Suite ürünü, farklı sektörlerden işletmelere özel toplu SMS çözümleri sunar. Bu çözümler, müşterilerinize daha etkili ve verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Siz de bayramda, işletmenizin müşterilerine özel mesajlar göndermek için; SMS Marketing Suite'in ileri tarihli SMS gönderim özelliğinden yararlanabilirsiniz.


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Satış Mühendisi Arıyoruz!

Satış Mühendisi Arıyoruz! Çalışanları ile birlikte büyüyen ve gelişen Mobildev, yeni ekip arkadaşları arıyor!

selen guvenc Haziran 2

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Web Siteniz KVKK' ya Uyumlu Mu?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nde, uzman isimleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz!

selen guvenc Haziran 2

Perakende Günleri’nde Biz de Varız!

31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Perakende Günleri etkinliğinde, Mobildev olarak yerimizi alıyoruz.

selen guvenc Mayıs 30

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Kullanıcı Deneyiminde Tasarım Trendleri ve Tahminleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında gerçekleşen webinarlarımızla, birbirinden değerli konukları sizlerle bir araya getirmeye devam ediyoruz!

selen guvenc Mayıs 22

R&D Engineer - Natural Language Processing

Mobildev which grows and develops with its employees is looking for new teammates.

selen guvenc Mayıs 22

Siber Suçlular QR Kodlarını Kendi Avantajları İçin Nasıl İstismar Ediyor?

2023'de artacağı tahmin edilen yeni tür siber tehditlerle kullanıcılar, ilgili riskler konusunda dikkatli olmalı ve bir sonraki QR kodunu taramadan önce düşünmelidir.

selen guvenc Mayıs 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.