Bayramda Hazırlıklı Olun: Önceden Planlayarak SMS Gönderimlerinizi Kolaylaştırın

selen guvenc
Nisan 14, 2023
  • 5624

Bayram yaklaşıyor ve firmalar müşterilerine bayramda iletecekleri kurumsal tebrik mesajlarını şimdiden planlıyorlar. Bayramlar, özel günler ve kampanya dönemleri gibi yoğun zamanlarda müşterilerinizle iletişim kurmak, onlara özel teklifler sunmak ve farkındalık yaratmak için SMS pazarlama stratejileri oldukça etkili bir yöntemdir. Ancak, bu yoğun dönemlerde birden fazla SMS gönderimi planlamak ve yönetmek oldukça zor bir iş olabilir. İşte bu noktada Mobildev’in SMS Marketing Suite ürünü devreye giriyor.

SMS Marketing Suite, size tek bir platformda tüm SMS pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok özellik sunar. Bu özellikler arasında, özelleştirilebilir şablonlar, segmentasyon, otomatik yanıt mesajları, ileri tarihli gönderim özelliği, raporlar ve çok daha fazlası bulunur.

İleri tarihli gönderim özelliği, kurumsal toplu SMS' lerinizi önceden planlayarak zaman yönetimini daha iyi yapmanıza ve müşterilerinizle daha etkili bir şekilde iletişim kurmanıza olanak tanır. Bayram kutlamaları için önceden hazırlanan mesajlar, SMS Marketing Suite'de ileri tarihli kurulumlarla kolayca ayarlanabilir. Bu özellik sayesinde, özel günler ve bayram dönemleri gibi yoğun zamanlarda, tüm toplu SMS gönderilerinizi tek seferde planlayabilir ve işinizi daha önceden bitirebilirsiniz. 

Mobildev'in SMS Marketing Suite ürünü, farklı sektörlerden işletmelere özel toplu SMS çözümleri sunar. Bu çözümler, müşterilerinize daha etkili ve verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olur. Siz de bayramda, işletmenizin müşterilerine özel mesajlar göndermek için; SMS Marketing Suite'in ileri tarihli SMS gönderim özelliğinden yararlanabilirsiniz.


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.