CyberVadis Assesment Bilgi Güvenliği Konusunda Mobildev' i Onayladı

selen guvenc
Kasım 18, 2022
  • 771

Mobildev olarak, Kişisel Verileri Koruma Kurumu Başkanlığı tarafından tutulan, VERBİS sistemine kayıtlıyız. Ürün ve hizmetlerimizi kullanan kurumların bilgi güvenliğine önem veriyor, bilgi güvenliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilerek sürdürülmesine yönelik çalışmalar yürütüyoruz. 

Ürün ve hizmetlerimizi kullanan kurumların bilgi güvenliğini üst düzey önlemlerle koruduğumuzun kanıtı olarak, Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri (BGYS) için uluslararası bir standart olan ISO 27001 sertifikasına sahibiz. Bağımsız bir belgelendirme kuruluşu tarafından düzenli olarak denetleniyoruz. 

Son olarak, uluslararası ilaç şirketlerinin kullandığı CyberVadis Assesment sistemi, bilgi güvenliği kapsamında sistemlerimizi test etti. Yapılan bu değerlendirmenin sonuçlarına göre; GDPR kapsamında veri gizliliği, data veri koruma, üçüncü parti yönetimi ve iş sürekliliği konularında, 1000 üzerinden 920 gibi yüksek bir puan aldık. 

Bilgi güvenliği konusunda hassasiyet gösteren başlıca şirketlerden biri olarak, bu konu üzerindeki çalışmalarımız artarak devam edecek. Aldığımız üst düzey önlemler ve oluşturduğumuz güvenlik politikalarıyla, kurumların güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!
İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"

İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!

selen guvenc Eylül 22

Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.

selen guvenc Eylül 13

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

selen guvenc Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

selen guvenc Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

selen guvenc Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

selen guvenc Eylül 13

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.