Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

selen guvenc
Kasım 30, 2022
  • 2156

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor.  Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon’un en büyük özelliği, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını mümkün olan en düşük fiyatlarda sunmasıdır.

Decathlon, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi servisleri IVT ve İVT Lite’ ı, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır. İYS iş ortağı olarak Mobildev’ i yetkilendiren Decathlon, farklı kanallardan topladığı izinleri, Mobildev aracılığı ile İYS’ ye aktarmaktadır.

IVT, İVT Lite Entegrasyonu

Decathlon hem web sitesi üzerinde hem de mağazadaki kasalarında müşterilerinden izin toplamakta; KVKK kapsamındaki veri işleme ve ETK kapsamındaki ticari iletişim izin onayları, ilgili kişilerden talep edilmektedir. Kasalardan ve web sitesi üzerinde yer alan formlar üzerinden toplanan veri işleme ve ticari iletişim izin işlemleri, Mobildev IVT ve İVT Lite servisleri ile yaptığı entegrasyon ile yürütülmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu

Decathlon, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümleri ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile zaman kaybı yaşamadan hızlı ve güvenli bir şekilde şifre gönderimi yapabilmektedir. 

İYS Entegrasyonu

Decathlon, Mobildev’ i İYS iş ortağı olarak yetkilendirmiştir. Müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev’ in IVT, İVT Lite servislerini kullanarak, izinli veri senkronizasyonu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. 

Mobildev, Decathlon’ un topladığı tüm ticari iletişim izin onayları ve ret bildirimlerini Decathlon’ un İYS hesabına aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Decathlon’ un Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır.

Mobildev olarak ürün ve servislerimiz ile, Decathlon’ un yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Decathlon Teknoloji Direktörü Egemen Onan, Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında düzenlemiş olduğumuz, ‘Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri’ konulu webinarımıza konuk oldu ve birbirinden değerli paylaşımlarda bulundu. Aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

https://www.youtube.com/watch?v=rn6M0q0dL6A 

Mobildev’ i tercih ettiği için Decathlon’a teşekkür ediyoruz.


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Turkcell 04.03.2024 Tarihli Planlı Çalışma

Değerli müşterimiz, Turkcell'de altyapı iyileştirme çalışması yapılacaktır.

selen guvenc Mart 1

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?

Mart ayının ilk webinarı olan, "SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?" konulu webinarımız, 1 Mart Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Şubat 21

Artan Tehdit: Hacktivist Hareketler

‘Hack’ ve ‘Aktivizm’ kelimelerinin birleştirilmesinden türetilen Hacktivizm, internet korsanı veya korsan gruplarının, sosyal ve politik mesajları iletme kaygısıyla, internet siteleri veya bilgisayar ağlarını hedef alan saldırılar gerçekleştirmesidir.

selen guvenc Şubat 8

“Göremediğin Şeyi Koruyamazsın”: Zombie ve Shadow API

BT modernizasyonu ve dijital dönüşüm girişimleri, daha hızlı yazılım dağıtım yaşam döngüleriyle birleştiğinde, kuruluşlar içindeki API ekosistemlerinin boyutunda ve ölçeğinde katlanarak bir artışa neden oldu.

selen guvenc Şubat 8

Kimlik Avı Saldırıları: İşinizi ve Kişisel Verilerinizi Koruma

Ekim ayında Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayı kutlandı. Temel mesajı basit ama güçlendiriciydi “farkındalık ve proaktif önlemler en iyi savunmamızdır.”

selen guvenc Şubat 8

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralarının İşlenmesi Hakkında Rehber

KVK Kurumu tarafından, elde edilmesi halinde mahiyeti gereği ilgili kişilerin diğer kişisel verilerine de erişim imkânı sağlayabilmesi sebebiyle mağduriyete yol açabilecek olan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) kimlik numaralarının işlenmesi faaliyetinde dikkat

selen guvenc Şubat 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.