Eren Perakende Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

selen guvenc
Eylül 7, 2022
  • 2993

30 yılı aşkın tecrübesi, 300'e yakın mağazası ve 20 ülkede 1000'in üzerinde satış noktasıyla Eren Perakende; sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir. 

Eren Perakende, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi sağlayan İVT ve İVT Lite servislerini, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır. İYS iş ortağı olarak Mobildev’ i yetkilendiren Eren Perakende, farklı kanallardan topladığı izinleri, Mobildev aracılığı ile İYS’ ye aktarmaktadır. 

Online ve Yüz Yüze Kanallar Üzerinden İzin Onayı

Eren Perakende hem web sitesi üzerinde hem de mağazadaki kasalarında müşterilerinden izin toplamakta; KVKK kapsamındaki veri işleme ve ETK kapsamındaki ticari iletişim izin onayları, ilgili kişilerden talep edilmektedir. Kasalardan ve web sitesi üzerinde yer alan formlar üzerinden toplanan veri işleme ve ticari iletişim izin işlemleri, Mobildev İVT ve İVT Lite servisleri ile yaptığı entegrasyon ile yürütülmektedir.

İYS Entegrasyonu

Eren Perakende, Mobildev’ i İYS iş ortağı olarak yetkilendirmiştir. Müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT, İVT Lite servislerini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Mobildev, Eren Perakende’ nin topladığı tüm ticari ileti izin onayları ve ret bildirimlerini Eren Perakende’ nin İYS hesabına aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Eren Perakende’ nin Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Toplu SMS Entegrasyonu

Eren Perakende, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümleri ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen Eren Perakende, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

OTP SMS Entegrasyonu

E-ticaret sitesi ve mağaza kasalarındaki izin onay süreci ve şifre gönderimi gibi anlık gönderilmesi gereken SMS mesajlarında Mobildev OTP SMS’ i tercih eden Eren Perakende, SMS gönderimlerini SMS API ve OTP SMS API entegrasyonu ile zaman kaybı yaşamadan, hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

İnteraktif SMS Entegrasyonu

Kampanya, etkinlik, kupon dağıtımı gibi alanlarda, müşterileriyle karşılıklı etkileşim imkânı sunan çift yönlü SMS kanalını tercih eden Eren Perakende, Mobildev’ in kendisi için geliştirdiği interaktif SMS servisini ve sunduğu interaktif kısa numaraları kullanmaktadır. 

Mobildev’ i tercih ettiği için Eren Perakende’ ye teşekkür ediyoruz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.