Eren Perakende Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

selen guvenc
Eylül 7, 2022
  • 860

30 yılı aşkın tecrübesi, 300'e yakın mağazası ve 20 ülkede 1000'in üzerinde satış noktasıyla Eren Perakende; sektördeki yatırımlarına ve kararlı ilerleyişine devam etmektedir. 

Eren Perakende, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi sağlayan İVT ve İVT Lite servislerini, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır. İYS iş ortağı olarak Mobildev’ i yetkilendiren Eren Perakende, farklı kanallardan topladığı izinleri, Mobildev aracılığı ile İYS’ ye aktarmaktadır. 

Online ve Yüz Yüze Kanallar Üzerinden İzin Onayı

Eren Perakende hem web sitesi üzerinde hem de mağazadaki kasalarında müşterilerinden izin toplamakta; KVKK kapsamındaki veri işleme ve ETK kapsamındaki ticari iletişim izin onayları, ilgili kişilerden talep edilmektedir. Kasalardan ve web sitesi üzerinde yer alan formlar üzerinden toplanan veri işleme ve ticari iletişim izin işlemleri, Mobildev İVT ve İVT Lite servisleri ile yaptığı entegrasyon ile yürütülmektedir.

İYS Entegrasyonu

Eren Perakende, Mobildev’ i İYS iş ortağı olarak yetkilendirmiştir. Müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT, İVT Lite servislerini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Mobildev, Eren Perakende’ nin topladığı tüm ticari ileti izin onayları ve ret bildirimlerini Eren Perakende’ nin İYS hesabına aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Eren Perakende’ nin Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Toplu SMS Entegrasyonu

Eren Perakende, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümleri ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen Eren Perakende, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

OTP SMS Entegrasyonu

E-ticaret sitesi ve mağaza kasalarındaki izin onay süreci ve şifre gönderimi gibi anlık gönderilmesi gereken SMS mesajlarında Mobildev OTP SMS’ i tercih eden Eren Perakende, SMS gönderimlerini SMS API ve OTP SMS API entegrasyonu ile zaman kaybı yaşamadan, hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktadır.

İnteraktif SMS Entegrasyonu

Kampanya, etkinlik, kupon dağıtımı gibi alanlarda, müşterileriyle karşılıklı etkileşim imkânı sunan çift yönlü SMS kanalını tercih eden Eren Perakende, Mobildev’ in kendisi için geliştirdiği interaktif SMS servisini ve sunduğu interaktif kısa numaraları kullanmaktadır. 

Mobildev’ i tercih ettiği için Eren Perakende’ ye teşekkür ediyoruz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Kuruluşunuz İçin Yılda Bir Kez Sızma Testi Yeterli mi?

Hassas verileri işleyen herhangi bir kuruluş, düzenli penetrasyon testide dahil olmak üzere güvenlik çabalarında gayretli olmalıdır. Küçük bir veri ihlali bile bir kuruluşun itibarına ve kârlılığına önemli ölçüde zarar verebilir.

selen guvenc Şubat 3

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri" konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 27

Godfather Banking Truva Atı Meşru Google Play Uygulaması Gibi Görünüyor

Araştırmacılar, Ekim ayı itibarıyla 215 uluslararası banka, 94 kripto para cüzdanı ve 110 kripto borsasının Godfather'ın kurbanı olduğunu söylüyor.

selen guvenc Ocak 18

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Ocak 9

Kıdemli Java Yazılım Mühendisi Arıyoruz

Büyüyen organizasyonumuz için Kıdemli Java Yazılım Mühendisi pozisyonunda görevlendirilmek üzere, dinamik ve proaktif takım arkadaşları arıyoruz.

selen guvenc Ocak 3

Kara Bulutlar Ortaya Çıkıyor Olabilir!

Buluttaki siber saldırılar genellikle göz ardı edilirken, giderek daha önemli hale geldi.

selen guvenc Aralık 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.