Google İzin Modu V2: Barış Gürbüzler'den Tavsiyeler

selen guvenc
Nisan 4, 2024
  • 538

Mobildev Pazarlama Sohbetleri’nin 29 Mart'ta düzenlenen “Google İzin Modu V2: Pazarlamacıların Bilmesi Gerekenler“ konu başlıklı webinarı, Google İzin Modu V2'nin pazarlamacılar için önemini ele aldı. Moderatörlüğünü Murat Erdör'ün yaptığı etkinliğe, Hardal firmasının Kurucularından Barış Gürbüzler konuk oldu. Etkinlik, Google'ın yeni izin modunun, özellikle pazarlamacılar açısından taşıdığı önemi ve getirdiği yenilikleri ele aldı.

Etkinlik boyunca Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin nasıl çalıştığını, işletmelerin bu modu nasıl kullanabileceğini ve bu kullanımın pazarlama stratejilerine nasıl etki edebileceğini detaylı bir şekilde anlattı. Konuşmada vurgulanan noktalardan biri, Google'ın 3. parti çerez kullanımını kaldırma kararı ve bu değişikliğin işletmeler üzerindeki etkileri oldu.

Barış Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin, işletmelere daha fazla veri kontrolü sağladığını ve gizlilik odaklı düzenlemelerle uyumlu bir şekilde çalışma imkanı sunduğunu vurguladı. Ayrıca, bu modun işletmelere veri kaybını minimize etme ve kullanıcıların gizlilik endişelerini azaltma konularında önemli faydalar sağladığını belirtti.

Webinar boyunca katılımcılar, Google İzin Modu V2'nin nasıl kurulacağı, hangi aksiyonların alınması gerektiği ve bu yeni modun pazarlama çalışmalarına nasıl entegre edilebileceği gibi konularda detaylı bilgi sahibi oldular.

İzlemek için linke tıklayın: 


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

"Sağlık Sektöründe Devrim Yaratan Dijital Pazarlama Stratejileri 2024" Şimdi YouTube ve Spotify'da Yayında!

“Sağlık Sektöründe Devrim Yaratan Dijital Pazarlama Stratejileri 2024” konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mayıs 17

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.