JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Ekim 5, 2022
  • 4099

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions), 15 Yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikimiyle doğrudan hizmet veren çözüm ortağıdır. Hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini mağaza yazılımında işletme süreçlerine hâkim olarak, barkod sistemi, CRM, personel işlemi, satış fonksiyonları, sipariş ve depo yönetimi, el terminali ve muhasebe yazılımları ile geliştirmiştir. Bunun yanında, güzellik merkezi yazılımı, ön muhasebe, birim bazlı işlem listesi, parmak izi ile işlem, dijital randevu takibi, şubeli işlemler, mobil randevu ve mobil bildirim gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

İVT Entegrasyonu

Mobildev’ in izinli veri tabanı servisi İVT ile JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) çözümleri arasında entegrasyon yapılmıştır. Bu entegrasyon sayesinde JBI müşterileri, 360 derece izin yönetimi yapabilmekte ve JBI ekranları üzerinde İVT’ nin tüm özelliklerini kullanabilmektedir. KVKK kapsamında veri işleme izni ve ETK kapsamında ticari iletişim izni onaylarını kanunlara uygun olarak alabilmekte, topladıkları izinleri İVT’ nin zaman damgası özelliği ile güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerinin son izin durumlarını JBI arayüzlerinden görüntüleyebilmekte ve raporlama yaparak, analiz edebilmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu 

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterileri, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümü SMS API ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Firmalar, kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile saniyeler içinde şifre gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen JBI müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

İYS Entegrasyonu

Mobildev, JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterilerine İYS entegrasyonu konusunda çözüm sunmaktadır. Firmalar, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT servisini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyon sayesinde firmalar, kusursuz şekilde izin yönetimi yapabilmekte ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarabilmektedir.

Mobildev’ i tercih ettiği için JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions)’ a teşekkür ediyoruz.
İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.