JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Ekim 5, 2022
  • 422

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions), 15 Yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikimiyle doğrudan hizmet veren çözüm ortağıdır. Hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini mağaza yazılımında işletme süreçlerine hâkim olarak, barkod sistemi, CRM, personel işlemi, satış fonksiyonları, sipariş ve depo yönetimi, el terminali ve muhasebe yazılımları ile geliştirmiştir. Bunun yanında, güzellik merkezi yazılımı, ön muhasebe, birim bazlı işlem listesi, parmak izi ile işlem, dijital randevu takibi, şubeli işlemler, mobil randevu ve mobil bildirim gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

İVT Entegrasyonu

Mobildev’ in izinli veri tabanı servisi İVT ile JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) çözümleri arasında entegrasyon yapılmıştır. Bu entegrasyon sayesinde JBI müşterileri, 360 derece izin yönetimi yapabilmekte ve JBI ekranları üzerinde İVT’ nin tüm özelliklerini kullanabilmektedir. KVKK kapsamında veri işleme izni ve ETK kapsamında ticari iletişim izni onaylarını kanunlara uygun olarak alabilmekte, topladıkları izinleri İVT’ nin zaman damgası özelliği ile güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerinin son izin durumlarını JBI arayüzlerinden görüntüleyebilmekte ve raporlama yaparak, analiz edebilmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu 

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterileri, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümü SMS API ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Firmalar, kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile saniyeler içinde şifre gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen JBI müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

İYS Entegrasyonu

Mobildev, JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterilerine İYS entegrasyonu konusunda çözüm sunmaktadır. Firmalar, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT servisini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyon sayesinde firmalar, kusursuz şekilde izin yönetimi yapabilmekte ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarabilmektedir.

Mobildev’ i tercih ettiği için JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions)’ a teşekkür ediyoruz.
İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "E-Ticarette İzinli Pazarlama"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin beşincisi "E-Ticarette İzinli Pazarlama" konulu webinarımız, 2 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Kasım 22

CyberVadis Assesment Bilgi Güvenliği Konusunda Mobildev' i Onayladı

Son olarak, uluslararası ilaç şirketlerinin kullandığı CyberVadis Assesment sistemi, bilgi güvenliği kapsamında sistemlerimizi test etti.

selen guvenc Kasım 18

Olası Afet Durumlarına Karşı Hazırlıklı Mıyız?

23 yıl önce gerçekleşen Düzce depreminin yıldönümünde, Türkiye genelinde eş zamanlı olarak “Çök-Kapan-Tutun" tatbikatı yapılacak.

selen guvenc Kasım 12

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin dördüncüsü Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri konulu webinarımız, 18 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Kasım 11

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri Etkinliğindeyiz

Ticimax kapsamında, 15 Kasım günü Bursa'da düzenlenecek olan E-Ticaret Sohbetleri etkinliğinde şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar, SMS pazarlamasına dair bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşacak.

selen guvenc Kasım 9

Mobildev Olarak Şimdi Spotify ve SoundCloud' dayız!

Sektörün uzmanlarının ilham veren sohbetlerini artık podcast kanallarımızdan da dinleyebilirsiniz.

selen guvenc Kasım 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.