JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Ekim 5, 2022
  • 876

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions), 15 Yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikimiyle doğrudan hizmet veren çözüm ortağıdır. Hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini mağaza yazılımında işletme süreçlerine hâkim olarak, barkod sistemi, CRM, personel işlemi, satış fonksiyonları, sipariş ve depo yönetimi, el terminali ve muhasebe yazılımları ile geliştirmiştir. Bunun yanında, güzellik merkezi yazılımı, ön muhasebe, birim bazlı işlem listesi, parmak izi ile işlem, dijital randevu takibi, şubeli işlemler, mobil randevu ve mobil bildirim gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

İVT Entegrasyonu

Mobildev’ in izinli veri tabanı servisi İVT ile JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) çözümleri arasında entegrasyon yapılmıştır. Bu entegrasyon sayesinde JBI müşterileri, 360 derece izin yönetimi yapabilmekte ve JBI ekranları üzerinde İVT’ nin tüm özelliklerini kullanabilmektedir. KVKK kapsamında veri işleme izni ve ETK kapsamında ticari iletişim izni onaylarını kanunlara uygun olarak alabilmekte, topladıkları izinleri İVT’ nin zaman damgası özelliği ile güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerinin son izin durumlarını JBI arayüzlerinden görüntüleyebilmekte ve raporlama yaparak, analiz edebilmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu 

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterileri, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümü SMS API ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Firmalar, kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile saniyeler içinde şifre gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen JBI müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

İYS Entegrasyonu

Mobildev, JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterilerine İYS entegrasyonu konusunda çözüm sunmaktadır. Firmalar, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT servisini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyon sayesinde firmalar, kusursuz şekilde izin yönetimi yapabilmekte ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarabilmektedir.

Mobildev’ i tercih ettiği için JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions)’ a teşekkür ediyoruz.
İlgili İçerik
Duyurular

Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü

Dev webinar serimiz 5 aydır hız kesmeden devam ediyor! Nisan ayının ilk webinarı olan, "Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü" konulu on ikinci webinarımız, 7 Nisan 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Nisan 7

"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!

Tüketici Gizliliği konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mart 20

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor. Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Mart 10

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

selen guvenc Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

selen guvenc Mart 6

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

selen guvenc Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.