JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Ekim 5, 2022
  • 2796

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions), 15 Yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikimiyle doğrudan hizmet veren çözüm ortağıdır. Hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini mağaza yazılımında işletme süreçlerine hâkim olarak, barkod sistemi, CRM, personel işlemi, satış fonksiyonları, sipariş ve depo yönetimi, el terminali ve muhasebe yazılımları ile geliştirmiştir. Bunun yanında, güzellik merkezi yazılımı, ön muhasebe, birim bazlı işlem listesi, parmak izi ile işlem, dijital randevu takibi, şubeli işlemler, mobil randevu ve mobil bildirim gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

İVT Entegrasyonu

Mobildev’ in izinli veri tabanı servisi İVT ile JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) çözümleri arasında entegrasyon yapılmıştır. Bu entegrasyon sayesinde JBI müşterileri, 360 derece izin yönetimi yapabilmekte ve JBI ekranları üzerinde İVT’ nin tüm özelliklerini kullanabilmektedir. KVKK kapsamında veri işleme izni ve ETK kapsamında ticari iletişim izni onaylarını kanunlara uygun olarak alabilmekte, topladıkları izinleri İVT’ nin zaman damgası özelliği ile güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerinin son izin durumlarını JBI arayüzlerinden görüntüleyebilmekte ve raporlama yaparak, analiz edebilmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu 

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterileri, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümü SMS API ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Firmalar, kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile saniyeler içinde şifre gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen JBI müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

İYS Entegrasyonu

Mobildev, JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterilerine İYS entegrasyonu konusunda çözüm sunmaktadır. Firmalar, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT servisini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyon sayesinde firmalar, kusursuz şekilde izin yönetimi yapabilmekte ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarabilmektedir.

Mobildev’ i tercih ettiği için JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions)’ a teşekkür ediyoruz.
İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"

İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!

selen guvenc Eylül 22

Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.

selen guvenc Eylül 13

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

selen guvenc Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

selen guvenc Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

selen guvenc Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

selen guvenc Eylül 13

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.