JBI Entegrasyonu ile İzin Yönetimi & SMS Gönderimi

selen guvenc
Ekim 5, 2022
  • 3783

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions), 15 Yılı aşkın süredir yazılım geliştirme ve uygulama alanında sahip olduğu bilgi birikimiyle doğrudan hizmet veren çözüm ortağıdır. Hizmetlerini ve ürün çeşitliliğini mağaza yazılımında işletme süreçlerine hâkim olarak, barkod sistemi, CRM, personel işlemi, satış fonksiyonları, sipariş ve depo yönetimi, el terminali ve muhasebe yazılımları ile geliştirmiştir. Bunun yanında, güzellik merkezi yazılımı, ön muhasebe, birim bazlı işlem listesi, parmak izi ile işlem, dijital randevu takibi, şubeli işlemler, mobil randevu ve mobil bildirim gibi birçok alanda hizmet sunmaktadır.

İVT Entegrasyonu

Mobildev’ in izinli veri tabanı servisi İVT ile JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) çözümleri arasında entegrasyon yapılmıştır. Bu entegrasyon sayesinde JBI müşterileri, 360 derece izin yönetimi yapabilmekte ve JBI ekranları üzerinde İVT’ nin tüm özelliklerini kullanabilmektedir. KVKK kapsamında veri işleme izni ve ETK kapsamında ticari iletişim izni onaylarını kanunlara uygun olarak alabilmekte, topladıkları izinleri İVT’ nin zaman damgası özelliği ile güvenli bir şekilde saklayabilmektedir. Aynı zamanda kişilerinin son izin durumlarını JBI arayüzlerinden görüntüleyebilmekte ve raporlama yaparak, analiz edebilmektedir.

Toplu SMS Entegrasyonu 

JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterileri, Mobildev’ in tüm operatörlerle uyumlu altyapıya sahip olan SMS çözümü SMS API ile pazarlama deneyimini zenginleştirerek, müşterilerine doğrudan ulaşmaktadır. Firmalar, kampanyalarını toplu SMS ile dakikalar içinde duyurmakta, OTP SMS ile saniyeler içinde şifre gönderimi yapabilmektedir. Mobildev' in toplu SMS servisi ile geri dönüşümü yüksek kampanya SMS’ leri gönderen JBI müşterileri, Mobildev’ in sunduğu raporlama özellikleri sayesinde kampanyalardaki başarısını, ölçümleyerek artırmaktadır.

İYS Entegrasyonu

Mobildev, JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) müşterilerine İYS entegrasyonu konusunda çözüm sunmaktadır. Firmalar, müşterileri ve potansiyel müşterileri ile iletişime geçtiği noktalarda Mobildev İVT servisini kullanarak izinli veri senkronizasyonunu yapmakta ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarmaktadır. Aynı şekilde İYS vatandaş ekranı üzerinden gelen ret bildirimleri de Mobildev İVT hesabına anlık olarak aktarılmaktadır. 

Mobildev & JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions) iş ortaklığı kapsamında, 3 yılı aşkın süredir farklı sektörlerde 65’ ten fazla firmaya hizmet verilmektedir. İş ortaklığı kapsamında yapılan entegrasyon sayesinde firmalar, kusursuz şekilde izin yönetimi yapabilmekte ve İYS’ ye her zaman en güncel izin bilgisini aktarabilmektedir.

Mobildev’ i tercih ettiği için JBI (JOINT BUSINESS INTELLIGENCE Business Solutions)’ a teşekkür ediyoruz.
İlgili İçerik
Duyurular

Turkcell 04.03.2024 Tarihli Planlı Çalışma

Değerli müşterimiz, Turkcell'de altyapı iyileştirme çalışması yapılacaktır.

selen guvenc Mart 1

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?

Mart ayının ilk webinarı olan, "SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?" konulu webinarımız, 1 Mart Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Şubat 21

Artan Tehdit: Hacktivist Hareketler

‘Hack’ ve ‘Aktivizm’ kelimelerinin birleştirilmesinden türetilen Hacktivizm, internet korsanı veya korsan gruplarının, sosyal ve politik mesajları iletme kaygısıyla, internet siteleri veya bilgisayar ağlarını hedef alan saldırılar gerçekleştirmesidir.

selen guvenc Şubat 8

“Göremediğin Şeyi Koruyamazsın”: Zombie ve Shadow API

BT modernizasyonu ve dijital dönüşüm girişimleri, daha hızlı yazılım dağıtım yaşam döngüleriyle birleştiğinde, kuruluşlar içindeki API ekosistemlerinin boyutunda ve ölçeğinde katlanarak bir artışa neden oldu.

selen guvenc Şubat 8

Kimlik Avı Saldırıları: İşinizi ve Kişisel Verilerinizi Koruma

Ekim ayında Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayı kutlandı. Temel mesajı basit ama güçlendiriciydi “farkındalık ve proaktif önlemler en iyi savunmamızdır.”

selen guvenc Şubat 8

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralarının İşlenmesi Hakkında Rehber

KVK Kurumu tarafından, elde edilmesi halinde mahiyeti gereği ilgili kişilerin diğer kişisel verilerine de erişim imkânı sağlayabilmesi sebebiyle mağduriyete yol açabilecek olan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) kimlik numaralarının işlenmesi faaliyetinde dikkat

selen guvenc Şubat 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.