Mobildev’de Her 1 Milyon SMS ve Her Lisans Bir Fidana Dönüşüyor!

selen guvenc
Şubat 3, 2023
  • 218

Mobildev olarak, doğayı korumanın ve gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmanın sorumluluğunu taşıyor, sürdürülebilir bir dünya için biz de bir adım atıyoruz! Teknolojinin güçlü potansiyelini, doğal alanlarımızın korunması ve gelişmesi için kullanmak amacıyla başlattığımız; "Her Bir Milyon SMS Bir Fidan" ve "Her Lisans Bir Fidan" dönüşüm projelerinin öncüsü olmaktan gurur duyuyoruz.

"Her Bir Milyon SMS Bir Fidan" ve "Her Lisans Bir Fidan" projeleri, Mobildev müşterilerinin göndermiş olduğu her bir milyon SMS mesajı ile satın alınan her bir Mobildev ürün lisansı sonrasında, TEMA Vakfı Umut Ormanı’na bir fidan dikilmesini sağlamaktadır. Bu sayede Mobildev müşterileri, teknolojik çözümlerinin yanı sıra, doğal alanlarımızın geleceğine katkıda bulunmuş olacaklardır. Projelerimiz aracılığıyla ülkemizin farklı bölgelerinde ağaç dikme fırsatı sunuyor ve doğal yaşamı koruma amacımıza bir adım daha yaklaşıyoruz.

Doğal yaşamı korumanın yanı sıra, çevre dostu teknolojiler ve çözümler sunmanın da önemini vurguluyoruz. "Her Bir Milyon SMS Bir Fidan" projemiz ile çevre dostu SMS kanalının daha fazla kullanılmasını sağlamak ve müşterilerimize, sosyal sorumluluk ilkelerimiz doğrultusunda faydalı hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Mobildev olarak, topluma ve gezegenimize karşı sorumluluğumuzun farkındayız. “Küçük adımlar büyük farklar yaratır.” misyonuyla geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projelerimizle, sürdürülebilir bir dünya için adım atıyor, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir çevre bırakmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

#DoğayaVerdiğimDeğer

Mobildev'in 'Sosyal Sorumluluk' kapsamında geliştirdiği projeleri incelemek için lütfen tıklayın.


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!

"Tüketici Gizliliği" konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mart 20

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor! Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Mart 10

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

selen guvenc Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

selen guvenc Mart 6

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

selen guvenc Mart 3

ChatGPT Uygulamalarını Arayanlar Siber Suçluların Hedefinde!

OpenAI'nin sohbet robotu ChatGPT'nin muazzam popülaritesi siber suçluların gözünden kaçmadı: Kullanıcıların, Windows ve Android kötü amaçlı yazılım indirmeleri ve kimlik avı sayfalarını ziyaret etmeleri için ChatGPT’yi deneme hevesinden yararlanıyorlar.

selen guvenc Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.