Mobildev’den Şubat Ayında 2 Büyük Webinar!

selen guvenc
Şubat 3, 2023
  • 483

Mobildev Pazarlama Sohbetleri kapsamında Ekim ayında başlattığımız dev webinar serimizde, bugüne kadar toplamda 8 webinar gerçekleştirdik. Murat Erdör’ ün moderatörlüğünde gerçekleşen webinarlarımız, katılımcılar tarafından büyük ilgiyle karşılandı. Webinarlarımıza her biri alanında uzman olan birbirinden değerli konuklar katılarak, katılımcılarla bilgi ve tecrübelerini paylaştılar.

Webinarlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yeni yılda da hız kesmeden devam edeceğimiz webinar serimiz, şubat ayında da birbirinden değerli konu ve konuklarla sizlerle olacak.

3 Şubat Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri” konulu webinarımıza; Hopi Pazarlama Direktörü Yiğit Kalafatoğlu, 17 Şubat Cuma Günü 14:00’da gerçekleşecek olan “Perakende Sektöründe Dijital Pazarlama Uygulamaları” konulu webinarımıza; Desa Deri Yönetim Kurulu Üyesi Burçak Çelet konuk olacak.

Webinarlarımızla ilgili tüm detaylara sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilir, mobildevtv’ye abone olarak yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.İlgili İçerik
Duyurular

Turkcell 04.03.2024 Tarihli Planlı Çalışma

Değerli müşterimiz, Turkcell'de altyapı iyileştirme çalışması yapılacaktır.

selen guvenc Mart 1

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?

Mart ayının ilk webinarı olan, "SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?" konulu webinarımız, 1 Mart Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Şubat 21

Artan Tehdit: Hacktivist Hareketler

‘Hack’ ve ‘Aktivizm’ kelimelerinin birleştirilmesinden türetilen Hacktivizm, internet korsanı veya korsan gruplarının, sosyal ve politik mesajları iletme kaygısıyla, internet siteleri veya bilgisayar ağlarını hedef alan saldırılar gerçekleştirmesidir.

selen guvenc Şubat 8

“Göremediğin Şeyi Koruyamazsın”: Zombie ve Shadow API

BT modernizasyonu ve dijital dönüşüm girişimleri, daha hızlı yazılım dağıtım yaşam döngüleriyle birleştiğinde, kuruluşlar içindeki API ekosistemlerinin boyutunda ve ölçeğinde katlanarak bir artışa neden oldu.

selen guvenc Şubat 8

Kimlik Avı Saldırıları: İşinizi ve Kişisel Verilerinizi Koruma

Ekim ayında Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayı kutlandı. Temel mesajı basit ama güçlendiriciydi “farkındalık ve proaktif önlemler en iyi savunmamızdır.”

selen guvenc Şubat 8

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralarının İşlenmesi Hakkında Rehber

KVK Kurumu tarafından, elde edilmesi halinde mahiyeti gereği ilgili kişilerin diğer kişisel verilerine de erişim imkânı sağlayabilmesi sebebiyle mağduriyete yol açabilecek olan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) kimlik numaralarının işlenmesi faaliyetinde dikkat

selen guvenc Şubat 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.