Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

selen guvenc
Mart 6, 2023
  • 143

Mobildev olarak, ülkemizde meydana gelen deprem felaketi sebebiyle üzgün olduğumuzu ve depremden etkilenen herkesin yanında olduğumuzu bir kez daha vurgulamak istiyoruz.

TÜBİTAK, 6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremin doğrudan etkilediği 11 ilde yer alan üniversitelerde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile bu illerde ikamet eden doktora sonrası araştırmacılar ve bu iller dışındaki üniversitelerde öğrenim gören ancak depremden doğrudan etkilenen lisans, yüksek lisans, doktora öğrencileri ve doktora sonrası araştırmacılara destek vermek amacıyla BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programını başlattı.

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk. Bu program kapsamında devam eden Ar-Ge projelerimizde görev almak üzere; lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri ile doktora sonrası araştırmacılarının, 1-10 Mart 2023 tarihleri arasında https://ebideb.tubitak.gov.tr adresi üzerinden başvurularını bekliyoruz.İlgili İçerik
Duyurular

"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!

"Tüketici Gizliliği" konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mart 20

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor! Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Mart 10

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

selen guvenc Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

selen guvenc Mart 6

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

selen guvenc Mart 3

ChatGPT Uygulamalarını Arayanlar Siber Suçluların Hedefinde!

OpenAI'nin sohbet robotu ChatGPT'nin muazzam popülaritesi siber suçluların gözünden kaçmadı: Kullanıcıların, Windows ve Android kötü amaçlı yazılım indirmeleri ve kimlik avı sayfalarını ziyaret etmeleri için ChatGPT’yi deneme hevesinden yararlanıyorlar.

selen guvenc Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.