Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

selen guvenc
Ocak 9, 2023
  • 1865

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?" konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

Me Consultancy’ nin kurucusu Murat Erdör’ ün moderatörlüğünü yapacağı, Scalar Vision Kurucusu Bülent Demirhan ile Greyder E-Ticaret ve Dijital Pazarlama Direktörü Ceyhun Kuyumcu’ nun konuk olacağı ücretsiz webinarımıza katılımlarınızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

• Meta evren nedir?
• Metaverse pazarlama dünyasını nasıl etkileyecek?
• Metaverse pazarlaması trendi ve hızlı yükselişi
• Metaverse ile neler yapılabilir?
• Metaverse teknolojileri

Tarih: 20.01.2023 Cuma
Saat: 14.00 – 15.00
Etkinlik Linkihttps://www.youtube.com/watch?v=rbOaC3w6Uek

Webinarlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, mobildevtv’ ye abone olarak, yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.
İlgili İçerik
Duyurular

Hiper Segmentasyon: Pazarlama Stratejilerinde Yeni Bir Boyut

Günümüzde, pazarlama dünyası giderek daha karmaşık hale gelmekte ve tüketicilerin beklentileri sürekli olarak evrim geçirmektedir.

selen guvenc Aralık 7

KVK Kurulu'ndan Mağazalarda SMS ile Doğrulama Kodu Gönderilmesi Hakkında Hatırlatma

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, mağazalarda alışveriş sırasında ilgili kişilere SMS ile doğrulama kodu gönderilmesi suretiyle kişisel verilerin işlenmesine ilişkin iki kez kamuoyu duyurusu yayımlamıştı.

selen guvenc Aralık 7

Yeni Yılda Başarıya Ulaşın: Etkinliği Kanıtlanmış Pazarlama ve Satış Stratejileri

Yılın sona erdiği bu günlerde, şirketler yeni bir yıla adım atmanın heyecanını yaşarken, pazarlama ve satış stratejilerini gözden geçirerek başarılı bir yıl geçirmenin planlarını yapıyor.

selen guvenc Aralık 7

Siber Saldırıları Durdurmak İçin Farkındalığın Kurumsallaştırılması

Büyük ve orta ölçekli kuruluşlar her zaman siber saldırıları durduracak bir 'sihirli değnek' teknolojisi veya aracı umuyorlar, ancak siber güvenlik sektöründe öyle bir şey yok.

selen guvenc Aralık 7

Typoquatting: Yazım Hatasıyla Sahtekarlık

Typoquatting, kullanıcıların yapabileceği yaygın yazım hatalarını hedef alarak sahte web siteleri oluşturarak kişisel bilgileri çalmayı veya zararlı yazılımları yaymayı amaçlar.

selen guvenc Aralık 7

Her Yönü ile BEC

E-posta yoluyla yapılan saldırılar, siber suçluların kuruluş verilerini ele geçirmeye yönelik en sevilen yöntemlerinden biridir. Yalnızca 2022 yılında Ticari E-posta Güvenliği (BEC) saldırılarının sayısı iki katına çıktı.

selen guvenc Aralık 7

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.