Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Teknolojide Lider Kadınlar"

selen guvenc
Mart 1, 2023
  • 151

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, onuncu webinarı ile devam ediyor! "Teknolojide Lider Kadınlar" konulu webinarımız, 3 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

Me Consultancy’ nin kurucusu Murat Erdör’ ün moderatörlüğünü yapacağı, Çelebi Gıda CEO'su ve Teknolojide Kadın Derneğinde Yönetim Kurulu Üyesi olan Banu Arıduru’ nun konuk olacağı, ücretsiz webinarımıza katılımlarınızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

•  Kadınların teknoloji sektöründeki yeri                           
•  Teknolojide Kadın Derneği                                               
•  Teknolojinin pazarlama çalışmalarına etkileri
•  2023 senesinde beklenen pazarlama trendleri

Tarih: 03.03.2023 Cuma
Saat: 14.00 – 15.00
Etkinlik Linki: https://www.youtube.com/watch?v=5NrtqYdFnmo 

Webinarlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, mobildevtv’ ye abone olarak, yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.İlgili İçerik
Duyurular

"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!

"Tüketici Gizliliği" konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mart 20

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor! Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Mart 10

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

selen guvenc Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

selen guvenc Mart 6

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

selen guvenc Mart 3

ChatGPT Uygulamalarını Arayanlar Siber Suçluların Hedefinde!

OpenAI'nin sohbet robotu ChatGPT'nin muazzam popülaritesi siber suçluların gözünden kaçmadı: Kullanıcıların, Windows ve Android kötü amaçlı yazılım indirmeleri ve kimlik avı sayfalarını ziyaret etmeleri için ChatGPT’yi deneme hevesinden yararlanıyorlar.

selen guvenc Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.