Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

selen guvenc
Mayıs 20, 2024
  • 230

Mobildev ve Teknosa iş birliğinde gerçekleşecek oturumda, Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ve Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan ile birlikte, Mobildev’in müşterilerin dijital izlerini takip etmeye ve daha yüksek dönüşümler elde etmeye yardımcı olan veri odaklı pazarlama çözümü Infomize’ı konuşacağız. Müşteri etkileşimlerinin takip edilmesini sağlayan mikro servisler barındıran Infomize’ın; veri kalitesini artırma ve zenginleştirme, kitle analizi, hiper kişiselleştirme ve segmentasyon gibi özellikleriyle perakende sektöründe rekabet avantajı elde etmenin yollarını keşfedeceğiz. Teknosa'nın, Infomize ile gerçekleştirdiği iletişim kampanyalarındaki dönüşümler üzerinden örneklerle, konuyu daha yakından inceleyeceğiz.

Sizleri, uzmanlık sahnesindeki oturumumuza bekliyoruz.

Oturum Günü: 30 Mayıs 2024 Perşembe
Oturum Saati: 15:15 - 15:35
Oturum Salonu: Sahne 2 – Hall 4


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.