Perakende Günleri’nde Biz de Varız!

selen guvenc
Mayıs 30, 2023
  • 786

Soysal tarafından 22.si düzenlenecek olan ve Türkiye'deki en büyük iş dünyası organizasyonu olarak kabul edilen Perakende Günleri, bu yıl 'Dijital Dünya, Yeni Müşteri, Yeni Perakende, Yeni Dönem' ana teması ile 31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek. 

Perakende ve dijital ticaretin en büyük buluşması olan bu etkinlikte, Mobildev olarak zengin deneyimimiz ve teknolojik uzmanlığımızla, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkıda sağlamayı hedefliyoruz.

Hall 4’ te bulunacak standımıza gelerek, Mobildev’in ayrıcalıklı dünyası ve benzersiz ürünleriyle tanışabilir, ürünlerimizi deneyimleyebilir, etkinliğe özel oluşturduğumuz indirim fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. 

İki gün sürecek etkinlik boyunca 08:00-19:00 saatleri arasında standımızda sizleri bekliyor olacağız.

Etkinlik Bilgileri;

Tarih: 31 Mayıs - 1 Haziran
Yer: Haliç Kongre Merkezi
Stand No: 408 - Hall 


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"

İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!

selen guvenc Eylül 22

Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.

selen guvenc Eylül 13

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

selen guvenc Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

selen guvenc Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

selen guvenc Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

selen guvenc Eylül 13

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.