Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

selen guvenc
Mayıs 20, 2024
  • 439

Perakende ve dijital ticaretin en heyecan verici buluşması olan Perakende Günleri, bu yıl 29-30 Mayıs tarihlerinde İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor. Binlerce sektör temsilcisini bir araya getirecek olan etkinlik, perakende dünyasının geleceğini şekillendirecek önemli bir platform olacak.

Bu yılki ana tema “THE NEXT PHASE IN RETAIL, E-COMMERCE, DIGITALISATION” olarak belirlendi. Yani, perakende sektörünün dijital dönüşüm sürecindeki sonraki adımlarına odaklanacak ve katılımcılara geleceğin trendlerini ve fırsatlarını keşfetme şansı verecek.

Perakende Günleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektörün tüm kesimlerini bir araya getirecek. Perakendecilerden, AVM’lere, iş geliştiricilerden, teknoloji firmalarına ve tedarikçilere kadar geniş bir yelpazede katılımcılar etkinlik boyunca en son yenilikleri ve stratejileri paylaşacaklar.

Bu yılın dikkat çeken sponsorlarından biri de Mobildev! Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

Peki, Mobildev olarak Perakende Günleri'nde neler sunuyoruz?

Data-Driven Marketing:

Veri odaklı pazarlama stratejileri, günümüz perakende sektörünün vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Mobildev olarak, müşterilerinizin davranışlarını ve tercihlerini anlamak için en son veri analitiği tekniklerini kullanarak size rehberlik ediyoruz.

Consent Marketing:

Gizlilik ve veri koruması giderek daha önemli hale geliyor. Müşterilerinizin onayını alarak etkili bir şekilde pazarlama yapmanıza yardımcı oluyoruz. Böylece hem müşteri memnuniyetini artırıyor hem de yasal gerekliliklere uyum sağlıyorsunuz.

Inbound Marketing ve Outbound Marketing Çözümleri:

Mobildev olarak hem geleneksel hem de dijital pazarlama stratejilerinde size rehberlik ediyoruz. Müşterilerinizi çekmek ve elde tutmak için en etkili yöntemleri sunuyoruz.

Perakende Günleri'nde Mobildev standımızda buluşmak için sabırsızlanıyoruz! Sektördeki son yenilikleri keşfetmek ve bizimle birlikte dönüşüm yolculuğuna çıkmak için standımıza uğramayı unutmayın.

Perakende Günleri'nde görüşmek üzere!


Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Haziran 20

Generative AI: Üretken Yapay Zeka ile Yaratıcılığın Buluşması

Generative AI, kendinden öğrenen algoritmaları kullanarak yeni veriler oluşturabilen yapay zekâ sistemlerini ifade eder. Bu sistemler, önceden belirlenmiş bir kural seti veya model üzerinden gerçekçi ve özgün içerikler üretebilirler.

selen guvenc Mayıs 20

ISO/IEC 42001:2023 Yapay Zekâ Yönetim Sistemi

ISO/IEC 42001, kuruluşlar içerisinde Yapay Zekâ Yönetim Sisteminin (AIMS) kurulması, uygulanması, sürdürülmesi ve sürekli olarak iyileştirilmesine yönelik gereksinimleri belirleyen uluslararası bir standarttır.

selen guvenc Mayıs 20

Perakende Günleri Yaklaşıyor: Mobildev Standımıza Sizleri Bekliyoruz!

Mobildev olarak, Perakende Günleri’nde Kurumsal Mesajlaşma Sponsoru olarak yerimizi aldık. Hall 3’de bulunan 316 numaralı standımızda, sektördeki işletmelerin dönüşümüne katkı sağlayacak çözümlerimizi ve uzmanlığımızı sergileyeceğiz.

selen guvenc Mayıs 20

Mobildev&Teknosa 30 Mayıs'ta Perakende Günleri'nde!

Teknosa Müşteri Deneyimi, Crm ve Veri Analitiği Grup Müdürü Duygu Bayram ile Mobildev Kurucusu ve Genel Müdürü Ozan Özgür Erdoğan, uzmanlık sahnesinde gerçekleştireceğimiz oturumda bir araya geliyor!

selen guvenc Mayıs 20

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Mayıs 19

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.