SİU 2022 Kurultayı’nda Ar-Ge Bildirimizi Başarıyla Sunduk

selen guvenc
Mayıs 23, 2022
  • 2136

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliklerden biri olan, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen SİU 2022 Kurultayı’na, AR-GE Ekibi Teknik Lideri Doçent Doktor Faruk Serin ve Mert Atay ile katıldık. Bu kurultayda TUBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge projemiz Datamin 2 kapsamında geliştirdiğimiz “Yapılandırılmamış Dijital Belgelerin Düzeninin Çözümlenmesi İçin Bir Yaklaşım” isimli çalışmanın, akademik çıktısı olarak hazırlanan bildirinin sunumunu başarı ile tamamladık.  

Projemizin sunumunu gerçekleştiren Mert Atay konferans hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı;

“Konferans bizim için oldukça güzel geçti. Sunumumuzu konferans öncesinde hazırlayarak kayıt altına aldık ve online olarak sunduk. Başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Her sunum sonrası soru-cevap bölümünde canlı etkileşimimiz oldu. Bu bölümde dinleyiciler sorularını bizlere aktardılar. Ayrıca oturum başkanının bir sorusu oldu, sorusuna karşılık olarak Mobildev’in hizmet verdiği konular ve projemizin kullanım yönü hakkında ilave açıklamalar yaptık. Dinleyiciler ve oturum başkanı projemizi ilgi çekici bulduklarını ilettiler. Projemizin, sinir ağlarını kullanan çoğu projeden farklı olması sebebiyle öne çıktığını belirttiler. Genel olarak olumlu dönüşler aldık.”

Çalışmamızın ilgi uyandırması ve olumlu dönüşler almasının gururuyla, Mobildev olarak benimsediğimiz yenilikçi bakış açımız, sonsuz gelişme ve geliştirme isteğimiz ve omuz omuza çalıştığımız değerli ekibimizle birlikte başarılara imza atmaya devam ediyor, sizlerle de bu başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yerinde AR-GE merkezi olarak, proje iş birliklerimizle birlikte yeni projeler üzerinde çalışmaya ve yeni metotlar geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Çalışmamızla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Mobildev Blog | SİU 2022’de Ar-Ge Bildirimizi Sunuyoruzİlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Dönüşüm Oranı Optimizasyonu"

İş dünyasının önde gelen isimleri ile ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nin sezon finalini yapıyoruz!

selen guvenc Eylül 22

Bilgi Güvenliği İşletmeler İçin Neden Önemlidir?

Bir işletmenin çevrimiçi güvenliği söz konusu olduğunda şirketlerin, bir siber saldırının iş verilerinin kaybı, finansal maliyetler ve itibarın zarar görmesi gibi ciddi yansımalarını önlemek için proaktif ve dikkatli olmaları gerekir.

selen guvenc Eylül 13

SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) Güvenliği Neden Önemlidir?

Yeni kurulan girişimlerin çoğunluğunun web ve mobil üzerinden uygulamalar aracılığıyla faaliyet göstermesi nedeniyle SaaS (Hizmet Olarak Yazılım) uygulamaları, girişim endüstrisinin önemli bir parçası haline geldi.

selen guvenc Eylül 13

Yeni 'MMRat' Android Truva Atı Kullanıcılarını Hedefliyor

MMRat, ağ, ekran ve pil verileri, yüklü uygulamalar ve kişi listeleri dahil olmak üzere çok çeşitli cihaz verilerini ve kişisel bilgileri toplayabilir.

selen guvenc Eylül 13

Pusula Yazılım & Mobildev İş Ortaklığı ile Sağlık Sektöründe İzin Yönetimi

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile sağlanan entegrasyonlar sayesinde, 120’den fazla hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere birçok farklı çözüm sunulmaktadır.

selen guvenc Eylül 13

API Kalitesinin Müşteriye Olumlu Yansımaları

API kalitesi, bir kurumun dijital ürün ve hizmetlerinin etkinliğini belirler ve müşteri deneyimini zenginleştirir. API kalitesinin müşterilere sağladığı olumlu etkileri derinlemesine inceleyelim:

selen guvenc Eylül 13

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.