SİU 2022 Kurultayı’nda Ar-Ge Bildirimizi Başarıyla Sunduk

selen guvenc
Mayıs 23, 2022
  • 1536

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliklerden biri olan, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen SİU 2022 Kurultayı’na, AR-GE Ekibi Teknik Lideri Doçent Doktor Faruk Serin ve Mert Atay ile katıldık. Bu kurultayda TUBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge projemiz Datamin 2 kapsamında geliştirdiğimiz “Yapılandırılmamış Dijital Belgelerin Düzeninin Çözümlenmesi İçin Bir Yaklaşım” isimli çalışmanın, akademik çıktısı olarak hazırlanan bildirinin sunumunu başarı ile tamamladık.  

Projemizin sunumunu gerçekleştiren Mert Atay konferans hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı;

“Konferans bizim için oldukça güzel geçti. Sunumumuzu konferans öncesinde hazırlayarak kayıt altına aldık ve online olarak sunduk. Başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Her sunum sonrası soru-cevap bölümünde canlı etkileşimimiz oldu. Bu bölümde dinleyiciler sorularını bizlere aktardılar. Ayrıca oturum başkanının bir sorusu oldu, sorusuna karşılık olarak Mobildev’in hizmet verdiği konular ve projemizin kullanım yönü hakkında ilave açıklamalar yaptık. Dinleyiciler ve oturum başkanı projemizi ilgi çekici bulduklarını ilettiler. Projemizin, sinir ağlarını kullanan çoğu projeden farklı olması sebebiyle öne çıktığını belirttiler. Genel olarak olumlu dönüşler aldık.”

Çalışmamızın ilgi uyandırması ve olumlu dönüşler almasının gururuyla, Mobildev olarak benimsediğimiz yenilikçi bakış açımız, sonsuz gelişme ve geliştirme isteğimiz ve omuz omuza çalıştığımız değerli ekibimizle birlikte başarılara imza atmaya devam ediyor, sizlerle de bu başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yerinde AR-GE merkezi olarak, proje iş birliklerimizle birlikte yeni projeler üzerinde çalışmaya ve yeni metotlar geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Çalışmamızla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Mobildev Blog | SİU 2022’de Ar-Ge Bildirimizi Sunuyoruzİlgili İçerik
Duyurular

Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü

Dev webinar serimiz 5 aydır hız kesmeden devam ediyor! Nisan ayının ilk webinarı olan, "Pazarlamada Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetinin Ölçümü" konulu on ikinci webinarımız, 7 Nisan 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Nisan 7

"Tüketici Gizliliği" Webinarı Şimdi Youtube ve Spotify'da!

Tüketici Gizliliği konulu webinarımız; kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için Youtube, dinlemek isteyenler için Spotify kanallarımıza yüklenmiştir.

selen guvenc Mart 20

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor. Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Mart 10

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programımızın 2. Bölümü Yayında!

Pazarlama ekibimizden Selen Güvenç’ in moderatörlüğünde devam eden programımızın, ‘Çerez Yönetimi Hakkında’ konulu ikinci bölümünde, Mobildev Ürün Yöneticisi Meltem Kalaycı konuk oldu ve birbirinden değerli bilgiler paylaştı.

selen guvenc Mart 8

Mobildev Olarak TÜBİTAK BİÇABA Programı'na Katıldık

Mobildev olarak TÜBİTAK’ın çağrıya açtığı BİÇABA - Birlikte Çalışıp Birlikte Başaracağız Programı’na başvurumuzu yaparak projeye dahil olduk.

selen guvenc Mart 6

Microsoft 365 Defender İş E-Postası Ele Geçirme Saldırılarını Otomatik Olarak Engelliyor!

Microsoft, Ignite 2022'de Microsoft 365 Defender çözümünde yeni bir otomatik saldırı engelleme özelliğini tanıttı. Şirket, bu özelliğin artık kurumsal müşterileri iş e-postası ele geçirme (BEC) kampanyalarına karşı koruyabileceğini duyurdu.

selen guvenc Mart 3

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.