SİU 2022 Kurultayı’nda Ar-Ge Bildirimizi Başarıyla Sunduk

selen guvenc
Mayıs 23, 2022
  • 1261

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliklerden biri olan, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen SİU 2022 Kurultayı’na, AR-GE Ekibi Teknik Lideri Doçent Doktor Faruk Serin ve Mert Atay ile katıldık. Bu kurultayda TUBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge projemiz Datamin 2 kapsamında geliştirdiğimiz “Yapılandırılmamış Dijital Belgelerin Düzeninin Çözümlenmesi İçin Bir Yaklaşım” isimli çalışmanın, akademik çıktısı olarak hazırlanan bildirinin sunumunu başarı ile tamamladık.  

Projemizin sunumunu gerçekleştiren Mert Atay konferans hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı;

“Konferans bizim için oldukça güzel geçti. Sunumumuzu konferans öncesinde hazırlayarak kayıt altına aldık ve online olarak sunduk. Başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Her sunum sonrası soru-cevap bölümünde canlı etkileşimimiz oldu. Bu bölümde dinleyiciler sorularını bizlere aktardılar. Ayrıca oturum başkanının bir sorusu oldu, sorusuna karşılık olarak Mobildev’in hizmet verdiği konular ve projemizin kullanım yönü hakkında ilave açıklamalar yaptık. Dinleyiciler ve oturum başkanı projemizi ilgi çekici bulduklarını ilettiler. Projemizin, sinir ağlarını kullanan çoğu projeden farklı olması sebebiyle öne çıktığını belirttiler. Genel olarak olumlu dönüşler aldık.”

Çalışmamızın ilgi uyandırması ve olumlu dönüşler almasının gururuyla, Mobildev olarak benimsediğimiz yenilikçi bakış açımız, sonsuz gelişme ve geliştirme isteğimiz ve omuz omuza çalıştığımız değerli ekibimizle birlikte başarılara imza atmaya devam ediyor, sizlerle de bu başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yerinde AR-GE merkezi olarak, proje iş birliklerimizle birlikte yeni projeler üzerinde çalışmaya ve yeni metotlar geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Çalışmamızla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Mobildev Blog | SİU 2022’de Ar-Ge Bildirimizi Sunuyoruzİlgili İçerik
Duyurular

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri" konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Aralık 2

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

selen guvenc Kasım 30

Siber Güvenlikte Uyumluluğun Rolü

Siber güvenlik, karmaşık ama temel bir sistemdir; açıkça tanımlanmış kurallara, sınırlara, düzenlemelere ve yönergelere ihtiyaç duyar.

selen guvenc Kasım 30

Futbol Kulüpleri Siber Savunmalarını Neden Artırmalı?

Genel olarak spora ve özellikle Avrupa futboluna olan hayranlığımız -ve birçokları için saplantımız- en üst düzey sporcuların oyunlarına kattığı ilham verici beceri, fiziksel güç, takım çalışması ve hızdan besleniyor.

selen guvenc Kasım 30

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

selen guvenc Kasım 30

Pazarlamada Veri Analitiği Neden Önemli?

Pazarlama, tüm işletmelerin ayrılmaz bir parçasıdır, bu nedenle sorunsuz ve gereksinimleri karşılayabilen bir pazarlama stratejisine sahip olmak çok önemlidir.

selen guvenc Kasım 30

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.