SİU 2022 Kurultayı’nda Ar-Ge Bildirimizi Başarıyla Sunduk

selen guvenc
Mayıs 23, 2022
  • 2470

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliklerden biri olan, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen SİU 2022 Kurultayı’na, AR-GE Ekibi Teknik Lideri Doçent Doktor Faruk Serin ve Mert Atay ile katıldık. Bu kurultayda TUBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge projemiz Datamin 2 kapsamında geliştirdiğimiz “Yapılandırılmamış Dijital Belgelerin Düzeninin Çözümlenmesi İçin Bir Yaklaşım” isimli çalışmanın, akademik çıktısı olarak hazırlanan bildirinin sunumunu başarı ile tamamladık.  

Projemizin sunumunu gerçekleştiren Mert Atay konferans hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı;

“Konferans bizim için oldukça güzel geçti. Sunumumuzu konferans öncesinde hazırlayarak kayıt altına aldık ve online olarak sunduk. Başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Her sunum sonrası soru-cevap bölümünde canlı etkileşimimiz oldu. Bu bölümde dinleyiciler sorularını bizlere aktardılar. Ayrıca oturum başkanının bir sorusu oldu, sorusuna karşılık olarak Mobildev’in hizmet verdiği konular ve projemizin kullanım yönü hakkında ilave açıklamalar yaptık. Dinleyiciler ve oturum başkanı projemizi ilgi çekici bulduklarını ilettiler. Projemizin, sinir ağlarını kullanan çoğu projeden farklı olması sebebiyle öne çıktığını belirttiler. Genel olarak olumlu dönüşler aldık.”

Çalışmamızın ilgi uyandırması ve olumlu dönüşler almasının gururuyla, Mobildev olarak benimsediğimiz yenilikçi bakış açımız, sonsuz gelişme ve geliştirme isteğimiz ve omuz omuza çalıştığımız değerli ekibimizle birlikte başarılara imza atmaya devam ediyor, sizlerle de bu başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yerinde AR-GE merkezi olarak, proje iş birliklerimizle birlikte yeni projeler üzerinde çalışmaya ve yeni metotlar geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Çalışmamızla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Mobildev Blog | SİU 2022’de Ar-Ge Bildirimizi Sunuyoruzİlgili İçerik
Duyurular

2024'te Dijital Reklamcılıkta Yeni Yönelimler: Programatik Reklamın Geleceği

Dijital reklamcılık, sürekli olarak evrilen ve değişen bir alan. Teknolojideki hızlı ilerlemeler ve tüketici davranışlarındaki değişimler, pazarlamacıları sürekli olarak yeni yöntemler aramaya yönlendiriyor. Bu yönelimlerden biri de programatik reklam.

selen guvenc Nisan 4

Acil Durumlarda Hızla Koordine Olun!

Doğal afetler, yangınlar, sağlık krizleri, toplumsal olaylar gibi beklenmedik durumlar, ani müdahale ve koordinasyon gerektirir. Bu noktada, hızlı ve etkili bir iletişim ve yönetim sistemi, yaşanan krizlerin etkilerini en aza indirmekte hayati önem taşır.

selen guvenc Nisan 4

Google İzin Modu V2: Barış Gürbüzler'den Tavsiyeler

Barış Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin nasıl çalıştığını, işletmelerin bu modu nasıl kullanabileceğini ve bu kullanımın pazarlama stratejilerine nasıl etki edebileceğini detaylı bir şekilde anlattı.

selen guvenc Nisan 4

QR Kodlu Kimlik Avı Saldırıları: Tehdit Aktörleri Artık Sizden Online Alışveriş Yapıyor

Son yıllarda QR kodları eskisinden daha verimli ve kullanışlı bir şekilde yeniden ortaya çıkan birçok teknolojiden biri oldu.

selen guvenc Nisan 4

İşletmeler 2024'te Riskleri Nasıl Azaltabilir ve Uyumluluğu Nasıl Koruyabilir?

Hassas içerik iletişimlerinin gizliliğini ve uyumluluğunu yönetmenin zor olmasının bir nedeni de, pek çok ortak aracın silolarda bulunması ve farklı bir çağda geliştirilmiş olmasıdır. Peki 2024'te dikkat edilmesi gereken diğer önemli konular nelerdir?

selen guvenc Nisan 4

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 19 Nisan Cuma günü gerçekleşecek olan "Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!" konulu on dördüncü webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Nisan 4

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.