Ticimax ile E-Ticaret Sohbetleri' nin Ankara Etkinliğine Katıldık

selen guvenc
Kasım 8, 2023
  • 392

Geçtiğimiz 31 Ekim 2023 tarihinde, değerli iş ortağımız Ticimax tarafından Ankara CoZone'da gerçekleşen "E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları" konulu etkinlik, iş dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Etkinliğin moderatörlüğünü Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nde bize değerli katkılarıyla eşlik eden Murat Erdör üstlendi. E-ticaret dünyasına ilgi duyan pek çok kişi, yeni bilgiler edinme ve sektörün önde gelen isimleriyle tanışma fırsatı buldu.

Etkinliğe konuk olarak katılan şirketimizin Satış ve Pazarlama Müdürü Vedat Aybar, e-ticaretin vazgeçilmez unsurlarından biri olan SMS pazarlama ve çerez yönetimi konularında sahip olduğu bilgi ve deneyimleri paylaşarak, katılımcılara değerli ipuçları sundu.

Etkinlik süresince, katılım oldukça yüksekti. E-ticaret dünyasının ileri düzey konularının ele alındığı bu etkinlik, iş dünyasının çeşitli sektörlerinden gelen katılımcıları bir araya getirerek, farklı bakış açıları ve deneyimlerin paylaşılmasına olanak tanıdı.

Değerli iş ortağımız Ticimax’ a teşekkür ederiz.

Gelişmelerimizden haberdar olmak ve fırsatlarımızdan faydalanmak için; bültenimize abone olmayı ve bizi takip etmeyi unutmayın!


İlgili İçerik
Duyurular

Turkcell 04.03.2024 Tarihli Planlı Çalışma

Değerli müşterimiz, Turkcell'de altyapı iyileştirme çalışması yapılacaktır.

selen guvenc Mart 1

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?

Mart ayının ilk webinarı olan, "SEO ve İçerik Pazarlama için ChatGPT Nasıl Kullanılır?" konulu webinarımız, 1 Mart Cuma Günü gerçekleşecek.

selen guvenc Şubat 21

Artan Tehdit: Hacktivist Hareketler

‘Hack’ ve ‘Aktivizm’ kelimelerinin birleştirilmesinden türetilen Hacktivizm, internet korsanı veya korsan gruplarının, sosyal ve politik mesajları iletme kaygısıyla, internet siteleri veya bilgisayar ağlarını hedef alan saldırılar gerçekleştirmesidir.

selen guvenc Şubat 8

“Göremediğin Şeyi Koruyamazsın”: Zombie ve Shadow API

BT modernizasyonu ve dijital dönüşüm girişimleri, daha hızlı yazılım dağıtım yaşam döngüleriyle birleştiğinde, kuruluşlar içindeki API ekosistemlerinin boyutunda ve ölçeğinde katlanarak bir artışa neden oldu.

selen guvenc Şubat 8

Kimlik Avı Saldırıları: İşinizi ve Kişisel Verilerinizi Koruma

Ekim ayında Ulusal Siber Güvenlik Farkındalık Ayı kutlandı. Temel mesajı basit ama güçlendiriciydi “farkındalık ve proaktif önlemler en iyi savunmamızdır.”

selen guvenc Şubat 8

Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaralarının İşlenmesi Hakkında Rehber

KVK Kurumu tarafından, elde edilmesi halinde mahiyeti gereği ilgili kişilerin diğer kişisel verilerine de erişim imkânı sağlayabilmesi sebebiyle mağduriyete yol açabilecek olan Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) kimlik numaralarının işlenmesi faaliyetinde dikkat

selen guvenc Şubat 8

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.