Argeset Yazılım Dan. San. Tic. Ltd. Şti.

Argeset Yazılım olarak 18 yıldır firmalara CRM ve İş Süreçleri Yönetimi çözümleri sunuyoruz. Bu tecrübemiz ile geliştirdiğimiz SetXRM ile tüm operasyonel süreçlerinizi bulut üzerinden yönetmenizi sağlıyoruz. Kod yazarak haftalar hatta aylar süren projeleri, SetXRM sayesinde iş süreçleri optimizasyonlarını 5 günde, özel projeleri 2 ayda bitiriyoruz. SetXRM  ayrıca ekranları herhangi bir kod çalışmasına ve yazılımcıya ihtiyaç kalmadan ve modül sınırlaması olmadan firmanıza özel tasarlayabildiğimiz veya vereceğimiz eğitim ile kendi ekranlarınızı kendiniz oluşturabileceğiniz bir Low Code Development Platform ‘dur.

Ürün Kartı

 • Setxrm

  LABORATUVAR YÖNETİMİ

  Numune Kabul, Analiz, Raporlama, CRM, Sarf Malzeme, Cihazlar ve diğer tüm ISO 17025 Standartları süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

  CRM SATIŞ YÖNETİMİ

  Satış tekliflerinizi çok kısa sürede hazırlar, teklif ve ürün bazlı karlılığınızı gösterir, önceki satış fiyatlarınızı kontrol ederek size yardımcı olur.

  HASAR TAKİP YÖNETİMİ

  Müşteri kayıt hasar kayıt belgeleri, Exper atamaları, performans ölçümleri, hasarlı araçlarının fotoğraf yüklemeleri ve cari ödeme takiplerini kolayca yapabilirsiniz.

  BAYİ YÖNETİMİ

  Bayi veya servis noktalarınızı tek sistem üzerinden kontrol edip , bayi sipariş, servis, sevk, iş emri, montaj ve hak edişleri sistem üzerinden yönetebilirsiniz.

  SERVİS YÖNETİMİ

  Ürün ve hizmetlerinizin satış sonrası desteklerini, periyodik bakımlarını takip eder buna bağlı servis gelir ve giderlerinizi tek noktadan kontrol eder.

  ASANSÖR İŞ SÜREÇLERİ

  Asansör İş Süreçleri Yazılımı ile, keşiflerinizi, tekliflerinizi, periyodik bakımlarınızı ve daha bir çok bilgiyi SetXRM ile kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  ESTETİK MERKEZLERİ YÖNETİMİ

  SetXRM ile Estetik Merkezi Yönetimi ile randevu süreçleri, yapılan operasyonun öncesi ve sonrası fotoğrafları, tahsilat takibi gibi süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

  DİNAMİK RAPORLAMA

  Hazır raporlara ilave olarak istediğiniz raporları üç boyutlu grafikler ile birlikte bir saatte hazırlayıp seçtiğiniz kriterlere göre çalıştırabilirsiniz.

  PAZARLAMA YÖNETİMİ

  Kampanya ve duyurularınızı istediğiniz müşteri kitlelerine doğru biçimde ve doğru zamanda ulaşmasını sağlar karşılığında satışlarınızı artırır.

  MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  Mevcut müşterileri elde tutmak yeni müşteriler kazanmaktan 5 kat daha az maliyetlidir, müşteri hizmetleri satış sürecinden müşteri yaşam süresince devam eder.

  SATIN ALMA YÖNETİMİ

  Satın alma taleplerini, teklifleri, siparişleri ve ürün kabullerini tek noktadan kontrol eder tüm onay süreçlerini ilgili birimlere raporlar. Tedarikçi değerlendirmesi yapmanıza yardımcı olur.

  ÜRETİM YÖNETİMİ (MRP II)

  İş emirlerini, operasyonları, iş istasyonlarını ve reçeteleri tek noktadan yöneterek üretim planlarınızı optimize eder ve maliyetlerinizi düşürür.

  ANALİTİK CRM YÖNETİMİ

  Analitik CRM çözümleri satış ve pazarlama giderlerini %10 azaltır, müşteri memnuniyeti %6,  müşteri kazanma oranında %8  ve  satışlarda %10 artış sağlar.

  SÖZLEŞME YÖNETİMİ

  Farklı tarihlerde başlayan sözleşmelerinizi tek noktadan takip eder, faturaları otomatik keser, sözleşeme bitiş sürelerini belli periyotlarda raporlar.

  SAHA SATIŞ YÖNETİMİ

  Saha satış ekibi müşteri bilgilerine erişerek sipariş verip aktivitelerini girebilir, müşteri yerinde bulundukları zaman anlık olarak takip edilebilir.

  İHALE VE PROJE YÖNETİMİ

  İhaleleri rakip ürün fiyat analizi yaparak takip eder, bağlı projeleri her aşamada anlık maliyetini, tamamlanma yüzdesini, proje verimliliğini hesaplar.

  ÖDEME YÖNETİMİ

  SetXRM ile Tüm firmalar için kolayca entegre edilebilen sanal pos ödeme çözümlerimiz türkiyedeki 27 banka ile entegre çalışabilen bir ödeme yönetimi ‘dir.

  İNTERAKTİF CRM YÖNETİMİ

  Günümüz pazarlama araçlarından olan Sosyal Medya pazarlama interaktif CRM in alt yapısını oluşturur ve insanlar ile etkili iletişim yöntemlerini verir.

  RFID DEMİRBAŞ YÖNETİMİ

  Çalışma lokasyonlarınız nerde olursa olsun tek noktadan Tüm Demirbaş ve sabit kıymetlerinizi  SetXRM RFID demirbaş yönetimi ile takip edebilirsiniz.

  ENTEGRASYON

  Ticari yazılımınız, web sayfanız, B2B , B2C, Outlook, IVR, PDKS veya diğer uygulamalar ile Rest API ile anında entegrasyon yapabilirsiniz.

  İŞ AKIŞLARI YÖNETİMİ

  Şirket içinde oluşturulan tüm görevleri ve bunların gerçekleşme süreçlerini takip eder ve içerisinde bulunan ISO kalite sistemleri ile entegre çalışır.

  İNTERAKTİF CRM YÖNETİMİ

  Günümüz pazarlama araçlarından olan Sosyal Medya pazarlama interaktif CRM in alt yapısını oluşturur ve insanlar ile etkili iletişim yöntemlerini verir.

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014