interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

interMEDIA Yazılım 1997 yılından beri sadece sağlık sektörü için yazılım geliştirmektedir. Baş döndürücü bir hızla büyüyen sağlık sektörünün ihtiyaçlarını proaktif bir yaklaşım tarzı ile sezebilen ve bu konularda kaslarını güçlendirmiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Bankomatik insansız hasta takip sistemi, sağlık iş zekası uygulaması, mobil yönetici uygulaması gibi birçok sektör ilklerine imza atmıştır. Hastane bilgi ve yönetim sistemi ürünleri birçok üniversitede ders olarak okutulmakta olup, her yıl yüzlerce yeni mezun, interMEDIA HBYS ürünlerini bilerek iş hayatına adım atmaktadır. SGK ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm yeterlilikleri başarı ile tamamlamıştır.

interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )
Ürün Kartı
 • PACS

  Yaygın birçok laboratuvar ile tam entegre çalışabilir, Ahenk Laboratuvarı, Medilab Laboratuvarı, E-Lab Laboratuvarı, BioLab Laboratuvarı, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı.

  Yeni hasta kaynağı yaratmak ve bölgenizde bilinirliğinizi artırmak için tam entegre çalışma.

  İPACS ürünü ve worklist, interMEDIA Yazılım tarafından geliştirilmiş olup değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Baymak’la 360 Derece İzin Yönetimi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni ile hizmet vermektedir.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

InterMEDIA ile Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

Mobildev, sağlık sektöründe ‘Hastane Otomasyonu’ yazılımı geliştiren iş ortağı InterMEDIA ile veri işleme ve iletişim izinlerinin onayı ayrıca İYS'ye aktarımı konusunda çözüm sunuyor.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

İzinli Verileri Microsoft Dynamics 365 CRM ile Tutun

Mobildev, Microsoft Dynamics 365, WordPress, Web, Power BI, Android, ve IOS mobil platformları ile son teknolojileri kullanarak kullanıcı deneyimini ön planda tutan yenilikçi yazılım projeleri sağlayan entegratör iş ortağımız Omerd

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

Kişisel Verileri Koruma Kurulu Ceza Uygulamaları

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, Veri Sorumluları Sicili’ne (VERBİS) kayıt ve bildirim yükümlülüğünü yerine getirmediği tespit edilen veri sorumluları hakkında para cezası uygulamaya başladığını duyurdu.

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Setrow Entegrasyonu İle İzin Yönetimi

Mobildev, başta e-posta ile pazarlama olmak üzere çok kanallı pazarlama çözümleri sağlayan iş ortağı Setrow, 10 yılı aşkın süredir birçok sektörden yüzlerce markaya hizmetlerini kendi yazılım teknolojileri ve donanım altyapısıyla sunarken...

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Nebim V3’te İzinli Veri Tabanı Yönetimi

Mobildev, iş ortağı Nebim ile birlikte, mağazacılık sektöründe yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

 Mart  30, 2022