interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

interMEDIA Yazılım 1997 yılından beri sadece sağlık sektörü için yazılım geliştirmektedir. Baş döndürücü bir hızla büyüyen sağlık sektörünün ihtiyaçlarını proaktif bir yaklaşım tarzı ile sezebilen ve bu konularda kaslarını güçlendirmiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Bankomatik insansız hasta takip sistemi, sağlık iş zekası uygulaması, mobil yönetici uygulaması gibi birçok sektör ilklerine imza atmıştır. Hastane bilgi ve yönetim sistemi ürünleri birçok üniversitede ders olarak okutulmakta olup, her yıl yüzlerce yeni mezun, interMEDIA HBYS ürünlerini bilerek iş hayatına adım atmaktadır. SGK ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm yeterlilikleri başarı ile tamamlamıştır.

interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )
Ürün Kartı
 • PACS

  Yaygın birçok laboratuvar ile tam entegre çalışabilir, Ahenk Laboratuvarı, Medilab Laboratuvarı, E-Lab Laboratuvarı, BioLab Laboratuvarı, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı.

  Yeni hasta kaynağı yaratmak ve bölgenizde bilinirliğinizi artırmak için tam entegre çalışma.

  İPACS ürünü ve worklist, interMEDIA Yazılım tarafından geliştirilmiş olup değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri" konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Aralık  2, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "E-Ticarette İzinli Pazarlama"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin beşincisi "E-Ticarette İzinli Pazarlama" konulu webinarımız, 2 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  22, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin dördüncüsü Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri konulu webinarımız, 18 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  11, 2022