interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

interMEDIA Yazılım 1997 yılından beri sadece sağlık sektörü için yazılım geliştirmektedir. Baş döndürücü bir hızla büyüyen sağlık sektörünün ihtiyaçlarını proaktif bir yaklaşım tarzı ile sezebilen ve bu konularda kaslarını güçlendirmiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Bankomatik insansız hasta takip sistemi, sağlık iş zekası uygulaması, mobil yönetici uygulaması gibi birçok sektör ilklerine imza atmıştır. Hastane bilgi ve yönetim sistemi ürünleri birçok üniversitede ders olarak okutulmakta olup, her yıl yüzlerce yeni mezun, interMEDIA HBYS ürünlerini bilerek iş hayatına adım atmaktadır. SGK ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm yeterlilikleri başarı ile tamamlamıştır.

interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

Ürün Kartı

 • PACS

  Yaygın birçok laboratuvar ile tam entegre çalışabilir, Ahenk Laboratuvarı, Medilab Laboratuvarı, E-Lab Laboratuvarı, BioLab Laboratuvarı, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı.

  Yeni hasta kaynağı yaratmak ve bölgenizde bilinirliğinizi artırmak için tam entegre çalışma.

  İPACS ürünü ve worklist, interMEDIA Yazılım tarafından geliştirilmiş olup değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014