interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

interMEDIA Yazılım 1997 yılından beri sadece sağlık sektörü için yazılım geliştirmektedir. Baş döndürücü bir hızla büyüyen sağlık sektörünün ihtiyaçlarını proaktif bir yaklaşım tarzı ile sezebilen ve bu konularda kaslarını güçlendirmiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Bankomatik insansız hasta takip sistemi, sağlık iş zekası uygulaması, mobil yönetici uygulaması gibi birçok sektör ilklerine imza atmıştır. Hastane bilgi ve yönetim sistemi ürünleri birçok üniversitede ders olarak okutulmakta olup, her yıl yüzlerce yeni mezun, interMEDIA HBYS ürünlerini bilerek iş hayatına adım atmaktadır. SGK ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm yeterlilikleri başarı ile tamamlamıştır.

interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )
Ürün Kartı
 • PACS

  Yaygın birçok laboratuvar ile tam entegre çalışabilir, Ahenk Laboratuvarı, Medilab Laboratuvarı, E-Lab Laboratuvarı, BioLab Laboratuvarı, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı.

  Yeni hasta kaynağı yaratmak ve bölgenizde bilinirliğinizi artırmak için tam entegre çalışma.

  İPACS ürünü ve worklist, interMEDIA Yazılım tarafından geliştirilmiş olup değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Tüketici Gizliliği"

Dev webinar serimiz, on birinci webinarı ile devam ediyor. Tüketici Gizliliği konulu webinarımız, 17 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Mart  10, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Teknolojide Lider Kadınlar"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, onuncu webinarı ile devam ediyor! Teknolojide Lider Kadınlar konulu webinarımız, 3 Mart 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Mart  1, 2023
İş Ortaklığı

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programı Başlıyor!

Kısa bilgiler ile ufkunuzu genişleteceğiniz “Mobildev ile Kısa Kısa” programımız başlıyor!

 Şubat  23, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  27, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  9, 2023
İş Ortaklığı

PersonaClick Entegrasyonu ile Ret Bildirimi & SMS Gönderimi

Dijital dönüşümün çokça hissedildiği bu dönemde, çok kanallı pazarlama platform sağlayıcıları ile oluşturduğumuz iş ortaklığı ile müşterilerin pazarlama ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlıyoruz.

 Aralık  30, 2022