interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )

interMEDIA Yazılım 1997 yılından beri sadece sağlık sektörü için yazılım geliştirmektedir. Baş döndürücü bir hızla büyüyen sağlık sektörünün ihtiyaçlarını proaktif bir yaklaşım tarzı ile sezebilen ve bu konularda kaslarını güçlendirmiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Bankomatik insansız hasta takip sistemi, sağlık iş zekası uygulaması, mobil yönetici uygulaması gibi birçok sektör ilklerine imza atmıştır. Hastane bilgi ve yönetim sistemi ürünleri birçok üniversitede ders olarak okutulmakta olup, her yıl yüzlerce yeni mezun, interMEDIA HBYS ürünlerini bilerek iş hayatına adım atmaktadır. SGK ve Sağlık Bakanlığı ile ilgili tüm yeterlilikleri başarı ile tamamlamıştır.

interMEDIA Yazılım ( interMEDIA HBYS )
Ürün Kartı
 • PACS

  Yaygın birçok laboratuvar ile tam entegre çalışabilir, Ahenk Laboratuvarı, Medilab Laboratuvarı, E-Lab Laboratuvarı, BioLab Laboratuvarı, Synevo Laboratuvarı, Centro Laboratuvarı.

  Yeni hasta kaynağı yaratmak ve bölgenizde bilinirliğinizi artırmak için tam entegre çalışma.

  İPACS ürünü ve worklist, interMEDIA Yazılım tarafından geliştirilmiş olup değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 28 Haziran Cuma günü gerçekleşecek olan "Siber Saldırıların Anatomisi: Gerçekleşme ve Önleme Yolları" konulu on sekizinci webinarı ile devam ediyor.

 Haziran  20, 2024
İş Ortaklığı

Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 24 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sosyal Medyada İtibar ve Kriz Yönetimi" konulu on altıncı webinarı ile devam ediyor.

 Mayıs  19, 2024
İş Ortaklığı

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'nda Yapılan Değişiklikler Hakkında

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun GDPR ile uyumlu hale getirilmesine ilişkin değişiklikleri de içeren kanuni düzenleme 12 Mart 2024 tarihli ve 32487 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı.

 Mart  15, 2024
İş Ortaklığı

Sağlık Sektöründe Devrim Yaratan Dijital Pazarlama Stratejileri

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 10 Mayıs Cuma günü gerçekleşecek olan "Sağlık Sektöründe Devrim Yaratan Dijital Pazarlama Stratejileri" konulu on beşinci webinarı ile devam ediyor.

 Mayıs  3, 2024
İş Ortaklığı

Pazarlama Çalışmalarında Yapay Zeka' dan Nasıl Faydalanabiliriz?

Pazarlama alanında sektörün uzman isimlerini, sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz! Yeni sezonun ikinci etkinliği olan, "Pazarlama Çalışmalarında Yapay Zeka’ dan Nasıl Faydalanabiliriz?” konulu webinarımız, 27 Ekim Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ekim  20, 2023
İş Ortaklığı

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri' nin Ankara Etkinliğinde Buluşuyoruz!

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 31 Ekim günü Ankara’ da düzenlenecek olan ‘E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları’ konulu etkinlikte, şirketimizin Satış ve Pazarlama Müdürü Vedat Aybar, bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaşacak.

 Ekim  11, 2023