IOVA

Sağlık sektörüne yazılım çözümleri üretmek amacıyla İova Yazılımevi‘nde başladığımız faaliyetlerimizin ilk önemli adımı olan, 1996 yılında Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı işbirliği ile geliştirdiğimiz Hasta Takip Sistemi olan MEDİC® programımızla sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Sağlık sektöründeki farklı branşlara da yazılım çözümleri üretmeye devam ederek başarı çıtamızı yükseltmeye devam ettik. Hızla gelişen özel sağlık sektöründeki yazılım otomasyonu taleplerine, 2002 yılında geliştirdiğimiz Klinik Otomasyon Sistemi olan CLINIX® programımızı geliştirerek cevap verdik. Türkiye’deki İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi alanındaki gelişmeleri öngörerek, 2006 yılından itibaren İova Yazılımevi‘ndeki İş Sağlığı ve İş Güvenliği Takip Sistemi çalışmalarımızla sektörde bir ilke daha imza attık. Geliştirdiğimiz MEDİCİSG® yazılımıyla, başta sanayi ve sağlık kuruluşları olmak üzere kamu ve özel sektörlerdeki İşyeri Sağlığı ve İş Güvenliği Otomasyonu taleplerine cevap verdik. 2015 yılında başladığı; ‘‘yeni teknoloji, yeni platform ve yeni çözümler’’ sloganıyla başladığı bu yolculuğunda, proje deneyiminin verdiği güçle kısa zamanda önemli bir mesafe katettik. Bu yolculukta OpenOHS® markasıyla Java EE teknolojisiyle geliştirdiğimiz web tabanlı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yazılım Sistemi projemizin önce SE Standart Edition, sonra PRO Professional Edition sürümlerimizi çıkararak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. 2017 yılının başında EE Enterprise Edition versiyonunu kullanıma sunduğumuz OpenOHS® ürünümüzle kurumsal çözüm odaklı taleplerin ilgisini çekmeyi başardık. Bu doğrultuda kurumsal kullanıcılarımızı referanslarımıza katarak yazılım çözümlerimizi çeşitlendirmeye başladık. Şimdiden proje hazırlıklarına başladığımız yeni ürünlerimizle 2018 yılından itibaren kurumsal kullanıcı gruplarının “farkındalık odaklı iş güvenliği kültürü” anlayışıyla dikkatlerini çekmeyi hedefliyoruz. İova Yazılımevi’nde sağlık, güvenlik ve çevre sektörlerine yönelik otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışan ekiplerimiz, kullanıcılarımıza etkin, esnek, dinamik ve geliştirilmeye açık dost yazılım çözümlerini iovasoft® markamızla sunmaya devam edecek.

Ürün Kartı
 • OPEN OHS

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılım Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • OPEN RAS

  Uzaktan Denetim Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • OPEN OBS

  Olay Bildirim Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Çerez Yönetimi Webinarlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Mobildev olarak, KVK Kurulu’ nun çerez uygulamaları hakkında rehber yayınlamasıyla birlikte 10’un üzerinde ücretsiz webinar düzenledik.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Eren Perakende Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Eren Perakende, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi sağlayan İVT ve İVT Lite servislerini, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Greyder’in İzin Yönetiminde Tercihi; Mobildev

66 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, 3 kıtaya yayılan satış ağıyla ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

 Temmuz  6, 2022
İş Ortaklığı

Next4biz Servislerinde Mobildev Çözümleri

"No-code” kurumsal çözümlerin mimarı Next4biz; kurumlara İş Süreçleri Yönetimi (BPM), Müşteri Hizmetleri Yönetimi (CSM) ve Pazarlama ve Satış Yönetimi (CRM) çözümleri sunuyor.

 Ağustos  5, 2022
İş Ortaklığı

Baymak’la 360 Derece İzin Yönetimi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni ile hizmet vermektedir.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

InterMEDIA ile Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

Mobildev, sağlık sektöründe ‘Hastane Otomasyonu’ yazılımı geliştiren iş ortağı InterMEDIA ile veri işleme ve iletişim izinlerinin onayı ayrıca İYS'ye aktarımı konusunda çözüm sunuyor.

 Mayıs  31, 2022