IOVA

Sağlık sektörüne yazılım çözümleri üretmek amacıyla İova Yazılımevi‘nde başladığımız faaliyetlerimizin ilk önemli adımı olan, 1996 yılında Türk Kulak Burun Boğaz Vakfı işbirliği ile geliştirdiğimiz Hasta Takip Sistemi olan MEDİC® programımızla sektörde adımızdan söz ettirmeyi başardık. Sağlık sektöründeki farklı branşlara da yazılım çözümleri üretmeye devam ederek başarı çıtamızı yükseltmeye devam ettik. Hızla gelişen özel sağlık sektöründeki yazılım otomasyonu taleplerine, 2002 yılında geliştirdiğimiz Klinik Otomasyon Sistemi olan CLINIX® programımızı geliştirerek cevap verdik. Türkiye’deki İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi alanındaki gelişmeleri öngörerek, 2006 yılından itibaren İova Yazılımevi‘ndeki İş Sağlığı ve İş Güvenliği Takip Sistemi çalışmalarımızla sektörde bir ilke daha imza attık. Geliştirdiğimiz MEDİCİSG® yazılımıyla, başta sanayi ve sağlık kuruluşları olmak üzere kamu ve özel sektörlerdeki İşyeri Sağlığı ve İş Güvenliği Otomasyonu taleplerine cevap verdik. 2015 yılında başladığı; ‘‘yeni teknoloji, yeni platform ve yeni çözümler’’ sloganıyla başladığı bu yolculuğunda, proje deneyiminin verdiği güçle kısa zamanda önemli bir mesafe katettik. Bu yolculukta OpenOHS® markasıyla Java EE teknolojisiyle geliştirdiğimiz web tabanlı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yazılım Sistemi projemizin önce SE Standart Edition, sonra PRO Professional Edition sürümlerimizi çıkararak kullanıcılarımızın hizmetine sunduk. 2017 yılının başında EE Enterprise Edition versiyonunu kullanıma sunduğumuz OpenOHS® ürünümüzle kurumsal çözüm odaklı taleplerin ilgisini çekmeyi başardık. Bu doğrultuda kurumsal kullanıcılarımızı referanslarımıza katarak yazılım çözümlerimizi çeşitlendirmeye başladık. Şimdiden proje hazırlıklarına başladığımız yeni ürünlerimizle 2018 yılından itibaren kurumsal kullanıcı gruplarının “farkındalık odaklı iş güvenliği kültürü” anlayışıyla dikkatlerini çekmeyi hedefliyoruz. İova Yazılımevi’nde sağlık, güvenlik ve çevre sektörlerine yönelik otomasyon ihtiyaçlarına cevap vermek için çalışan ekiplerimiz, kullanıcılarımıza etkin, esnek, dinamik ve geliştirilmeye açık dost yazılım çözümlerini iovasoft® markamızla sunmaya devam edecek.

Ürün Kartı
 • OPEN OHS

  İş Sağlığı ve Güvenliği Yazılım Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • OPEN RAS

  Uzaktan Denetim Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • OPEN OBS

  Olay Bildirim Sistemi

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri" konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  27, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  9, 2023
İş Ortaklığı

PersonaClick Entegrasyonu ile Ret Bildirimi & SMS Gönderimi

Dijital dönüşümün çokça hissedildiği bu dönemde, çok kanallı pazarlama platform sağlayıcıları ile oluşturduğumuz iş ortaklığı ile müşterilerin pazarlama ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlıyoruz.

 Aralık  30, 2022
İş Ortaklığı

MPS "Çerez İzin Uygulamaları Sonrasında SEM ve Web Analitiği" Webinarı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz yeni yılda, yeni konuk ve konularıyla hız kesmeden devam ediyor!

 Aralık  19, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı, 2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Aralık  2, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022