kapiyitiklat.com

Akıllı ve sosyal yaşam alanları yaratmak hedefiyle yola çıkmış, yeni nesil komşuluk uygulamasıdır. Toplu yaşam alanı ve mahallere özel mobil uygulamalar geliştirir. Bu mobil uygulamalar üzerinde; aidat oluşturup toplamak, tesis yönetimi, komşular arası sosyal ağ, dayanışma ve ticaret platformu, teknik, temizlik, sağlık, eğitim, eğlence vb özel kişisel ihtiyaçları karşılayan asistanlık servisleri, yetkili garantili ürün/servis tedarikçi/marka programlarının tamamını kapsar. Hem toplu yaşam alanı/mahallere, hem yaşayanlarında hem de tedarikçi/markalara fırsatlar yaratır.

Ürün Kartı
  • Yeni Nesil Komşuluk

    Komşular arası sosyal ağ, ticaret, eğlence, dayanışma

  • Site Yönetimi

    Muhasebe, finans, aidat yönetimi, aidat toplama

  • Mecra Kanal Yönetimi

    Toplu alan ve mahalle içi reklam, asansör reklam, etkinlik, mecra yönetimi

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri dev webinar serimiz, dokuzuncu webinarı ile hız kesmeden devam ediyor! "Mobil Uygulama Pazarlama Stratejileri" konulu webinarımız, 03 Şubat 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  27, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, sekizinci webinarı ile devam ediyor! Son dönemin dikkat çeken konularından biri olan, Metaverse: Dijital Dünyada Markalar Nasıl Büyüyebilir? konulu webinarımız, 20 Ocak 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Ocak  9, 2023
İş Ortaklığı

PersonaClick Entegrasyonu ile Ret Bildirimi & SMS Gönderimi

Dijital dönüşümün çokça hissedildiği bu dönemde, çok kanallı pazarlama platform sağlayıcıları ile oluşturduğumuz iş ortaklığı ile müşterilerin pazarlama ihtiyaçlarına uçtan uca çözüm sağlıyoruz.

 Aralık  30, 2022
İş Ortaklığı

MPS "Çerez İzin Uygulamaları Sonrasında SEM ve Web Analitiği" Webinarı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz yeni yılda, yeni konuk ve konularıyla hız kesmeden devam ediyor!

 Aralık  19, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı, 2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Aralık  2, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022