Labrys

Labrys, markalar ile teknoloji arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştirme ve uygulama arasındaki boşlukları dolduran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle birleştiren yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. 


Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan Labrys 2013 yılında kurulmuştur. Orta ve Doğu Avrupa, Türkiye, Afrika, Rusya ve Orta Doğu gibi pazarlarda pazarlama dönüşümü, müşteri deneyimi, reklam ve pazarlama teknolojileri projeleri gerçekleştirmektedir. 


Müşteri deneyimi dönüşümü alanında stratejik danışmanlık, teknoloji seçimi ve kurulumu ile kurulum sonrası stratejik servisleri sayesinde en karmaşık pazarlama dönüşüm projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Labrys, DMP, pazarlama otomasyonu araçları, kişiselleştirme ve içerik platformları, satış gücü otomasyonu ve çağrı merkezi yazılım, süreç ve stratejilerinde söz konusu hizmetleri 3 kıtadaki müşterilerine vermektedir.


Müşteri Deneyimi ürün portföyü odaklı olarak Oracle'ın Global İş Ortağı ve Google İş Ortağı olan Labrys, 2017 - 2019 arasında üç yıl ardarda "Oracle CX Cloud Partner of the Year" ödülüne layık görülmüş, 2020 yılında ise CIO Applications Europe Magazine tarafından “Top 10 Oracle Solutions Providers” listesine dahil edilmiştir.

Ürün Kartı
 • Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri Kurulum Servisleri

  Farklı tedarikçilerin Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri alanındaki çözümlerinin teknik kurulumu ile ilgili servisler.

 • Uzman ve Stratejik Servisler

  Pazarlama ve Müşteri Deneyimi teknolojilerinin başarıya ulaşması için Müşterinin ihtiyacı olan tüm teknik, dijital pazarlama ve medya servislerinin verilmesidir.

 • Stratejik Danışmanlık Servisleri

  Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama dünyasında teknoloji yatırımı yapmadan önce, yapılacak olası yatırımlardan kısa ve uzun vadeli olarak geri dönüşlerin alınabilmesi için gerekli yol haritasının çıkartılması amacıyla verilen danışmanlık servisleridir.

 • Oracle Eloqua

  Oracle Eloqua Pazarlama Bulutu yazılımı, kurumların pazarlama otomasyonu süreçlerini yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır. Bu kapsamda, Eloqua’nın gelişmiş segmentasyon ve satış fırsatı yönetimi özelliklerini kullanılarak, hedef kitleler oluşturulup, bu kitlelere uygun olarak kişiselleştirilmiş E-Mail ve SMS içerikleri oluşturulabilir ve bu kanallar üzerinden bu kitleler ile iletişime geçilebilir. Dizayn edilen pazarlama otomasyonu akışları ile, müşterilerin davranışlarına bağlı olarak farklı senaryolar uygulanabilir ve böylece satış fırsatlarının geliştirilerek satış ekiplerine aktarılması sağlanabilir.

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Baymak’la 360 Derece İzin Yönetimi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni ile hizmet vermektedir.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

InterMEDIA ile Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

Mobildev, sağlık sektöründe ‘Hastane Otomasyonu’ yazılımı geliştiren iş ortağı InterMEDIA ile veri işleme ve iletişim izinlerinin onayı ayrıca İYS'ye aktarımı konusunda çözüm sunuyor.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

İzinli Verileri Microsoft Dynamics 365 CRM ile Tutun

Mobildev, Microsoft Dynamics 365, WordPress, Web, Power BI, Android, ve IOS mobil platformları ile son teknolojileri kullanarak kullanıcı deneyimini ön planda tutan yenilikçi yazılım projeleri sağlayan entegratör iş ortağımız Omerd

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

Kişisel Verileri Koruma Kurulu Ceza Uygulamaları

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, Veri Sorumluları Sicili’ne (VERBİS) kayıt ve bildirim yükümlülüğünü yerine getirmediği tespit edilen veri sorumluları hakkında para cezası uygulamaya başladığını duyurdu.

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Setrow Entegrasyonu İle İzin Yönetimi

Mobildev, başta e-posta ile pazarlama olmak üzere çok kanallı pazarlama çözümleri sağlayan iş ortağı Setrow, 10 yılı aşkın süredir birçok sektörden yüzlerce markaya hizmetlerini kendi yazılım teknolojileri ve donanım altyapısıyla sunarken...

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Nebim V3’te İzinli Veri Tabanı Yönetimi

Mobildev, iş ortağı Nebim ile birlikte, mağazacılık sektöründe yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

 Mart  30, 2022