Labrys

Labrys, markalar ile teknoloji arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştirme ve uygulama arasındaki boşlukları dolduran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle birleştiren yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. 


Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan Labrys 2013 yılında kurulmuştur. Orta ve Doğu Avrupa, Türkiye, Afrika, Rusya ve Orta Doğu gibi pazarlarda pazarlama dönüşümü, müşteri deneyimi, reklam ve pazarlama teknolojileri projeleri gerçekleştirmektedir. 


Müşteri deneyimi dönüşümü alanında stratejik danışmanlık, teknoloji seçimi ve kurulumu ile kurulum sonrası stratejik servisleri sayesinde en karmaşık pazarlama dönüşüm projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Labrys, DMP, pazarlama otomasyonu araçları, kişiselleştirme ve içerik platformları, satış gücü otomasyonu ve çağrı merkezi yazılım, süreç ve stratejilerinde söz konusu hizmetleri 3 kıtadaki müşterilerine vermektedir.


Müşteri Deneyimi ürün portföyü odaklı olarak Oracle'ın Global İş Ortağı ve Google İş Ortağı olan Labrys, 2017 - 2019 arasında üç yıl ardarda "Oracle CX Cloud Partner of the Year" ödülüne layık görülmüş, 2020 yılında ise CIO Applications Europe Magazine tarafından “Top 10 Oracle Solutions Providers” listesine dahil edilmiştir.

Ürün Kartı
 • Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri Kurulum Servisleri

  Farklı tedarikçilerin Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri alanındaki çözümlerinin teknik kurulumu ile ilgili servisler.

 • Uzman ve Stratejik Servisler

  Pazarlama ve Müşteri Deneyimi teknolojilerinin başarıya ulaşması için Müşterinin ihtiyacı olan tüm teknik, dijital pazarlama ve medya servislerinin verilmesidir.

 • Stratejik Danışmanlık Servisleri

  Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama dünyasında teknoloji yatırımı yapmadan önce, yapılacak olası yatırımlardan kısa ve uzun vadeli olarak geri dönüşlerin alınabilmesi için gerekli yol haritasının çıkartılması amacıyla verilen danışmanlık servisleridir.

 • Oracle Eloqua

  Oracle Eloqua Pazarlama Bulutu yazılımı, kurumların pazarlama otomasyonu süreçlerini yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır. Bu kapsamda, Eloqua’nın gelişmiş segmentasyon ve satış fırsatı yönetimi özelliklerini kullanılarak, hedef kitleler oluşturulup, bu kitlelere uygun olarak kişiselleştirilmiş E-Mail ve SMS içerikleri oluşturulabilir ve bu kanallar üzerinden bu kitleler ile iletişime geçilebilir. Dizayn edilen pazarlama otomasyonu akışları ile, müşterilerin davranışlarına bağlı olarak farklı senaryolar uygulanabilir ve böylece satış fırsatlarının geliştirilerek satış ekiplerine aktarılması sağlanabilir.

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri" konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Aralık  2, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "E-Ticarette İzinli Pazarlama"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin beşincisi "E-Ticarette İzinli Pazarlama" konulu webinarımız, 2 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  22, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin dördüncüsü Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri konulu webinarımız, 18 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  11, 2022