Labrys

Labrys, markalar ile teknoloji arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştirme ve uygulama arasındaki boşlukları dolduran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle birleştiren yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. 


Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan Labrys 2013 yılında kurulmuştur. Orta ve Doğu Avrupa, Türkiye, Afrika, Rusya ve Orta Doğu gibi pazarlarda pazarlama dönüşümü, müşteri deneyimi, reklam ve pazarlama teknolojileri projeleri gerçekleştirmektedir. 


Müşteri deneyimi dönüşümü alanında stratejik danışmanlık, teknoloji seçimi ve kurulumu ile kurulum sonrası stratejik servisleri sayesinde en karmaşık pazarlama dönüşüm projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Labrys, DMP, pazarlama otomasyonu araçları, kişiselleştirme ve içerik platformları, satış gücü otomasyonu ve çağrı merkezi yazılım, süreç ve stratejilerinde söz konusu hizmetleri 3 kıtadaki müşterilerine vermektedir.


Müşteri Deneyimi ürün portföyü odaklı olarak Oracle'ın Global İş Ortağı ve Google İş Ortağı olan Labrys, 2017 - 2019 arasında üç yıl ardarda "Oracle CX Cloud Partner of the Year" ödülüne layık görülmüş, 2020 yılında ise CIO Applications Europe Magazine tarafından “Top 10 Oracle Solutions Providers” listesine dahil edilmiştir.

Ürün Kartı

 • Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri Kurulum Servisleri

  Farklı tedarikçilerin Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri alanındaki çözümlerinin teknik kurulumu ile ilgili servisler.

 • Uzman ve Stratejik Servisler

  Pazarlama ve Müşteri Deneyimi teknolojilerinin başarıya ulaşması için Müşterinin ihtiyacı olan tüm teknik, dijital pazarlama ve medya servislerinin verilmesidir.

 • Stratejik Danışmanlık Servisleri

  Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama dünyasında teknoloji yatırımı yapmadan önce, yapılacak olası yatırımlardan kısa ve uzun vadeli olarak geri dönüşlerin alınabilmesi için gerekli yol haritasının çıkartılması amacıyla verilen danışmanlık servisleridir.

 • Oracle Eloqua

  Oracle Eloqua Pazarlama Bulutu yazılımı, kurumların pazarlama otomasyonu süreçlerini yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır. Bu kapsamda, Eloqua’nın gelişmiş segmentasyon ve satış fırsatı yönetimi özelliklerini kullanılarak, hedef kitleler oluşturulup, bu kitlelere uygun olarak kişiselleştirilmiş E-Mail ve SMS içerikleri oluşturulabilir ve bu kanallar üzerinden bu kitleler ile iletişime geçilebilir. Dizayn edilen pazarlama otomasyonu akışları ile, müşterilerin davranışlarına bağlı olarak farklı senaryolar uygulanabilir ve böylece satış fırsatlarının geliştirilerek satış ekiplerine aktarılması sağlanabilir.

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014