Labrys

Labrys, markalar ile teknoloji arasındaki boşluğu kapatmayı hedefleyen, kitle pazarlaması (audience marketing), pazarlama otomasyonu ve müşteri deneyimi alanlarında strateji geliştirme ve uygulama arasındaki boşlukları dolduran, pazarlama ve işletme bilgisini, teknoloji bilgisi ve yetenekleriyle birleştiren yeni nesil bir danışmanlık şirketidir. 


Dubai ve İstanbul'da ofisleri bulunan Labrys 2013 yılında kurulmuştur. Orta ve Doğu Avrupa, Türkiye, Afrika, Rusya ve Orta Doğu gibi pazarlarda pazarlama dönüşümü, müşteri deneyimi, reklam ve pazarlama teknolojileri projeleri gerçekleştirmektedir. 


Müşteri deneyimi dönüşümü alanında stratejik danışmanlık, teknoloji seçimi ve kurulumu ile kurulum sonrası stratejik servisleri sayesinde en karmaşık pazarlama dönüşüm projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir. Labrys, DMP, pazarlama otomasyonu araçları, kişiselleştirme ve içerik platformları, satış gücü otomasyonu ve çağrı merkezi yazılım, süreç ve stratejilerinde söz konusu hizmetleri 3 kıtadaki müşterilerine vermektedir.


Müşteri Deneyimi ürün portföyü odaklı olarak Oracle'ın Global İş Ortağı ve Google İş Ortağı olan Labrys, 2017 - 2019 arasında üç yıl ardarda "Oracle CX Cloud Partner of the Year" ödülüne layık görülmüş, 2020 yılında ise CIO Applications Europe Magazine tarafından “Top 10 Oracle Solutions Providers” listesine dahil edilmiştir.

Ürün Kartı
 • Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri Kurulum Servisleri

  Farklı tedarikçilerin Müşteri Deneyimi ve Pazarlama Teknolojileri alanındaki çözümlerinin teknik kurulumu ile ilgili servisler.

 • Uzman ve Stratejik Servisler

  Pazarlama ve Müşteri Deneyimi teknolojilerinin başarıya ulaşması için Müşterinin ihtiyacı olan tüm teknik, dijital pazarlama ve medya servislerinin verilmesidir.

 • Stratejik Danışmanlık Servisleri

  Müşteri Deneyimi ve Dijital Pazarlama dünyasında teknoloji yatırımı yapmadan önce, yapılacak olası yatırımlardan kısa ve uzun vadeli olarak geri dönüşlerin alınabilmesi için gerekli yol haritasının çıkartılması amacıyla verilen danışmanlık servisleridir.

 • Oracle Eloqua

  Oracle Eloqua Pazarlama Bulutu yazılımı, kurumların pazarlama otomasyonu süreçlerini yönetmelerini sağlayan bir yazılımdır. Bu kapsamda, Eloqua’nın gelişmiş segmentasyon ve satış fırsatı yönetimi özelliklerini kullanılarak, hedef kitleler oluşturulup, bu kitlelere uygun olarak kişiselleştirilmiş E-Mail ve SMS içerikleri oluşturulabilir ve bu kanallar üzerinden bu kitleler ile iletişime geçilebilir. Dizayn edilen pazarlama otomasyonu akışları ile, müşterilerin davranışlarına bağlı olarak farklı senaryolar uygulanabilir ve böylece satış fırsatlarının geliştirilerek satış ekiplerine aktarılması sağlanabilir.

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Web Siteniz KVKK' ya Uyumlu Mu?"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri’ nde, uzman isimleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz!

 Haziran  2, 2023
İş Ortaklığı

Perakende Günleri’nde Biz de Varız!

31 Mayıs-1 Haziran tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşecek olan Perakende Günleri etkinliğinde, Mobildev olarak yerimizi alıyoruz.

 Mayıs  30, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Kullanıcıların Söylemediklerini Size Nasıl Söylüyoruz?"

Dev webinar serimiz hız kesmeden devam ediyor! Mayıs ayının ilk webinarı olan, "Kullanıcıların Söylemediklerini Size Nasıl Söylüyoruz?" konulu on dördüncü webinarımız, 5 Mayıs 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Nisan  28, 2023
İş Ortaklığı

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programı Başlıyor!

Kısa bilgiler ile ufkunuzu genişleteceğiniz “Mobildev ile Kısa Kısa” programımız başlıyor!

 Şubat  23, 2023
İş Ortaklığı

MPS "Çerez İzin Uygulamaları Sonrasında SEM ve Web Analitiği" Webinarı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz yeni yılda, yeni konuk ve konularıyla hız kesmeden devam ediyor!

 Aralık  19, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022