Mazaka Yazılım

2012 yılında işletmeler için yazılım çözümleri üzerine kurulmuş olan MAZAKA, son 7 yılda tamamen e-ticaret, e-ihracat, dijital pazarlama alanlarına kanalize olmuş şekilde çalışmaktadır. Kayseri Erciyes Teknopark'ta bulunan Ar-Ge merkezinde 22 kişilik mühendis kadrosuyla 300'den fazla şirkete hizmet vermektedir. Sektörel e-ticaret faaliyetleri üzerine derin çözümler sunan ve işletmelerin dönüşümlerini artırmaları için danışmanlık hizmeti de sunan MAZAKA, 2022 yılında hedeflediği müşteri sayısı 2000+ olarak belirlenmiştir.

Ürün Kartı
 • E-Ticaret

  Kullanımı basit, sınırsız yeteneğe sahip e-ticaret paketleri.

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • E-İhracat

  Tüm ürünleri anında yurt dışında satışa sunabilen gelişmiş e-ihracat paketleri

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Tahsilat Sistemi

  Yurt içi ve yurt dışından direkt ödeme almayı sağlayan tüm banka ve ödeme kanallarına uyumlu tahsilat sistemi

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Çerez Yönetimi Webinarlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Mobildev olarak, KVK Kurulu’ nun çerez uygulamaları hakkında rehber yayınlamasıyla birlikte 10’un üzerinde ücretsiz webinar düzenledik.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Eren Perakende Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Eren Perakende, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi sağlayan İVT ve İVT Lite servislerini, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Greyder’in İzin Yönetiminde Tercihi; Mobildev

66 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, 3 kıtaya yayılan satış ağıyla ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

 Temmuz  6, 2022
İş Ortaklığı

Next4biz Servislerinde Mobildev Çözümleri

"No-code” kurumsal çözümlerin mimarı Next4biz; kurumlara İş Süreçleri Yönetimi (BPM), Müşteri Hizmetleri Yönetimi (CSM) ve Pazarlama ve Satış Yönetimi (CRM) çözümleri sunuyor.

 Ağustos  5, 2022
İş Ortaklığı

Baymak’la 360 Derece İzin Yönetimi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni ile hizmet vermektedir.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

InterMEDIA ile Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

Mobildev, sağlık sektöründe ‘Hastane Otomasyonu’ yazılımı geliştiren iş ortağı InterMEDIA ile veri işleme ve iletişim izinlerinin onayı ayrıca İYS'ye aktarımı konusunda çözüm sunuyor.

 Mayıs  31, 2022