mmd Bilişim

Türkiye’nin önde gelen bilişim firmalarından biri olarak, kurulduğumuz 2011 yılından bu yana sayısı her geçen gün artan müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte hızla büyüyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla yazılım, eğitim, kurumsal iş çözümleri ve kişisel sistemler ile “Microsoft danışmanlığı” alanlarında hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz. Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz.


Hedeflerimiz

Müşterilerimize tecrübelerimizle değer katarak başarılı projeler üretmektir.


Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de bilişim sektöründe lider konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak.


Misyonumuz

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer yaratarak yüzde yüz memnuniyet sağlamak.

Ürün Kartı

 • Öğrenci Takip

  https://www.youtube.com/watch?v=wcf_lxiVu_c

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • CRM

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • En Ucuz Teklif

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur