Oxi Yazılım

Oxiyazılım PHP yazılım dilindeki her türlü projeniz (açık kaynak, özgün yazılım) için geliştirme desteği sunan bir yazılım firmasıdır. Ayrıca 2008'den beri eticaret alanında yaptığı çalışmalarla dijital pazarlama, SEO, danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Ürün Kartı
  • Prestashop

    Prestashop altyapısı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilmekteyiz. Hosting, tasarım, mobil uygulama, teknik destek, optimizasyon ve diğer ihtiyaçlarınızda bize ulaşmanız yeterli.

  • Wordpress

    Wordpress altyapısını kullanarak bir eticaret projesi kurmak veya var olan projenizde geliştirme mi yapmak istiyorsunuz ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayabiliriz.

  • Opencart

    Opencart üzerinde kurulmuş bir siteniz varsa ve bu altyapı üzerinde düzenleme ve teknik destek istiyorsanız yardımcı olabiliriz

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "E-Ticarette Müşteri Verisi Nasıl Kullanılmalı?"

Sektörün uzmanlarıyla, ilham veren sohbetler gerçekleştirdiğimiz Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, hız kesmeden devam ediyor!

 Mayıs  5, 2023
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Kullanıcıların Söylemediklerini Size Nasıl Söylüyoruz?"

Dev webinar serimiz hız kesmeden devam ediyor! Mayıs ayının ilk webinarı olan, "Kullanıcıların Söylemediklerini Size Nasıl Söylüyoruz?" konulu on dördüncü webinarımız, 5 Mayıs 23 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Nisan  28, 2023
İş Ortaklığı

"Mobildev ile Kısa Kısa" Programı Başlıyor!

Kısa bilgiler ile ufkunuzu genişleteceğiniz “Mobildev ile Kısa Kısa” programımız başlıyor!

 Şubat  23, 2023
İş Ortaklığı

MPS "Çerez İzin Uygulamaları Sonrasında SEM ve Web Analitiği" Webinarı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz yeni yılda, yeni konuk ve konularıyla hız kesmeden devam ediyor!

 Aralık  19, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

 Kasım  30, 2022