Oxi Yazılım

Oxiyazılım PHP yazılım dilindeki her türlü projeniz (açık kaynak, özgün yazılım) için geliştirme desteği sunan bir yazılım firmasıdır. Ayrıca 2008'den beri eticaret alanında yaptığı çalışmalarla dijital pazarlama, SEO, danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Ürün Kartı

  • Prestashop

    Prestashop altyapısı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilmekteyiz. Hosting, tasarım, mobil uygulama, teknik destek, optimizasyon ve diğer ihtiyaçlarınızda bize ulaşmanız yeterli.

  • Wordpress

    Wordpress altyapısını kullanarak bir eticaret projesi kurmak veya var olan projenizde geliştirme mi yapmak istiyorsunuz ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayabiliriz.

  • Opencart

    Opencart üzerinde kurulmuş bir siteniz varsa ve bu altyapı üzerinde düzenleme ve teknik destek istiyorsanız yardımcı olabiliriz

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

Kişisel Verileri Koruma Kurulu Ceza Uygulamaları

Kişisel Verileri Koruma Kurulu, Veri Sorumluları Sicili’ne (VERBİS) kayıt ve bildirim yükümlülüğünü yerine getirmediği tespit edilen veri sorumluları hakkında para cezası uygulamaya başladığını duyurdu.

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Setrow Entegrasyonu İle İzin Yönetimi

Mobildev, başta e-posta ile pazarlama olmak üzere çok kanallı pazarlama çözümleri sağlayan iş ortağı Setrow, 10 yılı aşkın süredir birçok sektörden yüzlerce markaya hizmetlerini kendi yazılım teknolojileri ve donanım altyapısıyla sunarken...

 Nisan  29, 2022
İş Ortaklığı

Nebim V3’te İzinli Veri Tabanı Yönetimi

Mobildev, iş ortağı Nebim ile birlikte, mağazacılık sektöründe yer alan müşterilerinin ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

 Mart  30, 2022
İş Ortaklığı

Carglass® Türkiye, İzin Yönetimi ve Memnuniyet Ölçümlerini Dijitale Geçirdi!

Türkiye’nin önde gelen araç camı tamir ve değiştirme şirketi olan Carglass® Türkiye, izin yönetimi ve müşteri memnuniyeti ölçümlerini Mobildev İVT ve Mobildev Anket servileri ile dijitalleştirdi.

 Mart  30, 2022
İş Ortaklığı

Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

2018 yılından beri Mobildev iş ortağı olan Pusula Yazılım ile geliştirilen entegrasyonlar sayesinde, 120+ hastaneye başta İzinli Veri Tabanı (İVT) Yönetimi servisi olmak üzere bir çok farklı çözüm sunuluyor.

 Mart  29, 2022
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021