Oxi Yazılım

Oxiyazılım PHP yazılım dilindeki her türlü projeniz (açık kaynak, özgün yazılım) için geliştirme desteği sunan bir yazılım firmasıdır. Ayrıca 2008'den beri eticaret alanında yaptığı çalışmalarla dijital pazarlama, SEO, danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Ürün Kartı
  • Prestashop

    Prestashop altyapısı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilmekteyiz. Hosting, tasarım, mobil uygulama, teknik destek, optimizasyon ve diğer ihtiyaçlarınızda bize ulaşmanız yeterli.

  • Wordpress

    Wordpress altyapısını kullanarak bir eticaret projesi kurmak veya var olan projenizde geliştirme mi yapmak istiyorsunuz ihtiyacınız olan tüm desteği sağlayabiliriz.

  • Opencart

    Opencart üzerinde kurulmuş bir siteniz varsa ve bu altyapı üzerinde düzenleme ve teknik destek istiyorsanız yardımcı olabiliriz

Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Çerez Yönetimi Webinarlarımız Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Mobildev olarak, KVK Kurulu’ nun çerez uygulamaları hakkında rehber yayınlamasıyla birlikte 10’un üzerinde ücretsiz webinar düzenledik.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Eren Perakende Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Eren Perakende, kişileri ile temas ettiği kasalar ve online kanallar üzerinden topladığı izinler için Mobildev’ in; izin yönetimi sağlayan İVT ve İVT Lite servislerini, müşterileriyle etkileşime geçerken; SMS çözümlerini kullanmaktadır.

 Eylül  7, 2022
İş Ortaklığı

Greyder’in İzin Yönetiminde Tercihi; Mobildev

66 yıllık tecrübeyle, ayakkabı modasının en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başaran Greyder, 3 kıtaya yayılan satış ağıyla ayakkabı tercihinde kendi yolunu çizmek isteyenleri hayallerine ulaştırıyor.

 Temmuz  6, 2022
İş Ortaklığı

Next4biz Servislerinde Mobildev Çözümleri

"No-code” kurumsal çözümlerin mimarı Next4biz; kurumlara İş Süreçleri Yönetimi (BPM), Müşteri Hizmetleri Yönetimi (CSM) ve Pazarlama ve Satış Yönetimi (CRM) çözümleri sunuyor.

 Ağustos  5, 2022
İş Ortaklığı

Baymak’la 360 Derece İzin Yönetimi

İklimlendirme sektöründe 50 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Türkiye genelinde 1000‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni ile hizmet vermektedir.

 Mayıs  31, 2022
İş Ortaklığı

InterMEDIA ile Sağlık Sektöründe Mobildev Çözümleri

Mobildev, sağlık sektöründe ‘Hastane Otomasyonu’ yazılımı geliştiren iş ortağı InterMEDIA ile veri işleme ve iletişim izinlerinin onayı ayrıca İYS'ye aktarımı konusunda çözüm sunuyor.

 Mayıs  31, 2022