PeraNet

PeraNet Bilgi Teknolojileri şirket çözümlerinizi bulut tabanlı sisteme rahatlıkla taşımanıza yardımcı olan bir danışmanlık şirketidir. On seneyi aşkın müşteri ilişkileri ve müşteri yönetimi sistemleri tecrübesiyle alanında uzmandır. Geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özelleşmiş çözümler sunar. Freshworks Türkiye Resmi Satış Ortağı ve Google Cloud Ortağı olmasının yanında Zoho Danışmanlığı yapmaktadır.


Ürün Kartı

 • Freshdesk Omnichannel

  Eposta, mesaj kanalları, bulut çağrı merkezi, destek portalı ve sosyal medya... Uçtan uca müşteri destek çözümlerimizle destek ekibinizi güçlendirin.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Freshworks CRM

  Satış ya da Pazarlama ekiplerinize ve müşterilerinize benzersiz deneyimler sunmanızı, ilişkilerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve işlerinizi basitleştirmenizi sağlayacak komple bir CRM.

   

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Proje Yönetim Süreçlerinin Dijitalleşmesi

  Etkin ve verimli bir proje yönetimi için, proje görevlerinin takibi, proje masraflarının takibi ve ekip içerisinde iletişim süreçlerini dijitalleştirebilirsiniz. Bu sayede işlerin zamanında yetişmesi için gerekli olan planlama, görevlendirme, kaynak yönetme ve ortak çalışma süreçlerinizi olabilecek en hızlı ve etkili şekilde organize edebilirsiniz. Ayrıca süreçleri panolar üzerinden eş zamanlı takip edebilir ve süreç içinde kısa vadeli amaçlar belirleyebilirsiniz. Bu sayede çevik bir şekilde değişikliklere cevap verebilir hale geleceksiniz.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Müşteri Yönetim Süreçlerinin Dijitalleşmesi

  Çok kanallı etkileşim ile müşterilerinizin ihtiyaçlarına anında cevap verin! Müşterilerinizle gerçekleştireceğiniz her türlü aktivitenin tek bir dijital ortamda toplanması satış sonrası süreçlerde müşteri bağlılığınızı sağlamanın önünü açacak bir yöntemdir. Müşterilerinizle kuracağınız ilişkileri düzenleyecek otomasyonlar ve anında yanıt sistemleri ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Raporlama Süreçlerinin Dijitalleşmesi

  Bütün aktiviteleriniz yeni bilgilere dönüşsün! Satış ve satış sonrası süreçlerinizle ilgili kullanacağınız raporlama ve analiz araçları ile görselleştirilmiş tablolar ve grafikler oluşturabilir ilerleyen dönem stratejileriniz için kendi süreçlerinizden beslenerek doğru değerlendirmelere ulaşabilirsiniz.

  %10 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014