Poldy

Türkiye’deki İlk İnsan Kaynakları Yönetimi yazılımını geliştiren %100 yerli Poldy; 26 yıllık sektör deneyimine sahiptir. Modüler ve parametrik yapısı ile standart bir paket program kurulumuna rağmen, özelleştirilebilir altyapı sunmaktadır. Yazılım ekibi bünyesinde olduğundan her türlü ek geliştirme talebini karşılayabilmektedir. Özlük-Sicil ve Organizasyon modülü başta olmak üzere; Seçme Yerleştirme, Bordro, PDKS, Fazla Mesai, İzin, Eğitim, Performans, Zimmet, İş Sağlığı ve Güvenliği, Masraf, Avans, Bütçe, Yetenek Yönetimi, Kariyer Yedekleme, Anket, Ödül Öneri, Portal vb. tüm İK süreçlerinde uçtan uca yazılım çözümleri sunmaktadır. Mevcut kullanılan diğer tüm ERP, Muhasebe ve PDKS sistemleri ile sorunsuz konuşabilmekte ve bir bordro dönemi içerisinde entegrasyonu sağlayarak sistemi kullanıma hazır hale getirmektedir. Dileyen müşterilerine 26 yıldır hatasız bordro yapan ekibi ile outsource bordro hizmeti de vermektedir.

Ürün Kartı

 • Bordro

  Yasal mevzuatsal güncellemeleri takip ederek vaktinde sisteme uyarlayan POLDY, 26 yıldır hatasız bordro yapan tek firmadır.

  %30 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Performans Değerlendirme

  Aynı gün kurulum ve eğitimi tamamlanan standart bir Performans Yönetim Sistemi sunmakla beraber her türlü özelleştirmeye de cevap verebilmektedir.

  %30 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • HR Portal

  HR Portal ile kurumunuzdaki yöneticiler ve İK ile her seviyeden çalışanın karşılıklı etkileşimini sağlamaktadır. Böylece formlar, kalite yönetimi kapsamındaki dökümantasyonlar, kurumsal duyurular, açık ilanlar, anlaşmalı kurumlar, aylık/haftalık yemek listesi, kurumsal fotoğraf albümü gibi pek çok özelliği tek platformdan yönetebilirsiniz.

  %30 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014