Setrow

Daha kaliteli dijital pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri tek bir merkeze toplayarak verimliliği maksimize etmek için kurulan Setrow alanında bilinir kurumlara hizmet vermektedir. İngiltere, Polonya ve Türkiye'de bulunan ofisleri ile kendi teknolojilerini üretmekte ve altyapısını kullanan firmaların kullanımına sunmaktadır. 2010 yalında Gittigidiyor.com kurucularının yapmış oldukları yatırım ile daha da güçlenen Setrow şirket merkezini Ankara'dan İstanbul'a taşımıştır. Türkiye'nin önemli AR-GE şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyan Setrow, kurulduğu günden beri hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Ürün Kartı

 • Profesyonel E-Mail Marketing

  Detaylı açıklama için https://www.setrow.com/tr/emailmarketing.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Push Hizmeti

  Push Hizmeti İle Geri Dönüşlerinizi Arttırın! Detaylı bilgi için https://www.setrow.com/tr/push.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Akıllı Pop-up

  Akıllı Pop-up Hizmeti İle Tüm Pop-up’larınızı Sizler İçin Abonelerinize, Doğru İçerik ve Zamanda Gösterim Sağlanıyor. https://www.setrow.com/tr/popup.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur

Duyurular

Tümü
İş Ortaklığı

16 Temmuz’a Çok Az Kaldı!

İYS’ye kaydolup, izinli iletişim adreslerinizi aktarmadıysanız, 16 Temmuz 2021’den sonra SMS gönderimi yapamayacaksınız.

 Temmuz  9, 2021
İş Ortaklığı

Yeni JAVA Dokümanımız Yayınlandı!

16 Şubat 2021 tarihine kadar İYS ile uyum sürecinde, herhangi bir aksaklık yaşamamanız adına, mesaj servislerimizi kullanmakta olduğunuz tüm süreçlerinizi gözden geçirmeniz ve güncellemeniz gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 Şubat  8, 2021
İş Ortaklığı

ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME: ZORUNLU SMS SERVİSİ DEĞİŞİKLİĞİ

SMS ve OTP servislerinde yapılan değişiklik İYS kayıt zorunluluğu bulunsun bulunmasın tüm müşterilerimizi etkilemektedir. Yeni servislerimize entegrasyonunuzu 27.01.2021 ve 10.02.2021 tarihleri arasında yapabilirsiniz.

 Ocak  15, 2021
İş Ortaklığı

Mobil Kupon İle Etkileşime Geçin

Müşterilerinize her zaman ellerinin altında bulunan bir cihaz üzerinden erişme olanağı çok değerlidir. SMS pazarlamasını birçok şekilde kullanabilir ve birçok taktik geliştirebilirsiniz.

 Ocak  24, 2018
İş Ortaklığı

Mobildev'den "KVKK ve Dijital İzin Yönetimi" Organizasyonu

Mobildev’in 9, 16 ve 23 Mart 2018 tarihlerinde düzenlediği ve alanında uzman 9 konuşmacının katıldığı “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Dijital İzin Yönetimi” etkinlikleri sona erdi...

 Nisan  12, 2018
İş Ortaklığı

Kullanımı Kolay, Maliyeti Az, Seçeneği Bol; Mobil Anket

Mobildev, müşterilerinin istek ve önerilerini; düşünce ve ihtiyaçlarını her dönemde belirleyerek sektörde yıllardır başarısını sürdürmektedir.

 Nisan  9, 2014