Setrow

Daha kaliteli dijital pazarlama için ihtiyaç duyulan tüm bilgileri tek bir merkeze toplayarak verimliliği maksimize etmek için kurulan Setrow alanında bilinir kurumlara hizmet vermektedir. İngiltere, Polonya ve Türkiye'de bulunan ofisleri ile kendi teknolojilerini üretmekte ve altyapısını kullanan firmaların kullanımına sunmaktadır. 2010 yalında Gittigidiyor.com kurucularının yapmış oldukları yatırım ile daha da güçlenen Setrow şirket merkezini Ankara'dan İstanbul'a taşımıştır. Türkiye'nin önemli AR-GE şirketlerinden biri olma özelliğini taşıyan Setrow, kurulduğu günden beri hızlı yükselişini sürdürmektedir.

Ürün Kartı
 • Profesyonel E-Mail Marketing

  Detaylı açıklama için https://www.setrow.com/tr/emailmarketing.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Push Hizmeti

  Push Hizmeti İle Geri Dönüşlerinizi Arttırın! Detaylı bilgi için https://www.setrow.com/tr/push.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
 • Akıllı Pop-up

  Akıllı Pop-up Hizmeti İle Tüm Pop-up’larınızı Sizler İçin Abonelerinize, Doğru İçerik ve Zamanda Gösterim Sağlanıyor. https://www.setrow.com/tr/popup.php

  %20 indirim

  Mobildev'e özel

  Başvur
Duyurular
Tümü
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri"

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin altıncısı "2023 Yılı Pazarlama İçgörüleri" konulu webinarımız, 16 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Aralık  2, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev' den Aralık Ayında 2 Büyük Webinar

2 ve 16 Aralık' ta gerçekleşecek olan webinarlarımıza; Wicasa Group Ajans Başkanı Aslı Şarman ve Kiğılı Bilgi Sistemleri ve Müşteri Deneyimi Koordinatörü Gürkan Taşkıran, Binovist CEO’su Engin Alan ve Emarsys Türkiye Ülke Müdürü Emre Güzey konuk olacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Ticimax E Ticaret Sohbetleri Ankara Etkinliğindeyiz

Ticimax E-Ticaret Sohbetleri kapsamında, 6 Aralık günü Ankara' da düzenlenecek olan ‘2023 Yılında E-Ticaret ve E-İhracatta Neler Olacak?’ konulu etkinliğe, şirketimizin Pazarlama Direktörü Vedat Aybar konuk olarak katılacak.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Decathlon Mobildev Çözümlerini Tercih Etti

Sporu herkes için sürdürülebilir olarak ulaşılabilir kılmayı hedefleyen Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Şimdilerde ise 40 fiziksel mağazası, web sitesi ve yeni kanalları ile bu misyonu devam ettirmektedir.

 Kasım  30, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "E-Ticarette İzinli Pazarlama"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin beşincisi "E-Ticarette İzinli Pazarlama" konulu webinarımız, 2 Aralık 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  22, 2022
İş Ortaklığı

Mobildev Pazarlama Sohbetleri "Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri"

Dev webinar serimiz tüm hızıyla devam ediyor. Serimizin dördüncüsü Pazarlama Odaklı Veri Analitiği ve Teknolojileri konulu webinarımız, 18 Kasım 22 Cuma Günü gerçekleşecek.

 Kasım  11, 2022