SİU 2022 Kurultayı’nda Ar-Ge Bildirimizi Başarıyla Sunduk

selen guvenc
Mayıs 23, 2022
  • 383

Geçtiğimiz günlerde duyurduğumuz, alanında ülkemizdeki en kapsamlı bilimsel etkinliklerden biri olan, bu yıl 16-18 Mayıs tarihlerinde Bahçeşehir Üniversitesi tarafından düzenlenen SİU 2022 Kurultayı’na, AR-GE Ekibi Teknik Lideri Doçent Doktor Faruk Serin ve Mert Atay ile katıldık. Bu kurultayda TUBİTAK tarafından desteklenen Ar-Ge projemiz Datamin 2 kapsamında geliştirdiğimiz “Yapılandırılmamış Dijital Belgelerin Düzeninin Çözümlenmesi İçin Bir Yaklaşım” isimli çalışmanın, akademik çıktısı olarak hazırlanan bildirinin sunumunu başarı ile tamamladık.  

Projemizin sunumunu gerçekleştiren Mert Atay konferans hakkındaki görüşlerini şöyle aktardı;

“Konferans bizim için oldukça güzel geçti. Sunumumuzu konferans öncesinde hazırlayarak kayıt altına aldık ve online olarak sunduk. Başarılı bir sunum gerçekleştirdik. Her sunum sonrası soru-cevap bölümünde canlı etkileşimimiz oldu. Bu bölümde dinleyiciler sorularını bizlere aktardılar. Ayrıca oturum başkanının bir sorusu oldu, sorusuna karşılık olarak Mobildev’in hizmet verdiği konular ve projemizin kullanım yönü hakkında ilave açıklamalar yaptık. Dinleyiciler ve oturum başkanı projemizi ilgi çekici bulduklarını ilettiler. Projemizin, sinir ağlarını kullanan çoğu projeden farklı olması sebebiyle öne çıktığını belirttiler. Genel olarak olumlu dönüşler aldık.”

Çalışmamızın ilgi uyandırması ve olumlu dönüşler almasının gururuyla, Mobildev olarak benimsediğimiz yenilikçi bakış açımız, sonsuz gelişme ve geliştirme isteğimiz ve omuz omuza çalıştığımız değerli ekibimizle birlikte başarılara imza atmaya devam ediyor, sizlerle de bu başarıları paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 

Yerinde AR-GE merkezi olarak, proje iş birliklerimizle birlikte yeni projeler üzerinde çalışmaya ve yeni metotlar geliştirmeye devam ediyoruz. Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın!

Çalışmamızla ilgili detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz;

Mobildev Blog | SİU 2022’de Ar-Ge Bildirimizi Sunuyoruzİlgili İçerik
Duyurular

Satış Mühendisi Arıyoruz

Satış Mühendisi Arıyoruz! Çalışanları ile birlikte büyüyen ve gelişen Mobildev, yeni ekip arkadaşları arıyor!

selen guvenc Haziran 15

R&D Engineer-Computer Vision

Mobildev which grows and develops with its employees is looking for new teammates.

selen guvenc Haziran 15

R&D Engineer - Speech Recognition

Mobildev which grows and develops with its employees is looking for new teammates.

selen guvenc Haziran 15

R&D Engineer - Natural Language Processing

Mobildev which grows and develops with its employees is looking for new teammates.

selen guvenc Haziran 15

Yaz Sezonunda Satışlarınızı Artıracak Pazarlama İpuçları!

Sıcaklıkların her geçen gün artmasıyla birlikte yaz mevsimi artık kendini göstermeye başlıyor. Birçok işletme için yaz ortasından sonuna kadar olan dönem; genellikle yılın en yavaş zamanı olarak değerlendiriliyor.

selen guvenc Mayıs 31

AloTech Etkinliğinin Gümüş Sponsoruyuz!

Türkiye’nin bulut tabanlı çağrı merkezi olan AloTech’in 10. yılına özel 2 Haziran Perşembe günü, ESA Espor Arena’ da düzenleyeceği etkinlikte, gümüş sponsor olarak bizde varız!

selen guvenc Mayıs 31

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.