Mobildev Pazarlama Sohbetleri: "Google İzin Modu V2: Pazarlamacıların Bilmesi Gerekenler"

selen guvenc
Mart 21, 2024
  • 279

Mart ayının son webinarı olan, "Google İzin Modu V2: Pazarlamacıların Bilmesi Gerekenler" konulu webinarımız, 29 Mart Cuma Günü gerçekleşecek.

Me Consultancy’nin Kurucusu Murat Erdör’ün moderatörlüğünü yapacağı webinara, Hardal Kurucu Ortaklarından Barış Gürbüzler konuk olacak.

Google İzin Modu V2 sonrası, web analitiğinde ve dijital reklam performanslarında ki zorlukları aşmak için gerekli bilgilere sahip olacağınız, ücretsiz webinarımıza, siz değerli katılımcılarımızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

• Kullanıcı Verilerinin Gizliliği ve Güvenliği
• Google İzin Modu V2 Nedir?
• Google İzin Modu V2 Temel Özellikler Nelerdir?
• Google İzin Modu V2 Sonrası Pazarlama Çalışmaları Nasıl Etkilenecek?

Tarih: 29.03.2024 Cuma
Saat: 14.00 – 15.00
Kayıt Linki: Ücretsiz Kayıt Ol

Webinarlarımızdan haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir, mobildevtv’ ye abone olarak, yerinizi şimdiden ayırtabilirsiniz.İlgili İçerik
Duyurular

2024'te Dijital Reklamcılıkta Yeni Yönelimler: Programatik Reklamın Geleceği

Dijital reklamcılık, sürekli olarak evrilen ve değişen bir alan. Teknolojideki hızlı ilerlemeler ve tüketici davranışlarındaki değişimler, pazarlamacıları sürekli olarak yeni yöntemler aramaya yönlendiriyor. Bu yönelimlerden biri de programatik reklam.

selen guvenc Nisan 4

Acil Durumlarda Hızla Koordine Olun!

Doğal afetler, yangınlar, sağlık krizleri, toplumsal olaylar gibi beklenmedik durumlar, ani müdahale ve koordinasyon gerektirir. Bu noktada, hızlı ve etkili bir iletişim ve yönetim sistemi, yaşanan krizlerin etkilerini en aza indirmekte hayati önem taşır.

selen guvenc Nisan 4

Google İzin Modu V2: Barış Gürbüzler'den Tavsiyeler

Barış Gürbüzler, Google İzin Modu V2'nin nasıl çalıştığını, işletmelerin bu modu nasıl kullanabileceğini ve bu kullanımın pazarlama stratejilerine nasıl etki edebileceğini detaylı bir şekilde anlattı.

selen guvenc Nisan 4

QR Kodlu Kimlik Avı Saldırıları: Tehdit Aktörleri Artık Sizden Online Alışveriş Yapıyor

Son yıllarda QR kodları eskisinden daha verimli ve kullanışlı bir şekilde yeniden ortaya çıkan birçok teknolojiden biri oldu.

selen guvenc Nisan 4

İşletmeler 2024'te Riskleri Nasıl Azaltabilir ve Uyumluluğu Nasıl Koruyabilir?

Hassas içerik iletişimlerinin gizliliğini ve uyumluluğunu yönetmenin zor olmasının bir nedeni de, pek çok ortak aracın silolarda bulunması ve farklı bir çağda geliştirilmiş olmasıdır. Peki 2024'te dikkat edilmesi gereken diğer önemli konular nelerdir?

selen guvenc Nisan 4

Mobildev Pazarlama Sohbetleri: Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!

Mobildev Pazarlama Sohbetleri webinar serimiz, 19 Nisan Cuma günü gerçekleşecek olan "Dünya Markası Olmanın Tam Zamanı!" konulu on dördüncü webinarı ile devam ediyor.

selen guvenc Nisan 4

Bültene Üye Ol

İşinizi geliştirmenize katkı sağlayacak, başarılı örnekleri, sektörel gelişmeleri ve kampanyaları kaçırmayın.